نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 27 مهر 1394
جهت یادآوری خدمت مریم رجوی باید عرض کنم، مگر شما نبودید که حکم اعدام در قرارگاه اشرف را به نقل محافل و نشستهای دیگ و عملیات جاری تبدیل کردید و می گفتید که هرکس که خواست از ما جدا شود٬ حکمش اعدام است؟! ...

مریم، اعدام، رجوی

میرغضب امروز، مخالف اعدام فردا !
چندی پیش مریم رجوی در سمیناری که در خصوص "اعدام" برپا شده بود٬ حسابی در خصوص اینکه اعدام بد است و ما با اعدام مخالفیم و در ایران فردا!! ما حکم اعدام را برمیداریم و ... سخن گفته است و خلاصه کلی در این رابطه برای خودش تبلیغ کرده است.

جهت یادآوری خدمت مریم رجوی باید عرض کنم، مگر شما نبودید که هنوز نه به بار بوده و نه به دار٬حکم اعدام در قرارگاه اشرف را به نقل محافل و نشستهای دیگ و عملیات جاری تبدیل کردید و می گفتید که هرکس که خواست از ما جدا شود٬ حکمش اعدام است؟!

مگر شما نبودید که در نشست معروفی که برای حسین مشعوف در قرارگاه اشرف با حضور خود مسعود رجوی و تو و تمامی مسئولین سازمان از ریز تا درشت برگزار شده بود٬ حسین مشعوف را به اعدام محکوم کردید و همسر اول شما یعنی برادر شریف کاری به سر حسین آورد و آنقدر جنگولک بازی کرد که خود حسین گفت: حکمم اعدام است و زودتر اجرایش کنید تا راحت شوم؟!

 راستی الان حسین مشعوف کجاست؟ احیانا شما اطلاعی از وی ندارید؟ چون مدت کوتاهی بعد از آن نشست حسین غیب شد و دیگر کسی او را ندید!

مگر شما نبودید که در نشستهای طعمه همه را مجبور کردید که گزارش بنویسند که هرکس برید و خواست جدا شود٬ حکمش اعدام است و خودش پیشاپیش حکم اعدام خود را امضاء کند؟ یا اصلا کمی به گذشته های دورتر برگردیم مگر شما نبودید که در سال 59-60 به جوخه های ترور خود دستور داده بودید که وقتی خواستند کسی را ترور کنند٬ بالای سرش بروند و بگویند: شما در دادگاه خلق به مرگ محکوم شده اید و تیر خلاص برسرش بزنند؟!

شما با چه رویی صحبت از اعدام نکردن و صحبت از حق حیات و ... به میان می آورید؟ شما تصور میکنید که با این حرفها قادرید که گذشته سیاه خود را پاک کنید؟ آیا فراموش کرده اید که چه بلایی در خروس آباد و زندانهای قرارگاه اشرف٬ به بهانه نفوذی بودن بر سر نیروهای خودتان که نیآوردید؟!

خیر خانم رجوی! اگر بر این باورید که مردم ایران و بطور خاص جداشده ها از فرقه شما٬ دچار بیماری آلزایمر شده اند و چیزی از شما به خاطرنمی آورند٬ سخت در اشتباهید! ما تک تک لحظات سخت و طاقت فرسایی که نه یک سال و دو سال و ده سال و بیست سال و ... ٬ نزد شما داشته ا یم را هرگز فراموش نخواهیم کرد!
نکته جالبی که در لابه لای سخنانتان گفته بودید این بود که در ایران فردا٬ خبری از حکم اعدام نخواهد بود! "خواهر مریم" ایران فردا را شما بهتر است که لااقل فعلا بی خیال شوید٬ بی زحمت فکری به حال فسیل شدگانی بکنید که در عراق و آلبانی گیر افتاده اند و هر روز و شب٬ شخصیت٬ فکر٬ اعتماد به نفس٬ انسانیت٬ عواطف٬ عقل و شعور و همه چیزشان را اعدام می کنید.

مراد
انجمن نجات فارس

طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 1394،  افشاگری،  تهران،  خانواده،  استان ها،  نوید نیوز،  آشنایی با فرقه رجوی،  جداشدگان از فرقه رجوی،  لیبرت نیوز،  پرونده،  نجات یافتگان،  نقض حقوق اعضاء، 
برچسب ها: درخصوص حکم اعدام!، اعدام، رجوی، حسین مشعوف، مریم رجوی، شستهای دیگ و عملیات جاری،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی