نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

افرادی که ادعا می‌کنند «مارکسیست‌های اسلامی» هستند (اعضای سابق یک سازمان تروریستی و صهیونیستی) به همراه تعدادی از مقامات منتخب از جمهوری‌ خواهان بیش از یک دهه است که سالانه در زمان حضور روسای جمهور جهان در مجمع عمومی سازمان ملل مقابل ساختمان آن در نیویورک تجمع کرده تا جنون خود را برای تمایل به خصومت بیشتر میان جمهوری اسلامی ایران و ایالات متحده نشان دهند.

فرقه صهیونیسمی رجوی، از نگاه تحلیلگر آمریکایی
فرقه صهیونیسمی رجوی از نگاه تحلیلگر آمریکایی

«کالیب تی. ماپین» خبرنگار و تحلیلگر سیاسی آمریکایی بااشاره به برگزاری نمایش جمعی اعضای فرقه صهیونیسمی رجوی در مقابل ساختمان سازمان ملل و هنگام سخنرانی رییس جمهوری ایران، آن را تداوم تقلاهای ضدایرانی و بی‌نتیجه این گروه دانست.

افرادی که ادعا می‌کنند «مارکسیست‌های اسلامی» هستند (اعضای سابق یک سازمان تروریستی و صهیونیستی) به همراه تعدادی از مقامات منتخب از جمهوری‌ خواهان بیش از یک دهه است که سالانه در زمان حضور روسای جمهور جهان در مجمع عمومی سازمان ملل مقابل ساختمان آن در نیویورک تجمع کرده تا جنون خود را برای تمایل به خصومت بیشتر میان جمهوری اسلامی ایران و ایالات متحده نشان دهند.

تحقیق چندانی نیاز نیست که دریابیم این معترضان آشفته اعضای «مجاهدین خلق» هستند؛ فرقه خشونت‌طلبی که ادعای «اسلام‌گرایی مارکسیستی» داشته در حالی که آشکارا با موساد و سیا همکاری می‌کنند.

این گروه متعصب به رهبری مسعود و مریم رجوی از زمان انقلاب ایران در سال 1979 تاکنون هزاران انسان بی‌گناه را به قتل رسانده‌اند. آنها هنگامی که دریافتند که پس از انقلاب اسلامی جایگاهی در ایران ندارند قتل‌های مکرر، بمب‌گذاری در نشست‌های پارلمانی و ترور مقامات منتخب در سراسر کشور را آغاز کردند.

طی جنگ عراق علیه ایران، مجاهدین خلق با کمک صدام در قالب گروهی تحت عنوان «ارتش آزادیبخش ملی ایران» به کشور بازگشته و در بسیاری از روستاها به قتل‌عام پرداختند. پس از جنگ نیز مجاهدین با استقرار در عراق بعنوان تیم ویژه آدم‌کشی صدام بوده که برای کشتار در روستاهای کردنشین اعزام می‌شدند.

در دهه 1990 گروه رسما اعلام کرد که اعضای آن باید همسران خود را طلاق دهند، چرا که تاهل مانع رسیدن به هدف آنها، براندازی حکومت در ایران است. بعلاوه اینکه مدتهاست آموزه‌های اسلامی در این گروه رعایت نمی‌شود. از زمان حمله آمریکا به عراق در سال 2003 خبری از مسعود رجوی نیست و هم‌اکنون مریم رجوی چهره عمومی این سازمان محسوب می‌گردد. وی (مریم رجوی) که اکنون در فرانسه بسر می برد خود را رییس‌جمهور ایران می‌نامد در حالی که همه ایرانی‌ها وی را یک خائن و بخاطر جنایاتش طی جنگ ایران و عراق یک قاتل می‌دانند.

عملکرد فرقه رجوی گرچه تاثیر سیاسی چندانی ندارد، اما در راستای منافع حزب لیکود نتانیاهو و حزب جمهوری‌خواه جرج بوش پیش می‌رود. مجاهدین خلق (منافقین) در عملیات‌های مشترک با موساد به ترور دانشمندان هسته‌ای ایران مبادرت کرده و هیلاری کلینتون نیز در سال 2013 رسما آن را گروهی مشروع و قانونی معرفی نمود؛ گروهی با سابقه کشتار آمریکایی‌ها و شکنجه و اعدام خودسرانه اعضای خود در داخل اردوگاه. منافقین هم‌اکنون آزادانه در آمریکا فعالیت می‌کنند.

نمایش پرزرق و برق سالانه در نیویورک بر ضدایران به هماهنگی «داو هیکیند» عضو مجلس ایالتی این شهر برگزار شده، فردی که علنا خود را عضو «لیگ دفاعی اسرائیل» می‌نامد. «لیگ دفاعی اسرائیل» گروهی نژادپرست ضدسیاه‌پوستان است فعالیت آنها با تلاش برای جلوگیری از اسکان آمریکایی‌های آفریقایی‌تبار در محله‌های یهودی نیویورک آغاز شد.

در سال‌های بعد حیطه عملکرد این لیگ به مخالفت به سبک‌های گوناگون با منتقدان اسرائیل، ترور، کشتار و بمب‌گذاری در راستای منافع این رژیم توسعه یافت. بهانه تمامی این اقدامات نیز «هولوکاست» بود. هیکیند اخیرا در اقدامی نمایشی در بیرون ساختمان کاری «چاک شومر» و در میان اعتراضات به نتیجه مذاکرات هسته‌ای ایران و 5+1 بازداشت شد.

افراد «داو هیکیند» که تروریست بودن خود را پذیرفته‌اند، مجاهدین خلق، حامیان جمهوری‌ خواهان بخصوص دونالد ترامپ و اعضای سازمان جهانی صهیونیسم کسانی هستند که علاوه بر تجمع ضدایرانی در مقابل ساختمان سازمان ملل در نیویورک،علیه راهپیمایی‌ های مسالمت ‌آمیز برای حمایت از توافق هسته‌ای در مقابل ساختمان کنگره نیز مبارزه می‌کنند. آنها شعارهای عجیبی مانند «ایران مسئول 11 سپتامبر است»

09 مهر 1394طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 1394،  افشاگری،  مجاهدین از نگاه دیگران، 
برچسب ها: فرقه صهیونیسمی رجوی، مارکسیست‌های اسلامی، کالیب تی. ماپین، فرقه صهیونیسمی رجوی از نگاه تحلیلگر آمریکایی، مجاهدین خلق،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی