نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

این پیامی است که خانواده های اسیران دربند فرقه رجوی درپایان سفردوهفته ای خود به عراق و حضور در پشت دیوار نفرت انگیز کمپ لیبرتی به گوش های کر شده رجوی خائن و سران فرقه جنایتکارش رساندند .


خانواده ها: باز می آییم

سری دوم از خانواده های اسیران دربند فرقه رجوی که اخیرا در راستای کسب خبر، دیداراحتمالی با عزیزان اسیرشان و درنهایت برای نجات آنها به کشور عراق و پشت کمپ لیبرتی رفته بودند بعد از دو هفته تلاش مستمر آگاهی بخش خود به میهن بازگشتند.
محکومیت خیمه شب بازی رجوی در ویلپنت ازسوی خانواده های خوزستانی

سری دوم از خانواده های اسیران دربند فرقه رجوی که اخیرا در راستای کسب خبر، دیداراحتمالی با عزیزان اسیرشان و درنهایت برای نجات آنها به کشور عراق و پشت کمپ لیبرتی رفته بودند بعد از دو هفته تلاش مستمر آگاهی بخش خود به میهن بازگشتند. که حقیقتا باید به عزم واراده مصمم آنها برای خنثی کردن تمامی تشبثات وتوطئه های سران  فرقه تروریستی رجوی برای ممانعت ازحضور آنها دراطراف کمپ لیبرتی درود فرستاد وتبریک گفت .این همان پارامتری است که رجوی خائن هیچوقت یارای مقابله وخنثی کردن آن را ندارد .

لازم به ذکر است که خانواده های سکنه لیبرتی دراین دور از سفر خود به پشت دیوار لیبرتی علاوه بر رساندن پیام اگاهی بخش خود به فرزندان اسیرشان توانستند دربغداد  با نمایندگان کمیساریا و یونامی بطورجداگانه برای رساندن ندای حق طلبانه خود به گوش نهادهای بین المللی دیداروگفتگو کنند . آنها درملاقات با نمایندگان چنین نهادهایی ضمن افشای توطئه ها وکارشکنی های فرقه تروریستی رجوی درممانعت ازدیدارخانواده ها با عزیزانشان ازطرف تمامی خانواده های اسیران خواستاراین مسئله شدند تا نهاد های بین المللی  ضمن فشارآوردن به مسئولان کمپ هرچه زودتر زمینه ملاقات و دیدار بدون قید وشرط و آزادانه خانواده ها با فرزندان اسیرشان که سالهاست ازدیدن آنها محروم مانده اند را به هرطریق ممکن مهیا کنند.

خانواده ها درادامه گفتند ما درملاقات با نمایندگان کمیساریا و یونامی سئوالاتی را ازآنها کردیم ازجمله اینکه گفتیم : آیا تا بحال شما سراغ دارید که دربدترین زندانهای دنیا به خانواده اجازه ملاقات با عضو زندان شده اش داده نشود ؟ آیا این حق طبیعی ما نیست که بتوانیم عزیزانمان را بعد ازسالها دوری وبی خبری برای ساعتی ملاقات کنیم ؟ چرا سرکردگان گروه موسوم به سازمان مجاهدین درحضورشما به خود جرات می دهند ازدادن اجازه ملاقات ما با عزیزانمان امتناع کنند  ؟ آیا به ما می آید که گروهی مزدور باشیم که سرکردگان رجوی ناجوانمردانه به ما چنین لقبی را می دهند ؟ ! آیا نهادهای حقوق بشری نباید برای محقق شدن این خواسته به حق ،قانونی وانسانی ما اقدامی جدی صورت دهند ؟ بنابراین ما بعنوان خانواده های نفراتی که سالهاست دربی خبری ازخانه وخانواده های خود بسر می برند ازشما نمایندگان نهادهای بین المللی وحقوق بشری می خواهیم که به وظیفه انسانی خود عمل کرده و صدای مظلومیت واعتراض ما را به گوش مسئولین مجامع بین المللی برسانید ،ثانیا ازشما می خواهیم که به هرطریق ممکن به مسئولان کمپ لیبرتی برای انجام ملاقات ما با عزیزانمان فشارآورید  .

خانواده های اسیران توضیح دادند  نمایندگان کمیساریا و یونامی درپاسخ به سئوالات بحق ما می گفتند : ما نگرانی شما را درک می کنیم وازاینکه شما مرتب به امید دیدار با عزیزانتان به این کشور سفرمی کنید ومتاسفانه هربارهم دست خالی برگشتید متاسف هستیم ،اما متاسفانه بدلیل وجود برخی مسائل دست ما برای فشار آوردن به مسئولان کمپ برای مهیا کردن ملاقات شما با فرزندانتان بازنیست فقط می توانیم خواسته های شما را دوباره به آنها منتقل کنیم البته قبلا چندباربه مسئولان کمپ گفتیم ولی پاسخی به ما ندادند ولی مطمئن باشید که این خواسته انسانی شما را مجددا به اطلاع مسئولان کمیساریا ویونامی خواهیم رساند .نمایندگان یونامی وکمیساریا همچنین اذعان کردند مسئولان کمپ نمی گذارند نفرات بصوررت تکی با ما ملاقات کنند وحتی اگر بخواهیم با نفرات  مصاحبه کنیم نفراتی را به همراه وی می فرستند !! وما نوعی ترس را موقع مصاحبه درچهره نفرات مصاحبه شونده می بینیم که برایمان عجیب است !.

درپایان دیداربا نمایندگان کمیساریا و یونامی آنها اسم ومشخصات ما وفرزندان اسیرمان را گرفته وگفتند قطعا دوباره خواسته های شما را به اطلاع مسئولان کمپ لیبرتی خواهیم رساند .

خانواده های خوزستانی که دراین سفر بودند هرکدام عنوان کردند ما به اتفاق دیگر خانواده های اسیران دربند فرقه اول به خدای خود توکل کرده وبعد به همت وتلاش خودمان امیدواریم البته اگروعده هایی که نمایندگان ارگانهای مربوطه به ما دادند محقق شود چه بهترکه بازهم می توان گفت خواست خدا بوده .اما یقینا رجوی خائن وجنایتکار این را باید بداند که هرچقدرهم علیه ما توطئه کند ودست به تشبثات مذبوحانه بزند ما تا رسیدن به خواسته  به حق خود که همان دیداربا عزیزانمان وآزادی کامل آنها ازچنگال دیو صفت اوست  دست بردارنخواهیم بود وبازهم به عراق وپشت دیوار لیبرتی خواهیم رفت .لازم به ذکر است که سران جنایتکارفرقه رجوی نمایندگان کمیساریا را تهدید کرده بودند که اگرحضورخانواده ها دراطراف لیبرتی ادامه داشته باشد ازانتقال ساکنین کمپ به خارج ازعراق جلوگیری خواهیم کرد !!این گویا وحشت مرگبار فرقه رجوی ازحضورخانواده ها دراطراف کمپ لیبرتی است .

منبع: انجمن نجات مرکز خوزستان
چهارشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۴
طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 1394،  نوید نیوز،  اشرف نیوز،  اخبار روز،  لیبرت نیوز،  خانواده اسرای فرقه رجوی، 
برچسب ها: بازگشت خانواده ها، لیبرتی، خانواده های خوزستانی، انجمن نجات مرکز خوزستان، کمیساریا و یونامی، ویلپنت،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی