نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

تلویزیون مجاهدین كه تحت عنوان سیمای آزادی پخش می شود (البته چیزی كه در آن پیدا نمی شود آزادی است) ، تمامی برنامه های آن حول محور شانتاژ، دروغ پردازی علیه جمهوری اسلامی و در راستای منافع اسرائیل و مرتجعین منطقه تهیه می شود.

مهران كریمدادی:  نمایش های كلیشه ای و تكراری تلویزیون مجاهدین

اخیراً فرقه رجوی برای چندمین بار برنامه كلیشه ای تدارك دیده با صحنه گردانیِ فردی مضحك و چندش آور به نام همایون منجمی كه در این شو پدر و خواهرم با یك متن آماده و از پیش تعیین شده را جلوی دوربین می آورند تا مجبور شوند علیه من صحبت كنند.

جالب اینجاست كه هر كس این برنامه را دیده از نحوه برگزاری آن خنده اش گرفته و به سادگی متوجه شده كه این یك مصاحبه تلویزیونیِ كاملا مونتاژ شده می باشد. در صحنه های آن كاملا مشخص است كه پدر و خواهرم همزمان این مصاحبه را انجام نداده اند و به صورت جداگانه این شوی مسخره تلویزیونی تهیه و میكس گردیده است.

برای دوستانی كه با این فرقه آشنا هستند پر واضح است قصد مزدوران رجوی جلوگیری از دیدار پدر و خواهرم و زنده شدن مهر و عاطفه پدر و فرزندی می باشد تا بتوانند به هر شكل و مدلی كه می خواهند دروغ های لازم را سر هم كنند.

خوب است به این نكته هم اشاره كنم سایر خانواده هایی كه پشت درب لیبرتی رفته اند سازمان نتوانسته عزیزان شان را وادار به این مصاحبه های ساختگی كند.

مهران كریمدادی

منبع: انجمن نجات مرکز خراسان رضوی
پنجشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴

امید برای دیدن خانواده حتی به قیمت جانم


امید برای دیدن خانواده حتی به قیمت جانم

باز هم برای دیدار با پدر و خواهرم به اتفاق دیگر خانواده های اعضای دربند فرقه رجوی با تمام عشق و علاقه به مقابل لیبرتی رفتیم حتی برای دیدن چند لحظه ... اما با دیوارهای خاموش و فضای یخ زده لیبرتی در گرمای 50 درجه عراق مواجه شدیم.

امید برای دیدن خانواده حتی به قیمت جانم


اشتیاق و بی تابی برای دیدن عزیزان، احساس مشترك تمام افرادی بود كه در این سفر من را همراهی می كردند . خانواده هایی كه با عشق و امید، تحمل خطرات و گرمای طاقت فرسای عراق و ساعت ها ایستادن پشت بتون های خاموش را به جان خریدند تا پدر، مادر، فرزند، همسر، برادر و یا خواهر خود را ببینند.

در این بین مادری كه 37سال بود فرزند خود را ندیده بود، به عشق دیدار تنها پسرش بارها به عراق رفته  و آمده بود . اما تاكنون به دلیل كارشكنی های فرقه رجوی موفق به دیدار وی نشده بود و هیچ معلوم نیست عمر این مادر كفاف دیدن فرزندش را بدهد و یا پدری بود با 80 سال سن و بیماریهای متعدد که در آرزوی دیدن پسرش پشت دیوارهای بلند لیبرتی با فریاد و فغان فرزندش را اینچنین صدا می زد: پسرم بیا كه دیگر طاقت دوری تو را ندارم و برایت با هزار مشقت پول جمع كرده ام تا تو را داماد كنم مگر من چند سال دیگر می خواهم عمر كنم ...

این صحنه ها جگر انسان را آتش می زد و هر بار بعد از بازگشت به محل استقرار مدتها در غم و اندوه این پدر و مادرها می سوختم و با خودم می گفتم این چه سازمان كثیفی است و تا كی می خواهد به این شیوه ضد مهر و عاطفه و علاقه به خانواده خودش ادامه دهد. آیا این پدر و مادرهای پیر، مزدور وزارت اطلاعات هستند یا رجوی ...؟

این فرقه در برنامه تلویزیونی مسخره خود آمدن خانواده ها برای دیدار عزیزان شان را سناریوی ساخته شده توسط جهموری اسلامی می نامد. جالب اینجاست در حالی رجوی خانواده ها را مزدور خطاب می كند كه خودش بلافاصله بعد از دستگیری در زمان طاغوت با فروختن تمام هم رزمانش به ساواك، جان كثیف و بی مایه خود را نجات داد و بعد هم بعد از پیروزی انقلاب در تقلای كسب قدرت باز هم باعث كشته شدن تعداد زیادی از اعضای سازمانش شد. 17 سال خوش خدمتی و فروختن ایران و ایرانی به دشمن از مزدوری و جنایت و خیانت و ... فروگذاری نكرد و زمانی كه صدام سقوط كرد آلت دست آمریكا شد و باب مزدوری جدیدی باز كرد و پس از خروج آمریكایی ها از عراق الان هم زیر چتر اعراب مرتجع و اسرائیل خوش خدمتی می كند. حال خواننده عزیز این مهره فراری مزدور است و یا شخصی كه برای دیدن اعضای خانواده اش پشت بتون های خاموش فریاد می زند؟

12 سال است كه رجوی منفور، از ترس جانش مخفی شده و جرأت آشكار شدن ندارد. در حالی كه این خانواده ها كه سازمان اسم شان را مزدور گذاشته بارها با خطر كردن در عراق حضور پیدا كرده و ترسی از این لجن پراكنی ها ندارند و اگر لازم باشد صدبار دیگر هم حضور پیدا خواهند كرد. اگر سازمان از 5 دهه حیاطش حداقل چهار دهه آن را مشغول شستشوی مغزی اعضایش بوده و آنها را گوهران بی بدیل و برگشت ناپذیر می داند پس چه ترسی از یك دیدار یا نامه و یا حتی تماس خانواده ها دارد و آن را فشار روانی علیه خود می داند.

در پایان به عنوان فردی كه چهار عضو خانواده اش در اختیار سازمان مجاهدین است اعلام می كنم هركاری كه بتوانم برای آزادی و بازگشت خانواده ام انجام بدهم دریغ نخواهم كرد چون برخلاف دیدگاه سازمان به تمامی اعضای خانواده ام كه در اسارت فرقه رجوی می باشند عشق می ورزم مهم نیست كه چه اراجیفی سازمان مجاهدین علیه من عنوان می كند.

تا آزادی خانواده ام به هر دری خواهم زد حتی به قیمت جانم.

مهران كریمدادی
منبع خبر:  انجمن نجات مرکز خراسان رضوی
چهارشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۴
طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 1394،  افشاگری،  تهران،  خانواده،  استان ها،  نوید نیوز،  خانواده اسرای فرقه رجوی، 
برچسب ها: مهران كریمدادی: نمایش های كلیشه ای و تكراری تلویزیون مجاهدین، همایون منجمی، انجمن نجات مرکز خراسان رضوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی