نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

احترامأ ما اعضای جداشده به عرضتان می رسانیم که عده ای از جداشدگان و اعضای سابق فرقه آقای رجوی هستیم . اینک در برخی سایت های اینترنتی به مطلبی برخوردیم که گویا در مراجعه خانواده های اعضای اسیر در مجاهدین از شما شنیده اند که اعضای مستقر در کمپ لیبرتی دارای پروفایل شخصی و ارتباطات با داخل ایران هستند .
 نامه جمعی از اعضای جداشدگان از مجاهدین به ملل متحد و صلیب سرخ در عراق


نمایندگان محترم ملل متحد و صلیب سرخ جهانی مستقر در عراق .
با عرض سلام و آرزوی موفقیت در فعالیت های بشر دوستانه در اقصی نقاط جهان بویژه در عراق . احترامأ ما اعضای جداشده به عرضتان می رسانیم که عده ای از جداشدگان و اعضای سابق فرقه آقای رجوی هستیم . اینک در برخی سایت های اینترنتی به مطلبی برخوردیم که گویا در مراجعه خانواده های اعضای اسیر در مجاهدین از شما شنیده اند که اعضای مستقر در کمپ لیبرتی دارای پروفایل شخصی و ارتباطات با داخل ایران هستند .
اولا جای تاسف دارد که نمایندگان دو ارگان حقوق بشری جهانی چگونه به این راحتی فریب ترفندهای رجوی را خورده اند.
ثانیأ تاسف می خوریم به حال هم خانواده ها و اعضای اسیر در کمپ لیبرتی که چگونه فرقه مجاهدین رجوی اینگونه با سرنوشت و حقوق آنان بازی می کند .
جهت اطلاع آن نمایندگان صرفأ به یک نکته از ترفندهای ضد انسانی و ضد بشری فرقه مجاهدین اشاره می کنیم که در گذشته رهبری مجاهدین به آن دست زده و موجب به خطر انداختن جان و امنیت اجتماعی خانواده های اعضای خود شده است .
آقایان نمایندگان ملل متحد در عراق در سالهای قبل از سقوط دیکتاتور وقت عراق (صدام حسین) رهبری مجاهدین در یک ترفند برای کنترل پاسیویزم دردرون اعضایش در کمپ اشرف و هم چنین فعال نمودن تضاد بین رژیم ایران و خانواده های اعضای خود دست به عمل زشت و ضد انسانی زد که دقیقأ مشابه همین ترفندی است که امروزه به خورد شمایان داده است .
در آن زمان رجوی به اعضای خود فشار آورد که همه طی پروژه ای برای خانواده هایشان در داخل ایران نامه بنویسند و در آن از خانواده هایشان بخواهند با رژیم ایران درگیر شوندو به مجاهدین بپیوندند و در داخل ایران دست به خرابکاری بزنند و همچنین به این اعضای بخت برگشته اجبار شد در نامه هایشان شعارهای تیز علیه سران دولت ایران بنویسند و...
رجوی بعد از اخذ این گونه نامه ها و دست خط ها با الصاق تصاویر رهبری فرقه به داخل نامه ها و ثبت آدرس خانواده مذبور نامه ها را ازکشورهای انگلیس –فرانسه و آلمان و سوئیس  و ایتالیا به داخل ایران ارسال کرد  و رجوی با کاری ضد بشری همه نامه ها را طوری ارسال کرد که همه آنها به اشتباه و عمدأ به ارگانهای امنیتی دولت ایران برسد تا از آن طریق با خواندن نامه توسط ارگانهای امنیتی ایران تضاد سه ضلعی خانواده-رژیم ایران –اعضای فرقه اکتیو گردد .
توجه نمایندگان ملل متحد را جلب می کنیم که رهبری فرقه برای فریب وحفظ حیات خود دست به هر عمل زشت و ننگین حتی قتل  و جنایت دسته جمعی افراد خود هم خواهد زد . نمونه آن در 10 شهریور دو سال قبل در اشرف را مشاهده کردید .
اکنون از آن نمایندگان تقاضا داریم در مقابل ترفند رجوی تجدید نظر نمایید و به خانواده های بردگان در کمپ لیبرتی توجه نمایید .
با تشکر و احترام
عده ای از جداشدگان از فرقه رجوی در استان کرمانشاه

منبع: انجمن نجات مرکز کرمانشاه
یکشنبه ۵ مهر ۱۳۹۴طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 1394،  تهران،  خانواده،  استان ها،  نوید نیوز،  اخبار روز،  جداشدگان از فرقه رجوی،  لیبرت نیوز،  نجات یافتگان،  نامه خانواده ها ، 
برچسب ها: نامه جمعی از اعضای جداشدگان از مجاهدین به ملل متحد و صلیب سرخ در عراق، جداشده، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی