نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

هرگونه مظلوم نمایی، جیغ و فغان بیهوده، آمریکا و اروپا خواستن های بی فایده از سوی سران این فرقه آدمربا بی حاصل است. در چنین شرایطی راهی جز پذیرش تمام عیار خانواده ها و رعایت حقوق فانونی و طبیعی آنها متصور نیست.
وحشت روزافزون رجوی از حضور خانواده ها در اطراف لیبرتی

باورمان نمی شد روزی فرا رسد که مردم بگویند: «جن از بسم الله می ترسد و رجوی از خانواده»، همان خانواده هایی که روزی رجوی فرزند و سرپرستشان را با تبلیغات فریبنده، وعده های دروغ و عملیات آدمربایی ربود و در دام خود گرفتار کرد. امروز پدران، مادران، خواهران، برادران و فرزندان اسرای فرقه دسته دسته ایران خود را به لیبرتی می رسانند تا جویال حال و خبری از گمشده خود شوند و بعد از سالها دوری چند دقیقه با اسیر گرفتارشان ملاقات کنند، ولی رجوی، آدمربای بی ایمان و جفاکار تحت هیچ شرایطی حاضر نیست كه حداقل حقوق خانواده و زندانی را رعایت کند. دریغ از یک جو غیرت، شرف و مردانگی، صفاتی که در ذات و وجود رجوی نبوده و نیستند.

فرقه بدنام منافقین با قاچاق انسان، هزاران مرد و زن را به استثمار کشیده، درب زمین و آسمان را به رویشان بسته و برده داری نوین به راه انداخته است. در آشفته بازار سیاسی امنیتی جهان، از آب گل آلود ماهی می گیرند و مرتکب نقض گسترده حقوق بشر می شوند. از طرفی سنگ آزادی، حقوق بشر و دفاع از مردم را به سینه می زنند! معلوم نیست فرقه ای با چند دهه سابقه خشونت و ترور، مزدوری و خیانت به ملت و میهن چطور می تواند جامعه بی طبقه توحیدی را در ایران پیاده و برپا نماید. کسی که قادر به حل مسئله ساده و پیش پا افتاده ای نیست، کسی که نمی تواند حضور پیرمرد و پیرزنی را در چند قدمی خود تحمل کند، به حقوق رسمی دیگران احترام نمی گذارد، چطور می تواند دموکراسی را برقرار و قانونمند شود؟

رجوی پشت مسئله و بحران خانواده ها گیر کرده و جز ترس و وحشت راه حل و عکس العملی مثبت ندارد. پدر و فرزند، دختر و مادر را مقابل هم قرار داده، خط سنگباران، فحش و ناسزا علیه خانواده ها را در دستور کار خود قرار داده است، غافل از اینکه تهدید و توهین جواب نمی دهد، باز شاهد حضور مصمم خانواده ها در اطراف لیبرتی هستیم. از رجوی سماجت و حقارت، از خانواده ها ایستادگی و استقامت، دیروز در اشرف و امروز در دروازه لیبرتی، اورسوراواز پاریس تا کمپ پناهندگان تیرانا در آلبانی.
خانواده ها در جستجوی فرزندان خود به آب و آتش می زنند، با تحمل رنج سفر، خطر تروریست های عراق را به جان می خرند، تا شاید بعد از سه دهه با فرزندشان ملاقات کنند. ولی متاسفانه هربار دست خالی و بیخبر و دیدار باز می گردند.

می بینیم مخالفت و خودداری رجوی از ملاقات خانواده ها برخلاف میل و اراده خانواده ستیزان به بحرانی مرگبار تبدیل شده که می رود تا در آینده نزدیک به ثمر نشیند و به فروپاشی فرقه ضد بشری رجوی خواهد انجامید.

برچسب های ناروا، هرگونه تهمت و ناسزا علیه خانواده ها، جز بدنامی، رسوایی و تنفر و انزجار عمومی از فرقه ضد انسانی رجوی، نتیجه ای ندارند.
بنابراین هرگونه مظلوم نمایی، جیغ و فغان بیهوده، آمریکا و اروپا خواستن های بی فایده از سوی سران این فرقه آدمربا بی حاصل است. در چنین شرایطی راهی جز پذیرش تمام عیار خانواده ها و رعایت حقوق فانونی و طبیعی آنها متصور نیست. خانواده هایی که با سنگ و گلوله از اطراف اشرف عقب نشینی نكردند و از خواسته به حق خود ذره ای کوتاه نیامدند، به یقین با تحقق اهدافشان یقه رجوی را رها نمی کنند و دست بردار نیستند.
نوید رهایی
2 مهر 94طبقه بندی: آرشیو 1394،  نوید نیوز،  لیبرت نیوز،  پرونده،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)،  خانواده اسرای فرقه رجوی، 
برچسب ها: وحشت روزافزون رجوی از حضور خانواده ها در اطراف لیبرتی، لیبرتی، خانواده، رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی