نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 27 مهر 1394
33سال پیش در چنین روزی(26 مهر 1361) مسعود رجوی منافق تروریست با دختر ابوالحسن بنی صدر رئیس جمهور معزول ازدواج کرد! «این ازدواج، که در آغاز از سوی گروهک منافقین به عنوان ازدواجی انقلابی، آموزنده، مقدس و سمبلی برای ایران دموکراتیک و متحد فردا خوانده شده بود، در کمتر از سه سال زندگی مشترک جای خود را به طلاق و پیوند با شکوه‌تر، یعنی ازدواج مسعود رجوی و مریم قجر عضدانلو، همسر مهدی ابریشمچی، داد.»

ازدواج تاکتیکی مسعود رجوی با دختر بنی صدر!
33سال پیش در چنین روزی(26 مهر 1361) مسعود رجوی منافق تروریست با دختر ابوالحسن بنی صدر رئیس جمهور معزول ازدواج کرد! به گزارش فرانس پرس مراسم این ازدواج روز یکشنبه در آپارتمان مشترک بنی صدر و رجوی در 40 کیلومتری پاریس انجام گرفت و بنی صدر در جریان آن به عادت معمول یک سخنرانی جامع ایراد کرد و گفت: باید ازدواج را از توطئه ها و منافع سیاسی دور نگه داشت.

رجوی نیز که سردسته گروهک تروریستی منافقین است با ادعای مضحک صلح گرایی و با تظاهر به صلح طلبی اعلام کرد یک شاخه زیتون جزو جهیزیه فیروزه بنی صدر زن او است!

«این ازدواج، که در آغاز از سوی گروهک منافقین به عنوان ازدواجی انقلابی، آموزنده، مقدس و سمبلی برای ایران دموکراتیک و متحد فردا خوانده شده بود، در کمتر از سه سال زندگی مشترک جای خود را به طلاق و پیوند با شکوه‌تر، یعنی ازدواج مسعود رجوی و مریم قجر عضدانلو، همسر مهدی ابریشمچی، داد.»

ازدواج مسعود رجوی که مدتی پیش همسر خود اشرف ربیعی را از دست داده بود با فیروزه دختر 18 ساله ابوالحسن بنی صدر توسط همه آگاهان و اهل نظر در حوزه سیاسی حرکتی تاکتیکی و مانوری تبلیغاتی برآورد شد.

در مراحل نخست حضور رجوی در خارج از کشور وی به شدت نیازمند حمایت بنی صدر بود که در بین مقامات فرانسوی وجهه داشت. بنی صدر نیز رجوی را در «شورای ملی مقاومت» به نخست وزیری برگزید و خود را همچنان رئیس جمهور نامید.

برای کسانی که به روحیات، خلقیات و طرز فکر این دو تن وقوف داشتند از همان نخست معلوم بود که اینچنین اتحاد و به تبع آن ازدواج تاکتیکی و تاریخ مصرف داری چندان پایدار نخواهد ماند.

با بروز اختلافات سیاسی بین بنی ‌صدر و رجوی این پیوند نیز از هم گسست. زیرا مشخص بود که ازدواج تاکتیکی نمی‌تواند چندان پایدار بماند. بنابراین با اخراج رجوی از فرانسه و جدایی از فیروزه، مقر فرماندهی منافقین هم به عراق منتقل می ‌شود.

26 مهر 94
طبقه بندی: آرشیو 1394،  اخبار،  افشاگری،  نوید نیوز،  آشنایی با فرقه رجوی،  مناسبت ها،  زنان،  تقویم تاریخ، 
برچسب ها: ازدواج تاکتیکی مسعود رجوی با دختر بنی صدر!، ازدواج انقلابی، ابوالحسن بنی صدر،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی