نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 18 شهریور 1394
الجزیره گزارشی منتشر کرده که در آن ایران را قربانی تروریسم خوانده است. وزارت امور خارجه آمریکا در سال 2012 گروهک تروریستی منافقین را با وجود ادامه اقدامات تروریستی اش از فهرست سازمانهای تروریستی خارج کرد. "گلن گرینوالد،" خبرنگار و وکیل برجسته اعلام کرد این اقدام آمریکا نشان دهنده  وجود فساد در قلب فرهنگ سیاسی این کشور است.

الجزیره: ایران، قربانی تروریسم


الجزیره گزارشی با عنوان "ایران قربانی تروریسم" به قلم "بلن فرناندز"  منتشر کرد. وی در این گزارش نخست به سخنرانی "حسن روحانی،" رئیس جمهور ایران در یکی از سخنرانی های اخیرش در تهران اشاره کرد. رئیس جمهور ایران در این سخنرانی با اشاره به رفتار دوگانه آمریکا اعلام کرد:" باید رفتاری یگانه داشت، نه دوگانه."

منظور رئیس جمهور ایران، رفتار آمریکا در محکوم کردن تروریسم  و حمایت از آن در دورانی است که به نفع این کشور است. برای مثال، این رفتار دو گانه آمریکا و اشاره آنها به "تروریسم" زمانی به کار می رود که هواپیماها به ساختمانهای آمریکا برخورد کرد؛ این در حالی است که شلیک یک کشتی جنگی آمریکایی به هواپیمای مسافربری ایرانی که منجر به شهادت همه مسافران شد، یک اقدام تروریستی محسوب نشد.

در حالی که ایران از نظر رژیم صهیونیستی و کشورهای غربی یک حامی تروریسم است، سخنرانی "حسن روحانی" بر این موضوع متمرکز بود که ایران قربانی تروریسم است. از زمان انقلاب اسلامی در سال 1979، بیش از 17000 نفر بر اثر عملیات تروریستی در این کشور جان خود را از دست داده اند. بیشتر این اقدامات تروریستی بوسیله گروهک تروریستی منافقین انجام شد.
از جمله این اقدامات تروریستی می توان به مرگ "فاطمه طالقانی،" دختربچه ای 3 ساله اشاره کرد. گروهک تروریستی منافقین خانه او را آتش زد. همچنین می توان به "زینب کمایی" که وی را با چادر خفه کردند و "داریوش رضایی نژاد،" دانشمند ایرانی که با کمک رژیم صهیونیستی ترور شد، اشاره کرد.

این در حالی است که وزارت امور خارجه آمریکا در سال 2012 گروهک تروریستی منافقین را با وجود ادامه اقدامات تروریستی اش از فهرست سازمانهای تروریستی خارج کرد. "گلن گرینوالد،" خبرنگار و وکیل برجسته اعلام کرد این اقدام آمریکا نشان دهنده  وجود فساد در قلب فرهنگ سیاسی این کشور است.

در این گزارش همچنین آمده است حملات پهپادهای آمریکا و جنگ های امپریالیستی که سرگرمی این کشور هستند، ماهیتی تروریستی دارند. در پایان این گزارش آمده است در واقع زمانی که حرف از تروریسم و اقدامات تروریستی به میان می آید، آمریکا حرف اول را در جهان می زند.

باشگاه خبرنگاران جوان

18 شهریور 94


طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 1394،  نوید نیوز،  شهدای ترور،  عملیات تروریستی،  قربانیان خشونت و ترور، 
برچسب ها: الجزیره، ایران، قربانی تروریسم، فاطمه طالقانی، زینب کمایی، داریوش رضایی نژاد، حامی تروریسم،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی