نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 15 شهریور 1394
مستند "حرمسرای اشرف" با موضوع جنایات اخلاقی و ضد بشری گروهک تروریستی منافقین از شبکه افق پخش می‌شود.این مستند روز شنبه ۱۴ شهریور ساعت ۲۱ از شبکه افق پخش می شود و تکرار آن هم ساعت ۱۱,۳۰ روز بعد به روی آنتن می رود.

حرم سرای بی عفتی منافقین در شبکه افق
سازمان مجاهدین خلق یا همان منافقین که در بدو امر با هدف مبارزه با رژیم پهلوی تاسیس شده بود از همان ابتدا دچار انحرافاتی عمیق شد که بیشتر آن به دلیل انحرافات فکری و اخلاقی شخص مسعود رجوی، سرکرده این گروهک تروریستی بود.

مستند «حرمسرای اشرف» به یکی از ابعاد این انحرافات می پردازد؛ محمد مهدی خالقی در این مستند به سراغ زنی به نام بتول سلطانی که از فریب خوردگان منافقین است رفته و کوشیده در گفت وگو با وی بخش هایی از اتفاقاتی را که وی طی حدود دو دهه و نیم همراهی با این گروهک تجربه کرده مرور می کند.

این زن فریب خورده که به امید پیدا کردن آینده ای بهتر همراه با همسر و فرزندش در ابتدای انقلاب اسلامی ایران را ترک کرده و به اردوگاه اشرف رفته طی سال های حضورش در این اردوگاه انواع توهین و تحقیرها را تحمل کرده است.

جدایی از همسر تا جدایی از فرزند و در نهایت، ازدواج اجباری با مسعود رجوی که توهین ها را به اوج خود رسانده است.

«حرمسرای اشرف» دارای لحنی صریح در انتقال گفته های این زن است و نشان می دهد که سردسته منافقین و دیگر یاران او در حلقه اصلی مدیریت مجاهدین خلق، تا چه میزان ارزش های اخلاقی را به کنار نهاده و دست به هر جنایت بشری آلوده می کنند.

این مستند روز شنبه ۱۴ شهریور ساعت ۲۱ از شبکه افق پخش می شود و تکرار آن هم ساعت ۱۱,۳۰ روز بعد به روی آنتن می رود.
منبع :نسیم
۱۳۹۴/۶/۱۴

طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 1394،  افشاگری،  نوید نیوز،  اشرف نیوز،  اخبار روز،  آشنایی با فرقه رجوی،  لیبرت نیوز،  پرونده،  خانم بتول سلطانی،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: حرم سرای بی عفتی منافقین، سازمان مجاهدین خلق، حرمسرای اشرف، شبکه افق،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی