نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 4 آبان 1394
به فرض اینكه مسعود رجوى در فرانسه هم باشد، نه به خاطر زخمى شدن بالاجبار  به فرانسه رفته است، بلكه مانند مریم رجوى كه قبل از حمله آمریكا و سرنگونى ارباب قبلى اش صدام حسین، قافیه را باخته دیده و جان خود را از مهلكه بدر برده و اعضاى نگونبخت تشكیلاتش را زیر شدیدترین بمبارانهاى تاریخ رها كرده و به كشتن میداد و از فرنگستان براى ما بدبختها نسخه اشرف پایدار و ماندنى میپیچید و...


زخمى شدن رجوى، فریب یا واقعیت
طرح سناریوى زخمى شدن مسعود رجوى توسط لابى دلارپرست مریم رجوى و یكى از افسران حفاظت اشرف در دوران حضور آمریكائیها در عراق، یك دروغ شاخدار و فریبى بیش نیست كه در لانه ترورپرورى و جنایت مریم رجوى در فرانسه و توسط این زن شیاد برنامه ریزى شده و در جلسه كمیسیون دفاع كنگره آمریكا مطرح و روى تلكس خبرى می رود.

هدف از این ادعا، بدر بردن مسعود رجوى از خیانت و جنایت او در حق نیروهاى خودش بوده كه مسعود رجوى بعلت مجروحیت از تشكیلات جیم فنگ شده و خودش را به ساحل امن رسانده است و طرح آن هم زمانى كه تشكیلات باید عراق را ترك كند و گروه گروه به آلبانى برده میشوند، این فرضیه را تقویت مینماید.

 ضمن رد آن، اعلام میكنم به فرض اینكه مسعود رجوى در فرانسه هم باشد، نه به خاطر زخمى شدن بالاجبار  به فرانسه رفته است، بلكه مانند مریم رجوى كه قبل از حمله آمریكا و سرنگونى ارباب قبلى اش صدام حسین، قافیه را باخته دیده و جان خود را از مهلكه بدر برده و اعضاى نگونبخت تشكیلاتش را زیر شدیدترین بمبارانهاى تاریخ رها كرده و به كشتن میداد و از فرنگستان براى ما بدبختها نسخه اشرف پایدار و ماندنى میپیچید و بر پایدارى اشرفیان پافشارى میكرد و در این مسیر بیش از صدوپنجاه نفر از  اعضاى تشكیلات را به كشتن داد و قربانى خواسته هاى نامشروع و غیر واقعى این زوج پلید شدند و الان هم احتمال این سناریو هست كه  مسعود رجوى نیز بعدها توسط سازمانهاى جاسوسى آمریكا و اسرائیل و برخى كشورهاى عربى، از عراق خارج كرده و هم اكنون در فرانسه باشد. اما تعجب این است، سازمانى كه حتى اسم بردن از مسعود رجوى و سؤال از مكان او مرز سرخ بوده و جرم خیانت و جاسوس وزارت اطلاعات رژیم بر پیشانى اش چسپانده و سرنوشتش معلوم نبود، چطور این اطلاعات را توسط لابى خود بیرون میدهد.

بیاد دارم كه مطلقاً كسى حق اسم آوردن از مكان مسعود رجوى را نداشت و كسى جرأت طرح چنین ابهام ذهنى را نداشت و فوراً انگ مزدور و جاسوس و ...  میخورد. براى زهر چشم گرفتن از نفرات در یك نشست عمومى گفته شد كه یكى از شورایى ها در رابطه با محل برادر مسعود سؤال كرده كه قاطعانه از طرف سازمان به آن شخص گفتیم، كسى كه موقعیت رهبر ما را بخواهد قطعاً مأمور وزارت اطلاعات هست و ما اجازه به هیچ مزدورى نمیدهیم كه در رابطه با موقعیت رهبرمان سؤالى از ما داشته باشد.

- حال سؤال اساسى از مریم رجوى این است كه چرا الان این سناریو را مطرح میكنید؟ و چه هدفى پشت آن نهفته است؟

- مركز لشكرى كه مسعود رجوى در نشستهاى عمومى اشرف در بحث هاى ایدئولوژیكى پایدارى اشرف مطرح میكرد كه اعضاى تشكیلات باید عاشوراگونه تا پاى جان از آن دفاع كنند و همگى به شهادت برسیم چى شد؟ و آن مركز لشكر كجاست؟ نكند اور منظورتان بوده است؟ (بگذریم كه منظورش این بود كه خودم یعنى مسعود رجوى اینجا هستم و اگر قرار باشد اشرف را از ما بگیرند بیائید مقر ٤٩ صحراى كربلا راه بندازید)

- مریم رجوى باید پاسخ دهد، مگر مخ ما را در تشكیلات نمی خوردید كه برادر مسعود در كنار یارانش تا به آخر هست و اگر شرائط مسیر ما را ببندد، عاشوراگونه با الگو از امام حسین و یارانش جانمان را فداى آرمانمان میكنیم، پس چى شد پایدارى اشرف و شعار بیابیا و قیام عاشورایى؟

"پایان"

عبدالکریم ابراهیمی
ایران فانوس، 26.10.2015
طبقه بندی: آرشیو 1394،  نوید نیوز،  جداشدگان از فرقه رجوی،  آقای عبدالكریم ابراهیمی،  لیبرت نیوز،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: زخمى شدن رجوى، فریب یا واقعیت، زخمى شدن مسعود رجوى، عبدالکریم ابراهیمی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی