نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : شنبه 2 آبان 1394
سوء استفاده رجوی از نام و یاد امام حسین

رجوی جنایتکار در نشستهای مختلف یک روز خودش را امام زمان ؛ یک روز خودش را امام حسین زمان جا می زد و مریم قجر را سیده نسا العالمین خطاب می کرد! اما ماهیت اصلی رجوی جنایتکار و شیاد همانا همچون یزید ؛ شمر ؛ حرمله ؛ عمر سعد می باشد و رجوی جنایتکار جزء قدرت و شهوت ؛ …. به هیچ چیز دیگر فکر نمی کند .

 2015/10/23 by Iran Interlink

سوء استفاده رجوی از نام و یاد امام حسین

همه ساله رجوی جنایتکار از مناسبتهای ملی و مذهبی سوء استفاده می کند و تمام تلاش رجوی جنایتکاربرای سوء استفاده ازمناسبت محرم و بطور خاص روز عاشورا بصورت شیادانه ادامه دارد . زمانیکه درون تشکیلات فرقه رجوی بودم شخص رجوی در روز عاشورا طوری رفتار می کرد که گویا هیچ کس به اندازه رجوی جنایتکار درمسیر امام حسین نیست وچنان وانمود می کرد که گویا امام حسین زمان است !

رجوی جنایتکار در نشستهای مختلف یک روز خودش را امام زمان ؛ یک روز خودش را امام حسین زمان جا می زد و مریم قجر را سیده نسا العالمین خطاب می کرد!

این اوج شیادی رجوی با سوء استفاده از احساسات اعضاء نگون بخت و هنوز هم رجوی به این شیوه شیادانه ادامه می دهد .

اما ماهیت اصلی رجوی جنایتکار و شیاد همانا همچون یزید ؛ شمر ؛ حرمله ؛ عمر سعد می باشد و رجوی جنایتکار جزء قدرت و شهوت ؛ …. به هیچ چیز دیگر فکر نمی کند .

رجوی جنایتکار همچون یزید که اسرای کربلا را خارجی می نامید .

رجوی جنایتکار که همچون یزید مخالفان خود را خارج شده از دین می نامید .

مادران و پدران و خانواده اعضاء را به جای شلاق با سنگ می زنند و فحش می دهند و جدا شده ها را که ماهیت یزید و شمر؛ عمر سعد گونه رجوی افشاء می کنند فحش و ناسزاهائی می دهند که لایق رجوی و مریم قجر می باشد و لا غیر .

رجوی شیاد در هر زمان با ادا اطوار می خواست اینطور به اعضاء نگون بخت القاء کند که مثل امام حسین رفتار می کند !

از جمله در نشستها به سران فرقه دستور می داد که دربها ی سالن نشست ببندند وبه اعضاء اجازه خروج نمی داد وسران فرقه اعضاء را کنترل می کردند و در حالی که همه زیر کنترل بودند رجوی جنایتکار می گفت : هر کس می خواهد از سازمان جدا شود ۲ سال زندان درون اردوگاه بد نام اشرف و سپس تحویل زندان بد نام ابوغریب صدام داده می شود تا ۸ سال به جرم ورود غیر قانونی در زندان ابو غریب بماند و بعد هم با اسرا و زندانیان عراقی در ایران تبادل شود !

سالیان ؛ سال جدا شده ها از رجوی جنایتکار این سوال مطرح می کنند که رجوی جنایتکار اگر تو خودت را جای امام حسین جا میزنی کجا امام حسین افراد به زندان کردن تهدید کرد؟ !

کجا امام حسین افراد خودش را در بیابانها رها کرد و فرار کرد؟

امام حسین کجا اهل وبیت خودش را به جای امن فرستاد ؟

در حالی که در عراق قبل از اینکه ترقه ای در شود رجوی خود به سوراخ موش خزید و مریم قجر راهی پاریس کرد و اعضاء نگون بخت در زیر شدیدترین بمباران تاریخ رها کردند .

ایا این بود راه و رسم امام حسین؟

رجوی که خود را امام حسین زمان جا می زد این بود امام حسین گونه جنگیدن ؟

به یاد دارم رجوی شیاد عاشورای هرسال بر روی سن بعد خوردن چند نخود تریاک یا ثارلله عربده می کشید و چنان وانمود می کرد که گویا اگر جلوش را نگیرند همان از روی سن پائین امده به سمت جنگ با رژیم ایران خواهد رفت !

البته که رجوی شیاد و جنایتکار هیچ وقت به این پرسشها جواب منطقی نداده و نخواهد داد .

باید به رجوی شیاد و مریم قجر و دیگر سران جنایتکار فرقه رجوی بگویم اف بر شما ؛ اف بر شما که از نام و یاد امام حسین برای اهداف پلید و یزید ؛ عمر سعد گونه خودتان استفاده کردید و می کنید و لی به شما اطمینان می دهم و قسم می خورم که هرگز از اب تهران نخواهید خورد .

محمد رزاقی
پاریس، بیست و سوم اکتبر ۲۰۱۵
طبقه بندی: آرشیو 1394،  نوید نیوز،  جداشدگان از فرقه رجوی،  پرونده،  نجات یافتگان،  آقای محمد رزاقی،  مناسبت ها، 
برچسب ها: سوء استفاده رجوی از نام و یاد امام حسین، محمد رزاقی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی