نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

این منبع می افزاید که گروه مجاهدین تا امروز ترتیبات انتقال حدود هزار تن از کشور های اروپایی با پرداخت هزینه ویزا و بلیط و هتل را داده است. منابعی از داخل شورای ملی مقاومت ( نام دیگر مجاهدین) می گویند که لابی اسرائیل در واشنگتن مزدوران گروه تروریستی مجاهدین را اجیر کرده است تا برای مقابله با تظاهرات بین المللی حمایت از فلسطینیان (روز قدس)در روز جمعه بیست و ششم اوت افرادی را کرایه و با خود به واشنگتن بیاورند.

 

                         

 

بنا بر این گزارش رهبران فرقه تروریستی مجاهدین خلق تحت حمایت واشنگتن بودجه ای را دریافت کرده اند تا طی هفته آینده بیش از پنج هزار مزدور و نفر کرایه را برای مقابله با این تظاهرات به واشنگتن منتقل سازند. البته مجاهدین خلق تا بحال نتوانسته اند بیش از هزار تن را برای این کار بخرند.

 

این منبع می افزاید که گروه مجاهدین تا امروز ترتیبات انتقال حدود هزار تن از کشور های اروپایی با پرداخت هزینه ویزا و بلیط و هتل را داده است. به مزدوران اجاره ای وعده داده شده است که در ازای دو ساعت شرکت در این تجمع ضد فلسطینی مخارج کامل دو هفته تعطیلات در امریکا را به همراه پول توجیبی و خرج خرید دریافت خواهند کرد. همچنین به آژانس های دست اندرکار و برگزار کنندگان مبالغ بسیار چشم گیرتری بعنوان پاداش و دستمزد وعده داده شده است.

 

مزدوران و واسطه های مجاهدین خلق به شرکت کنندگان در این کارناوال ننگین قول می دهند که شرکت کنندگان تحت هیچ شرایطی و به هیچ دلیلی برخوردی با نیروهای انتظامی امریکایی نخواهند داشت و تاکید می کنند که از هم اکنون گارانتی کتبی گرفته اند که با حضور رسمی در زیر پرچم گروه تروریستی مجاهدین و تظاهرات به نفع گروهی که در لیست تروریستی امریکا است تحت پیگرد قانونی قرار نخواهند گرفت (البته بدلیل شعارهای حمایتی از اسرائیل و علیه فلسطینیان که خواهند داد). رهبران فرقه تروریستی به نیروهای مزدور فرقه می گویند که از طرف بالاترین مسئولین سیاسی، قضایی و انتظامی امریکا تحت حفاظت و حمایت نا محدود می باشند (بنظر می رسد منظور آنها شخصت های حقوقی و حقیقی دولتی است که در آمریکا عملا تحت امر لابی اسرائیل - ایپک - قرار دارند)

 

واضح است که این گونه عملکرد نمی تواند بدون حمایت مستقیم و رسمی بالاترین مراجع رسمی امریکا انجام پذیرد. حامیان تروریسم مجاهدین خلق در مجلس نمایندگان و سنای امریکا از هم اکنون وکلای لازم را برای گروه تروریستی تدارک می بینند تا با مشاوره و فعالیت های پشت پرده راه را برای آزادی عمل آنها هموار سازند. این در حالی است که طبق قوانین این کشور (امریکا) ورود افرادی که در گذشته یا حال رابطه ای با گروهی تروریستی (در لیست امریکا) داشته باشند ممنوع اعلام شده است.

 ......................
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  افشاگری،  حامیان فرقه رجوی، 
برچسب ها: روز قدس، مجاهدین، اسراییل، امریكا، تظاهرات،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی