نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

واقعیت این است که باندرجوی با ورود به چنین عرصه‌ای، قبل از استفاده و بهره‌برداری از آن، عصبانیت و سرخوردگی‌اش از توافق اتمی را آشکار می‌سازد، همچنانی که در همین سخنان مریم رجوی بارها کشورهای غربی را مماشاتگر و بی مسئولیت و حراج کننده حقوق بشر لقب می‌دهد!

رجوی با 17000 ترور، صلاحیت همكاری با انجمن حمایت از حیوانات وحشی را هم ندارد تا چه رسد به تغییر فاز از عملیات تروریستی به حقوق بشر ...
شیفت تاکتیکی از موضوع فعالیتهای هسته‌ای به بحث بی قاعده و بدون چارچوب حقوق بشر در ایران را می‌توان تنها بهانه برای ادامه فعالیت تبلیغاتی باندرجوی در این دوران دانست و بالطبع بایستی آن را اقدامی کاملاً غریزی در مقابل بربادرفتن آرزوی ده ساله‌ی در گرفتن جنگ و ورشکستگی آنارشیسم در مناسبات سیاسی دانست.

اگرچه رهبری گروه تروریستی مجاهدین استفاده از واژه‌ی «اعدام» به جای «هسته‌ای» مثلاً در جملاتی مانند" طرح ما برای آینده، یک ایران بدون اعدام است." را یک نوع مبارزه جویی قلمداد ومعرفی می‌کند، اما ناظران آگاه، چنین حرکتی را با همان ماهیت اصلی‌اش، یعنی بهانه جویی برای تشنج آفرینی به هر قیمتی ارزیابی می‌کنند و در نتیجه مضامین ادعاها و ژست‌های آنان اعتباری پیدا نمی‌کند.
منتقدین سخنان اخیر مریم رجوی راجع به حقوق بشر، به درستی دست به مقایسه وضع اسفناک اعضای مجاهدین درون فرقه رجوی با ادعاهای وی زده‌اند، اما فراتر از آن نیز می‌توان به ادبیات خشونت آمیز حاکم برهمین سخنان که در تضاد با روح حاکم بر دفاع از حقوق بشراست، اشاره نمود و این سئوال را مطرح کرد که آیا احقاق حقوق بشر با ابزار ضدبشری گروه مسلح انتقامجو که نقش گرگ درنده در کمین را دارد، ممکن است؟!
نگاه کنید به رجزخوانی‌های بی اعتبار مریم رجوی برای جمهوری اسلامی و درخواستهای ذلیلانه از غربی‌ها برای گرفتن مجوز فروش اموال در عراق برای تأمین مایحتاج از طریق پنهان شدن در زیر شعار دفاع از حقوق بشر.
رهبری مجاهدین با بازکردن دکان دونبش حقوق بشر، یک بار دیگر تلاش می کند تا از این رهگذر، موفق به مهار بحرانهای تشکیلاتی خود شود. بی علت نیست که به ممانعت از دیدار اعضا با خانواده‌هایشان بسنده نکرده، از غربی‌ها درخواست می‌کند جلوی حضور خانواده‌ها در عراق را بگیرند!
واقعیت این است که باندرجوی با ورود به چنین عرصه‌ای، قبل از استفاده و بهره‌برداری از آن، عصبانیت و سرخوردگی‌اش از توافق اتمی را آشکار می‌سازد، همچنانی که در همین سخنان مریم رجوی بارها کشورهای غربی را مماشاتگر و بی مسئولیت و حراج کننده حقوق بشر لقب می‌دهد!
با این وصف باید پرسید اگر دولتمردان غربی اینگونه که مجاهدین ادعا دارند منافع محور هستند، چطور از آنها توقع دارند که به دفاع از حقوق بشر برخیزند؟!
از همین ابتدای راه نیز بایستی یادآور شد که این تغییر تاکتیک البته به سودجمهوری اسلامی است و لااقل بسیاری از کسانی که هنوز نسبت به این مقوله در کشورمان سؤظن دارند، متوجه خواهند شد که مدعیان جمهوری اسلامی از چه قماش دسته جاتی هستند. در خوش قدمی مجاهدین برای ورود به این عرصه همین بس که آمدنشان مصادف با برکناری احمدشهید شد و احتمالاً با شلوغ بازیهای بعدی بقایای رجوی دراین زمینه، دعاوی سیاسی در باره وضع حقوق بشر در ایران نیز به شکل توافق اتمی خاتمه خواهد یافت.

ایران دیدبان

۱۳۹۴/۷/۲۲ طبقه بندی: آرشیو 1394،  نوید نیوز،  حقوق بشر،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  پرونده، 
برچسب ها: ورود بقایای رجوی به عرصه حقوق بشر، ترفندی موقت و زودگذر،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی