نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 24 شهریور 1394
خانم شهردار همانطور که شما شاهد هستید با توجه به خرجهای سرسام آوری که این فرقه در فرانسه میکنند مریم رجوی هیچ تلاشی برای بیرون آوردن ساکنان کمپ لیبرتی از عراق نمیکند. اکثر آن افراد احتیاج زیاد به پزشک دارند اما سران این فرقه به دستور مستقیم مریم رجوی آن‌ها را منع میکنند و وقتی یکی از این افراد از دنیا می‌رود، در آن موقع مریم رجوی لباس حقوق بشر می پوشد وتمام دولتها را مقصر میداند.

نامه سرگشاده زهرا معینی به شهردار اورسورواز

سلام به شما خانم ایزابل شهردار شهر اورسورواز با احترامات بسیار، من زهرا معینی هستم که تجربه سالها بودن در تشکیلات سازمان مجاهدین به رهبری مسعود و مریم رجوی را داشته ام و از نزدیک دیده ام و در همین مبارزه من سلامتی ام را از دست داده ام و در حال حاضر از نظر پزشکی آلمان ناقص العضو محسوب می‌شوم.

  از شما سپاسگزارم که در چند روز اخیر با توجه به مشغولیتهایتان پذیرای دو خانواده‌ای بودید که فرزندان آن‌ها در دست این فرقه اسیر هستند و شما شاهد این موضوع بودید که برخلاف شعارهای مریم رجوی که خودش را تنها آلترناتیو برای سرنگونی رژیم ایران و رئیس جمهور آیندۀ ایران دموکراتیک میداند و دم از آزادی و دموکراسی می زند حاضر به پاسخگویی نیست.

  آزادی بیان در دستگاه این فرقه جایی ندارد و تمام افرادی را که میخواهند به یک زندگی عادی برگردند از این کار منع می کنند و به آن‌ها میگویند که شما هیچ حرفی نزنید ما به شما پول وجا میدهیم و بدانید که اگر زمانی حرفی بزنید آن پول قطع می‌شود وجان شما مال رهبری است.
  خانم شهردار همانطور که شما شاهد هستید با توجه به خرجهای سرسام آوری که این فرقه در فرانسه میکنند مریم رجوی هیچ تلاشی برای بیرون آوردن ساکنان کمپ لیبرتی از عراق نمیکند.
  اکثر آن افراد احتیاج زیاد به پزشک دارند اما سران این فرقه به دستور مستقیم مریم رجوی آن‌ها را منع میکنند و وقتی یکی از این افراد از دنیا می‌رود، در آن موقع مریم رجوی لباس حقوق بشر می پوشد وتمام دولتها را مقصر میداند.
  خانم شهردار تعدادی از اعضای خانوادۀ من هم هنوز در عراق اسیر این فرقه هستند. یکی از آن‌ها فردی به نام اکبر معینی پسر عموی اینجانب می باشد که به سرطان خون مبتلا شده بود و قبلاً در فرانسه کمی مداوا شد اما زمانیکه با مسئولان یونامی در عراق ملاقات کرده و ماجرای بیماریش را برای آن‌ها شرح داده و به آن‌ها گفته که پناهندۀ فرانسه است او را در همانجا نگه داشتند
 
 به او گفتند چرا از آن‌ها کمک خواستی و او را همانجا گذاشتند بماند تا زودتر بمیرد وعکس او را در قاب عکس بکنند. این یک نمونه از جنایتهایی است که مریم رجوی به دستور همسرش مسعود رجوی که در حال حاضر فرار کرده و مخفی است مرتکب شده است که برای شما گوشه‌هایی از این جنایتها را بازگو میکنم:
 به دستور مسعود ومریم تمام افرادیکه متاهل بودند طلاق داده شدند. به دستور مریم زنانی که قبلاً متاهل بودند و یا اینکه هنوز ازدواج نکرده بودند به عقد مسعود رجوی در آمدند. قبل از همبستر شدن این زنان با مسعود رجوی برای اینکه کسی باردار نشود رحم آن‌ها را در یک عمل جراحی در آوردند و اگر زنی مخالفت می کرد باید مرگ را می پذیرفت.
  به دستور مسعود و مریم رجوی فرزندان را از بچه ۶ ماهه تا بچه‌های قبل از سن بلوغ از پدر و مادرهایشان جدا کردند و به همۀ ما می گفتند که خانواده‌ها با دولت ایران همکاری میکنند و آن‌ها مزدور هستند و انواع دشنامها را به آن‌ها می دادند. خانم شهردار من بارها از خانم مریم رجوی خواستم که با ما در یک مناظرۀ تلویزیونی حتی در تلویزیون به اصلاح آزادی خودشان شرکت کند اما دریغ از پاسخ گفتن.
  در همین حال شوهر فراری این خانم هر بار یک پیام صوتی می دهد که هرکس مخالف من باشد وبرعلیه من صحبت کند حکمش مرگ است.
  خانم شهردار من و تعدادی از خانم‌ها که قبلاً در فرقۀ رجوی بودیم یک انجمنی را در آلمان راه اندازی کرده ایم به اسم انجمن زنان ایران تا بتوانیم به آن خانم ها وحتی آقایان که به بیرون تشکیلات فرقه می آیند در امور اداری و حقوقی کمک کنیم. ما مسئولین انجمن زنان ایران در آلمان خواهان یک قرار برای ملاقات با آنجناب هستیم.
با سپاس فراوان زهرا معینی – فرانکفورت – آلمان سیزدهم سپتامبر۲۰۱۵
 
 
منبع: انجمن زنان ایران
سه شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ 
طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 1394،  افشاگری،  نوید نیوز،  اخبار روز،  فرانسه،  خانم زهرا معینی،  لیبرت نیوز،  نجات یافتگان،  حامیان اروپایی رجوی،  نامه خانواده ها ، 
برچسب ها: نامه سرگشاده زهرا معینی به شهردار اورسورواز، ایزابل شهردار شهر اورسورواز، مسعود و مریم رجوی، انجمن زنان ایران،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی