نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

بیاد دارم در بلایای طبیعی مانند زلزله یا سیل یا هراتفاقی که در کشور میافتاد٬ بلافاصله مریم رجوی لباس قشنگ میپوشید و میآمد جلوی دوربین و شروع میکرد به اشک تمساح ریختن و از بی کفایتی و بی مسئولیتی مسئولین سخن به میان میآورد ولی اکنون که این اتفاق دلخراش آنهم در این ابعاد در مکه افتاده است٬جرات یک انتقاد ساده از مسئولین برگزار کننده مراسم را هم ندارد!
مراسم حج امسال٬ بی شک٬ برای همه مردم جهان٬ یک شوک و یک فاجعه بزرگ محسوب میشد! مسئولین سعودی٬ امسال هم نتوانستند مدیریت درستی در اجرای مراسم داشته باشند و همین سوء مدیریت باعث شد که چند صد تن از زائرین٬ شهید و زخمی شوند! بدیهی است که درهر مراسمی چه کوچک و چه مراسمی به بزرگی مراسم حج که میلیونها نفر از سراسر جهان در آن شرکت میکنند٬ اگر بی برنامگی یا اتفاقی رخ دهد٬مسئولین برگزاری آن مراسم٬ پاسخگو و مسئول هستند! چه از اتفاق سقوط جرثقال وچه از فاجعه تلخ بعدی!

در این حین٬ مسئولین کشورمان٬در تمامی سطوح بدنبال پیگیری وضعیت شهدا و مجروحین و مفقودین این حادثه دلخراش هستند٬ اما در سایتها و اخبار فرقه رجوی میخوانیم و میشنویم که بنوعی جانبداری از سعودی ها را میکنند و صحبت از دجالگری آخوندی و …. میکنند! البته این برخورد فرقه رجوی٬ بهرحال برای من قابل فهم است٬ آنها حقوق بگیر سعودی هستند و بایستی از آنها جانبداری کننداما چیزی که جای تعجب دارد اینست که حتی یک تسلیت خشک و خالی هم به بازماندگان شهدا نمیگویند و از این عجیب تر باز هم سنگ خلق قهرمان به سینه میزنند!

مسئولین سعودی٬ با وقاحت هرچه تمامتر٬تقصیر را به گردن زائرین این کشور و آن کشور میاندازند و عین همین موضع را هم در سایتهای فرقه رجوی مشاهده میکنیم!

بیاد دارم در بلایای طبیعی مانند زلزله یا سیل یا هراتفاقی که در کشور میافتاد٬ بلافاصله مریم رجوی لباس قشنگ میپوشید و میآمد جلوی دوربین و شروع میکرد به اشک تمساح ریختن و از بی کفایتی و بی مسئولیتی مسئولین سخن به میان میآورد ولی اکنون که این اتفاق دلخراش آنهم در این ابعاد در مکه افتاده است٬جرات یک انتقاد ساده از مسئولین برگزار کننده مراسم را هم ندارد! باین میگویند مزدوری برای سعودی! باین میگویند ترس از قطع شدن جیره و مواجب! چطور جنابعالی درپیام شروع سال تحصیلی اینهمه قشنگ صحبت میکنی و بخوبی  توان تجزیه و تحلیل همه چی را داری ٬ولی چطوربه یکباره زبانت بند میآید و حتی یک تسلیت به داغ دیدگان فاجعه مکه نمیگویی؟!

از این پیشتر هم گفته بودیم که فرقه رجوی در مدت کمتر از دو ماه پیش٬زمانی که سران سعودی برای سپری کردن دوران تعطیلات به فرانسه رفته بودند٬خودشان را بآنها رساندند و مراتب چاکری شان را بآنها ابلاغ نموده بودند و این میشود محصول بلافصل آن اقدامشان در فرانسه!
مراد

منبع: انجمن نجات مرکز فارس
دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴
طبقه بندی: آرشیو 1394،  افشاگری،  نوید نیوز،  نجات یافتگان،  حامیان فرقه رجوی، 
برچسب ها: هم موضع بودن سعودی ها و رجوی ها در فاجعه حج امسال، حج،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی