نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

رجوی، تروریست خیانت پیشه ای که هیچ حد و مرزی نمی شناسد و هدفی جز خدمت به دشمنان ایران و مزدوری تمام عیار برای بیگانگان ندارد. در برابر اخبار و حوادث روزمره آنچنان موضعگیری می کند که گویی زاده تلاویو، بزرگ شده کاخ سفید و گماشته آل سعود است. بگذار رجوی برای ادامه عمر ننگینش هر غلطی می خواهد، بکند، وارونه بگوید و بنویسد.

حمایت رجوی از گروههای تروریستی عراق و سوریه

رجوی، تروریست خیانت پیشه ای که هیچ حد و مرزی نمی شناسد و هدفی جز خدمت به دشمنان ایران و مزدوری تمام عیار برای بیگانگان ندارد. فرقه ای ضد مردمی که در برابر کشتار حجاج مسلمان در منا، مهر سکوت و سازش با آل شیطانی بر لب زد، همرنگ و همصدا با ارباب جنایتکارش، ایران را به جار و جنجال تبلیغاتی متهم کرد. ولی به محض اینکه شنید، یکی از فرماندهان سپاه در سوریه بدست گروه ترویستی تکفیری داعش شهید شده، فوراً نه یک اطلاعیه، بلکه چندین بیانیه صادر کرد. برای پاسدار حسین همدانی پرونده و سابقه می سازد، از کردستان تا مرصاد و فتنه 88 به شرح و توضیح پرداخته است.

رجوی در برابر قتل عام ایرانیان در منا خود را به خواب خرگوشی زد، چون جرأت ندارد علیه جلادان سعودی واکنشی نشان دهد، ولی در برابر اخبار و حوادث روزمره آنچنان موضعگیری می کند که گویی زاده تلاویو، بزرگ شده کاخ سفید و گماشته آل سعود است. رجوی با این همه افتضاح خود را مدافع حقوق خلق و مردم می نامد، با مجاهد و مجاهدین گفتنش گوش فلک را کر می کند، در صورتی که ذره ای بوی انسانیت، جهد و جهاد و مجاهدت نبرده است، پیوسته رو در روی خلق عرب و عجم قرار گرفته است. کسی که مزدور رژیم صهیونیستی اسرائیل باشد، معلوم است در برابر کشتار کودکان غزه، مردم عراق، بمباران بیمارستان افغانستان، به حاک و خون کشیدن مردم یمن، سرکوب مردم بحرین سکوت می کند و یا بلندگوی تبلیغاتی نتانیاهو می گردد.

امروز اگر رجوی ها علیه مدافعان حرم از جمله پاسدار شهید حسین همدانی موضع خصمانه بگیرد، ادامه نوکری امپریالیسم و مزدوری برای صهیونیسم و اربابان منطقه است.

در بیانیه شورای تروریستی وابسته به فرقه رجوی به حضور نیروهای ایرانی در خاک سوریه اشاره شده است، ولی از حضور اعضای گروه تروریستی رجوی حرفی به میان نیامده است، حتی با ذکر فاصله و مسافت شهر حلب با دمشق از اینکه پاسدار حسین همدانی را مدافع حرم گفته اند اعتراض دارد، ولی در برابر اینکه نیروهای تروریستی رجوی دوشادوش گروههای تکفیری و داعش در سوریه و عراق به مسلمان کشی و قتل عام مردم مشغولند سخنی به میان نیاورده است. از بلندگوی تبلیغاتی امپریالیزم جهانی و صهیونیسم جنایتکار غیر از این انتظاری نیست. بگذار رجوی برای ادامه عمر ننگینش هر غلطی می خواهد، بکند، وارونه بگوید و بنویسد.

تنفر و انزجار مردم ایران از فرقه تروریست و خیانتکار کافی است.

گرچه رجوی بطور رسمی و علنی از گروه تروریستی داعش و تکفیری ها حمایت نمی کند، ولی همین که سایت های اینترنتی وابسته به خود را به تبلیغات برای آنها اختصاص داده، تروریست های تکفیری را اپوزیسیون و مبارزان انقلابی می نامد، با دامن زدن به جنگ روانی به نفع گروههای تروریستی وابسته به اربابانش کمال همکاری و خوشخدمتی را به آنها می نماید؛ پس دیگر لازم نیست که علناً سلاح در دست بگیرد و به کشتار مردم برخیزد، حمایت تبلیغاتی از تروریست های ضد مردمی تکفیری، داعش همدستی با آنها را تأیید می کند.
.................................
نوید رهایی
19 مهر 1394

نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com

نظر، دیدگاه، انتقاد و پیشنهاد شما در باره مطالب، فیلم و مستند چیست؟

در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه جهنمی رجوی ؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک (SMS) به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید.

ارسال مطلب به ایمیل دوستان و آشنایان را فراموش نکنید.

پست های "نوید رهایی " را در شبكه های اجتماعی به اشتراك بگذارید.

اشتراك گذاری در فیس بوك - كلوب - بالاترین - توئیتر - Frend Feed - Tech norat - اشتراك گذاری در Delicious و به طور عمومی در Google توصیه كنید.

برای اطلاع رسانی، آگاهی دادن به نسل جوان و خنثی نمودن توطئه شیطانی و نقشه های شوم فرقه مخرب و ضد بشری رجوی؛ لینک کردن " نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی" در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان را در دستور کار قرار دهید.

با تشکر
نوید رهایی

ارسال به :  فیس بوك

لینک دریافت نوبد رهایی روی موبایل

 http://nasimerahaee.mihanblog.com/post/1753


با ارسال پست ها به شبكه های اجتماعی ما را یاری نمایید

ارسال مطلب به شبكه اجتماعی افسران جوان

نوید رهایی

نوید رهایی در فیس بوك

نوید رهایی از فرقه تروریستی رجویطبقه بندی: آرشیو 1394،  افشاگری،  نوید نیوز،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  لیبرت نیوز،  پرونده،  خیانت ،  ایران ستیزی، 
برچسب ها: رجوی، تروریست، حسین همدانی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی