نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 22 مهر 1394
اگر مجاهدین دلشان به حال معلمان می سوزد چرا از نقض حقوق بشر حامیان خود و از جمله نبود کمترین آزادی در درون مناسبات خودشان حرفی نمی زنند و یا اجازه نمی دهند فعالین حقوق بشر و روزنامه نگاران و رسانه از درون این سازمان دیدار و گزارش دهند.
فرقه تروریستی و ضد ایرانی رجوی که دستانش به خون افراد غیر نظامی و مدافعان ایران در جنگ هشت ساله و مزدوری برای بیگانه فراموش نشده در نوشته ای به نام سخن روز به موضوع اعتراضات معلمان پرداخته است و به نحوی تلاش کرده است که این تجمع و اعتراض صنفی را به نفع خود مصادره کند. این فرقه که به علت نداشتن جایگاه بین مردم آواره و در خارج می باشد و برای بقاء ننگین خود به هر بیگانه ای متوسل می شود و از حقوق معلمان ایران صحبت به میان می آورد که هرگز یک اطلاعیه ی خشک و خالی و ظاهری برای جان باختگان حج امسال صادر نکرد و دربست مواضع آل سعود را نشر و به ماشین تبلیغاتی آنان تبدیل شد تا جنگ روانی را بر علیه ایران و مسلمانان به راه بیندازد.

اکنون که قشر فرهنگی کشور ما به دلیل فشارهای مالی و معیشتی خانواده هایشان با درخواست مطالبات خود را دارند و با حرکات مسالمت آمیز تلاش دارند حکومت و دولت صدای آنان را بشنود ، سعی دارند این حرکات های مطالبانه را همراه با خشونت کنند و وقتی سرشان به سنگ می خورد و دولت و بخصوص معلمان عزیز کشورمان در چهار چوب قانون عمل می کنند دیوانه وار جیغ و داد می کشند و با دروغ سعی دارند پروژه شکست خورده را موجه و موفقیت آمیز جلوه دهند.

در نوشته سخن روز رجوی در پایگاه اینترنتی آنان با دروغ شاخ داری می خواهند این جنگ روانی را ادامه دهند البته چون مردم ایران و معلمان و همه طبقات به آن توجه ای ندارند نوشته می شود که رژیم به انجمن و فعالان آنها فشار آورده تا مانع این تجمعات قانونی شوند. در حالی که اینطور نیست و این فرافکنی در راستای مزدوری برای بیگانه است تا ایران را به نقض حقوق بشر ادعایی خود متهم کنند.

همین چند روز پیش بود که نمایندگان این فرقه با احمد شهید در یک هتل به طور مخفی دیدار کردند تا با دخالت بعضی کشورهای منطقه مانند عربستان که خود یکی از ناقض ترین کشورها در امر حقوق بشر است با یک تبانی آشکار گزارشات دروغین ببافند و دروغ ها را ادامه دهند.

بنابراین، خوب است اگر مجاهدین دلشان به حال معلمان بسوزد چرا از نقض حقوق بشر حامیان خود و از جمله نبود کمترین آزادی در درون مناسبات خودشان حرفی نمی زنند و یا اجازه نمی دهند فعالین حقوق بشر و روزنامه نگاران و رسانه از درون این سازمان دیدار و گزارش دهند.

چرا فرقه رجوی خانواده های اعضای خود را از ملاقات منع و با فحش و ناسزا با آنان برخورد می کنند و آیا این نقض حقوق بشر و منشور و اخلاق انسانی نیست!؟

چرا مریم رجوی زن سوم رجوی اینقدر اشک برای معلمان می ریزد و شب خوابش نمی گیرد یک اشاره ی کوتاه به جنایات مقامات آل سعود نکرد و با لبخند به آل سعود و دیدار با مقامات آنها عملاً این جنایات آنان را توجیه گر مسائل منطقه ای کرد و آیا مگر اخلاق انسانی و رعایت موازین شناخته شده تابع سیاست ( مزدوری ) است و مگر خون انسان ها متفاوت می باشد.

در نوشته سخن روز فرقه رجوی می گوید رژیم ضعیف و ناتوان از برخورد و شلیک گاز اشک آور ... بود و وانمود می کند این حکومت فلان و بهمان است و این بیشتر برای دلداری اعضاء اسیر خود است و یا این که بتواند به شکست های خودش سرپوش بگذارد. قدر مسلم است هر حکومت و نظام سیاسی در برخورد به آنارشیسم و آشوب قاطع و بدون گذشت است ولی چون فرقه برای به دلایل و خصایص فرقه ای از جهان کنونی عقب مانده و سر در آخور بیگانگان دارد متوجه نیست جامعه ایران اهل مدارا و صلح جو هستند و تاریخ بعد از انقلاب و بخصوص جنگ هشت ساله نشان داد با رغم مشکلات صبوری ایرانیان مورد توجه عام و خاص است و مردم هر گز نمی گذارند دشمنان از اختلاف معیشتی و ... سوء استفاده کنند.

این تجربه ای است که بارها اتفاق افتاده و بی خود فرقه تروریستی رجوی تلاش می کند و خوب است کمی به اوضاع فلاکت بار و بی آینده اعضاء اسیر خود بپردازد که بر اثر بردگی سالیان و کار فوق العاده و فشار روانی همه بیمار هستند و در یک زندان به نام لیبرتی آنها را به اجبار نگه داشته است و گر نه مردم ایران که خود می دانند چکار کنند و چگونه مطالبات خود را از طریق قانون و نهادهای حکومتی بدست آورند.

منبع: انجمن نجات مرکز ایلام
22 مهر 1394

با ارسال پست ها به شبكه های اجتماعی ما را یاری نمایید

ارسال مطلب به شبكه اجتماعی افسران جوان

نوید رهایی

نوید رهایی در فیس بوك

نوید رهایی از فرقه تروریستی رجویطبقه بندی: آرشیو 1394،  تهران،  خانواده،  ایلام،  استان ها،  نوید نیوز،  اخبار روز،  جداشدگان از فرقه رجوی،  حقوق بشر،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: مجاهدین ضد خلق و ادعای حقوق بشری،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی