نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 1 مهر 1394
از نتایج و عوارض چند دهه مغزشویی، فریب، تبلیغات پوشالی رجوی همین است که خام خیالان بی خبر، گماشتگان بدبخت، فرق شب و روز، سیاهی و سپیدی، زشت و زیبا، سم و دارو، خوب و بد و انسان و اهریمن را از همدیگر تمیز نمی دهند و تفاوتشان را درک نمی کنند. بهداد رضایی در اقدامی ساده لوحانه بر آن است که از پیرعجوزه ای بدکردار، دوشیزه ای خوش سیما بسازد، در سایه اش روزگار بگذراند و به خواب غفلتش ادامه دهد.

رجوی پرفریب و حیلت ساز از نگاه بهداد رضایی
رجوی پرفریب و حیلت ساز از نگاه بهداد رضایی

به بهانه ننگین نامه ای منتسب به بهداد رضایی، یکی از فریب خوردگان حلقه بگوش فرقه رجوی که نوشته است: «سازمانم در سر تا قدم زیباست!»
از نتایج و عوارض چند دهه مغزشویی، فریب، تبلیغات پوشالی رجوی همین است که خام خیالان بی خبر، گماشتگان بدبخت، فرق شب و روز، سیاهی و سپیدی، زشت و زیبا، سم و دارو، خوب و بد و انسان و اهریمن را از همدیگر تمیز نمی دهند و تفاوتشان را درک نمی کنند.

در یکی از سایت های وابسته به فرقه منفور رجوی، تیتر مطلبی تحت «عنوان سازمان سر تا قدم زیباست»، نظرم را به خود جلب کرد و کنجکاوی مرا به مطالعه ی ادامه نوشتار کشاند و در پایان نام و نشان بهداد رضایی را نوشته بودند که معلوم نیست اصل است یا مستعار، برای ما مهم نیست، کیست و کجاست؟ ذکر نکات غلط، اشتباه، برچسب نادرست و ناروا آنهم برای سازمان مجاهدین یا فرقه تروریستی مسعود و مریم رجوی ... برای من و ما سؤال برانگیز و تعجب آور است. چرا بعد از گذشت سه دهه از عمر و عملکرد سیاه سازمان پیشانی سیاه رجوی باز عده ای پیدا می شوند که خلاف واقعیت بگویند و بنویسند، یعنی این حضرات کجا بوده اند که تا این حد در بی خبری و ناآگاهی بسر می برند. سازمانی که طبل رسوایی، ذلت، بدنامی و خیانتش در سراسر دنیا پیچیده و مردم آن را تروریست و بدتر از داعش می دانند، حالا توسط خفتگان بیدارنما، تعریف و تمجید می شود و به فکر بزک و آرایش چهره ی زشت و نازیبای آن هستند.

بهداد رضایی در اقدامی ساده لوحانه بر آن است که از پیرعجوزه ای بدکردار، دوشیزه ای خوش سیما بسازد، در سایه اش روزگار بگذراند و به خواب غفلتش ادامه دهد.

بهداد رضایی از دیدن کارتن خواب ها، کودک خیابانی آرامش و قرار از دست داده، ولی به هزاران مرد و زن، پیر و جوان ایرانی که توسط تیم های تروریستی ضد خلقی منافقین خون بیگناهشان بر سنگفرش خیابان ها جاری شد، اشاره ای نکرده است، نتیجه ی نیم نگاه همین است.
از ضدیت با آخوندها نماز نمی خوانده و روزه نمی گرفته، یعنی عبادت و خداپرستی را فدای تبلیغاتی فرقه ای تروریستی کرده که به صغیر و کبیر رحم نمی کند، از طرفی سنگ کارتن خواب و حقوق بشر و حمایت و هواداری از قاتلان، سارقان، اراذل و اوباش را به سینه می زند، ای کاش دارهای اعدام و تیرهای برق و دکل جرثقیل ها زبان داشتند و با صدای بلند فریاد می زدند که... ای مردم، گوشواره ای که وبال قامت من است، جرم و اتهامش این و سزایش همین است، حالا قضاوت با شماست.

برای رجوی و ادامه دهندگان راه منحرف او، سخن و یادی از اسپارتاکوس و چگوارا در کوبا و امام حسین (ع) در کربلا، حضرت زینب در شام اکیداً ممنوع است، رجوی با فرقه ضد مردمی و تشکیلاتی معلوم الحال، صلاحیت مقایسه خود با دیگران را ندارد. مجاز نیست از ویلیام والاس بگوید و مردم فرانسه و قلعه باستیل را مثال زند یا از زندان مخوف لوئی شانزدهم یاد نماید، وقتی خودش سرچشمه و منبع هر زشتی، تباهی و فسادی است، پس نباید منع رطب کند و خود را وصله بزرگان و مبارزان نماید.

از شباهت رجوی، مثل یزید بودنش را می پذیریم، چون همکاری و هواداری او با داعش مؤید این مورد است.
در شرایطی که با استفاده از بزرگترین تلسکوب دنیا و قطورترین ذربین جهان قادر به تشخیص و تماشای ذره ای زیبایی در وجود رجوی نیستیم. آنچه بهداد رضایی به قلم آورده است، هذیانی بیش نیست، لابد او را مجبور به خودزنی کرده اند.

رضایی نوشته است: با همین افکار، روزی به خانه همسایه امان رفتم، با اشاره به عکس دخترش پرسیدم، او کجاست؟ سمت عراق و خانه صدام را نشانم دادند. مدتی نگذشت که نام سازمان! ذهنم را مشغول کرد. بله دختر همسایه بعد از عبور از پروسه فریب، به قلب فرقه رجوی و مهد تروریسم پریده بود، اینکه سازمان کجاست و صدام کیست و چرا رجوی در آغوش او خزیده است، چندان مهم نبوده، بلکه فقط دختر همسایه، آرام و قرار گرفتن او در باتلاق رجوی ملاک عمل و زمینه انحراف بوده است.

«این راه خیانت است، عواقب و خطرش را دریاب، از فریب رجوی بترس و رخ بر او بتاب.»
سازمان فدا نبوده و نیست، بلکه سرشار از جفا و ستمکاری علیه مردم ایران و اعضای خود است. گول تبلیغات پوچ و فریبنده رجوی را نخور و او را برادر مسعود نخوان یا شیر همیشه بیدارش ننامید، رجوی، کجایش بیدار است، علائم و نشان شیر بودن این کفتار روبه صفت کجاست؟ جز دروغبافی و خالی بندی چه دستاوردی برای شما داشته، افتخارش از اوایل دهه 60 تا 90 چیست؟ شاهکارش چه بوده و چیست؟ جز خیانت، جنایت، جاسوسی، مزدوری و نوکری برای بیگانگان چه کاری انجام داده است؟

باور کن سازمانت همچون یک قالی دستبافت است که تار و پودش را با جهالت، ضلالت، مکر و ریا، مزدوری و... درهم تنیده است. سازمانی که معراجش در کاخ سفید آمریکا و جولانش از تلاویو تا اروپاست، به ایران ستیزی و خیانت تمام عیار مشغول است.
از زیبایی و صداقت نگو که ریشه در جعل، خیانت و سرچشمه حماقت دارد. اگر می خواهید تا آخر بایستید، لحظه ای فکر کنید که از کجا آمده اید و در کجا ایستاده اید، هیزم بیار معرکه و آتش افروز چه کسی شده اید؟

01 مهر 1394طبقه بندی: آرشیو 1394،  افشاگری،  نوید نیوز،  اشرف نیوز،  اخبار روز،  لیبرت نیوز،  پرونده، 
برچسب ها: بهداد رضایی، رجوی پرفریب و حیلت ساز از نگاه بهداد رضایی، فرقه رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی