نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

معمولاً ماهی یک تا دو گروه 20 نفری بعد از گذراندن دوره های آموزشی، توجیهی، کلاس های ضد ریزشی، دست از پا درازتر از عراق اخراج و بر آلبانی فرود می آیند. اعضای مسخ شده فرقه را بصورت كنسرو و بسته بندی راهی فرنگ می کنند، روی هواپیما می نویسند مواظب باشید، احتیاط كنید، معقوله ای پر از محموله شکستنی، رفتنی و فرّارند. ربات های ساخت رجوی را چشم و گوش بسته به کمپ پناهندگان تیرانا در آلبانی می فرستند، تدابیر شدید امنیتی رعایت می شود تا مبادا صدای عابر و بوق ماشین نامحرمی به گوششان برسد ...
انتقال و اخراج ساکنان کمپ لیبرتی و تروریست های فرسوده رجوی به صورت قطره چکانی ادامه دارد. معمولاً ماهی یک تا دو گروه 20 نفری بعد از گذراندن دوره های آموزشی، توجیهی، کلاس های ضد ریزشی، دست از پا درازتر از عراق اخراج و بر آلبانی فرود می آیند. اوایل عده ای را به آلبانی فرستادند، چون قبلاً روی مغز و مخ آنها کار نشده بود، وعده های بازدارنده به آنها نداده بودند، به محض اینکه پایشان به آلبانی رسید، دهها نفر از صف رجوی جدا شدند، ولی اكنون برنامه تغییر کرده و احتیاط لازم صورت می گیرد، حتی با ملاقات خانواده ها و ساکنان در بند لیبرتی مخالفت می کنند تا تحت تأثیر عواطف و احساسات انسانی قرار نگیرند.

اعضای مسخ شده فرقه را بصورت كنسرو و بسته بندی راهی فرنگ می کنند، روی هواپیما می نویسند مواظب باشید، احتیاط كنید، معقوله ای پر از محموله شکستنی، رفتنی و فرّارند. ربات های ساخت رجوی را چشم و گوش بسته به کمپ پناهندگان تیرانا در آلبانی می فرستند، تدابیر شدید امنیتی رعایت می شود تا مبادا صدای عابر و بوق ماشین نامحرمی به گوششان برسد و چشمشان به مرغ و خروسی بیفتد که در کمال آزادی مشغول تفریحند، مردگان متحرک، رانده شدگان اشرف و اخراجی های لیبرتی، سوخت فسیلی و مواد اولیه فرقه رجوی اند، در برابر هوای آزاد واکنش نشان می دهند، تغییر چهره و ماهیت می دهند، کنسروهایی انسانی که پذیرای فعل و انفعالات شیمیایی و عاطفی اند.

وای به روز و ساعتی که یکی از اخراجی ها صدای پدر و مادرش را بشنود، دیگر قابل کنترل و نگهداری نیست، باید فاتحه آن را خواند و از خیرش گذشت، برای همین رجوی اعلام کرده یا ادامه اخراج از عراق یا حضور خانواده ها، به محض مشاهده پیرزن و پیرمردی در اطراف لیبرتی، فوری برنامه انتقال و اخراج از عراق تعطیل می شود.

ذکر این نکته حائز اهمیت است که رجوی خط میانه روی، احتیاط، محافظه کاری را در پیش گرفته، قطره چکانی اعضای فرقه را به آلبانی می فرستد تا نه سیخ بسوزد و نه کباب، نه عراق و سازمان ملل شاکی شوند و نه فرقه فرو پاشد و چند روزه تعطیل گردد. دوری از داعش و بعثی ها سخت است.

کارشکنی، مخالفت، پافشاری در اخراج ساکنان لیبرتی و رفتن از عراق به مثابه کاتالیزور فعل و انفعالات تروریستی رجوی محسوب می شود. سنگ لابلای چرخ ها گذاشتن و رضایت و حرکت تدریجی است تا هم لیبرتی و عراق را داشته باشند و هم احترام اربابان و پناهندگی در اروپا و آمریکا را حفظ نمایند. در ضمن آموزش لازم برای حفظ و نگهداری فرقه را عملی سازند تا بدون حداقل عوارض فروپاشی و جدایی افراد، آنها را به مکان امنی جابجا نمایند. برای افرادی که قصد جدایی و ترک فرقه رجوی را ندارند، انتقال از لیبرتی به آلبانی، وارد شدن به دنیای آزاد نیست، اردوگاهی که حق انتخاب و اختیار، تصمیم گیری و استقلال در آن نباشد، مهد آزادی نیست. زیستن در زندان، ادامه اسارت، دست و پا زدن در قید و بند فرقه رجوی است.

در اشرف به خانواده حق ملاقات نمی دادند، در لیبرتی حق حضور در اطراف کمپ را از آنان سلب کردند، در آلبانی هم به همین منوال، جداسازی و قطع رابطه اعضای فرقه با خانواده ها و دنیای آزاد، نقض حقوق بشر، سرکوب و خفقان اعضای فرقه از اشرف تا لیبرتی و آلبانی همچنان ادامه دارد؛ فقط زمانی پایان می پذیرد که سایه شوم رجوی بر سر اعضای فرقه نباشد، اسرا از خواب غفلت بیدار شوند، به رهایی و آزادی فکر کنند، کورکورانه از رهبری بی کفایت اطاعت نکنند.

.........................
نوید رهایی
22 مهر 94طبقه بندی: آرشیو 1394،  تحلیل روز،  نوید نیوز،  لیبرت نیوز،  لیبرتی، آلبانی،  اخراج و انتقال،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)، 
برچسب ها: انتقال، اخراج قطره چکانی، رمز ماندگاری، عراق، پناهندگی در آلبانی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی