نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 15 مهر 1394
مادر به دوستم که چهار سال بعد از آن کشته شد، نهیب زد، آخر پسرم! تا چند ماه قبل صد نفر بودید حالا شدید دو نفر، با دو نفر آدم یک لاقبا که نمی شود حکومتی را عوض کرد، درثانی، من مردم را بهتر از شما می شناسم، اکثر این مردمی که شما به آنها دل خوش کرده اید، مخالف شما هستند! ...

اکثر این مردمی که شما به آنها دل خوش کرده اید،

 مخالف شما هستند!

یاد باد آن که زما وقت سفر…

عالم هستی پر جدایی هاست.  جدایی برگ از شاخه، جدایی آدم از خاک و بایگانی نسلها در دل تاریخ و خاطرات شان در سینه ها و کتابها و حتی سنگها.

از میان نسلهای ایرانی، بی شک نسل مادران ما رنج و محنت مضاعف تحمل کردند. از یک طرف، با مشقت تمام و دستان خالی نسلی را به بار آوردند که بی اغراق بهترینها در طول تاریخ بودند، از طرف دیگر، شاهد پرپر شدن گلهای باغشان به دست باغبان و پاییز شدند.

مادرم یکی از این مادران سوخته دل بود که در سال 1360 پندی به من داد که در آن سال و آن همه هیاهو، گوش من که سهل است گوش فلک هم شنوا نبود. سال 1360 و پس از چند ماه از شورش مسلحانه، یکی از دوستان نزد من آمد و چون دو انگشت دستش را به نشانه دو ماه پیروزی، به مادرم نشان داد، مادر به دوستم که چهار سال بعد از آن کشته شد، نهیب زد، آخر پسرم! تا چند ماه قبل صد نفر بودید حالا شدید دو نفر، با دو نفر آدم یک لاقبا که نمی شود حکومتی را عوض کرد، درثانی، من مردم را بهتر از شما می شناسم، اکثر این مردمی که شما به آنها دل خوش کرده اید، مخالف شما هستند!

ولی طوفانی در راه بود و قبل از این که ما حریف طوفان باشیم، طوفان ما را و نسل ما را از جا کند و با خود برد. اتفاقاً روزهای آخر که قرار بود وطنم را ترک کنم و خودم را به آب و آتش بزنم، مادرم به زعم خودش به من پیشنهاد رشوه کرد. گفت شش هزار متر زمین به تو می دهم، این راه را نرو. من که آن روز قادر به تشخیص راه و چاه نبودم، به مادر پاسخ دادم، من هر چه دارم، از پول و مال و ماشین و همه را به تو می دهم، دست از سرم بردار.

آن روز من نبودم که می بایست با پاهای خود راه می رفتم، بلکه این راه و چاله های سر راه بودند که راهنمایم بودند.

به هر حال مادر رنجهایش به ثمر ننشست و خود به راه طبیعی و راهی که سرنوشت برایش تعیین کرده بود رفت و ما ماندیم و غربت و مرگی که عنقریب دامن ما را بگیرد و راهی که مقصدش نزدیک نیست و در این راه گاه همه چیز از تولد تا مرگ را در دنیای مجازی خبردار می شویم و حل و فصل می کنیم!

به هر حال، با تشکر از دوستان و عزیزان و همکارانی که تا کنون از طریق تلفن و اینترنت برای من و در رابطه با فوت مادرم پیام تسلیت و همدردی ارسال کرده اند.

"پایان"

 مهدی خوشحال، ایران فانوس، 06.10.2015طبقه بندی: آرشیو 1394،  نوید نیوز،  اشرف نیوز،  جداشدگان از فرقه رجوی،  لیبرت نیوز،  نجات یافتگان،  آقای مهدی خوشحال، 
برچسب ها: مهدی خوشحال، یاد باد آن که زما وقت سفر…،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی