نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 5 آبان 1394
شاهرخ زمانی کیست؟

شاهرخ زمانی متولد 1343، نقاش ساختمانی که تبدیل به یکی از عناصر راه کارگر و حزب کمونیست کارگری در زندان شد، طبق اعلام هم‌بندی‌هایش و گزارش پزشک زندان، وی بعد از گذراندن نزدیک به چهار سال محکومیتش به علت سکته مغزی فوت کرد.
شاهرخ زمانی کیست؟

خبرسازی بیهوده برای مرگ طبیعی یک زندانی


زمانی به تبعیت از فضای خانوادگی به احزاب بی‌خاصیت چپ در معاندت با انقلاب پیوست و فعالیت‌های سازمان‌یافته‌ای را در استان‌های تهران و تبریز صورت داد و اقدام به تبلیغات جریان چپ، افکار و اقدامات تشکیلاتی‌شان کرد.
خبرگزاری فارس:

 شاهرخ زمانی کیست/خبرسازی بیهوده برای مرگ طبیعی یک زندانی

شاهرخ زمانی متولد 1343، نقاش ساختمانی که تبدیل به یکی از عناصر راه کارگر و حزب کمونیست کارگری در زندان شد، طبق اعلام هم‌بندی‌هایش و گزارش پزشک زندان، وی بعد از گذراندن نزدیک به چهار سال محکومیتش به علت سکته مغزی فوت کرد.

زمانی در خانواده‌ای ضدانقلاب به دنیا آمد و پدرش از جاسوسان دوجانبه «ک گ ب» و ساواک بود و از هواداران حزب توده به شمار می‌رفت. تعداد دیگری از اعضای خانواده وی نیز در گروه‌های چپ وابسته به خارج از کشور فعالیت داشتند.

وی به تبعیت از فضای خانوادگی به احزاب بی‌خاصیت چپ در معاندت با انقلاب پیوست و فعالیت‌های سازمان‌یافته‌ای را در استان‌های تهران و تبریز صورت داد و اقدام به تبلیغات جریان چپ، افکار و اقدامات تشکیلاتی‌شان کرد.

زمانی در سازمان ضدانقلاب راه کارگر بانام مستعار صفر در کنار پدرش فعالیت داشت و پس از فرار مسئول گروه، وی تشکیلات شرق تهران را به دست می‌گیرد. زمانی در سال 1366 با یکی از اعضای سازمان به نام منور شادمان با اسم مستعار بنفشه ازدواج تشکیلاتی کرد. گرفتن مسئولیت وی در تهران موجب شد به تیم خارج از کشور ضدانقلاب متصل شود و با هدایت عناصر خارج نشین، جلساتی را برگزار نمود.

وی در دهه 1360 به‌کرات توسط نیروهای انقلابی دستگیرشده بود که در آخرین دستگیری به 11 سال حبس محکوم گردید. وی در زندان نیز توانست با خارج از کشور ارتباط برقرار کند و از طریق منافقین با احمد شهید تماسی برقرار نماید. وی در زندان نیز تلاش‌هایی را برای برهم ریختن فضای محیط و تهییج سایر گروه‌های زندانی پرداخت و از طریق همان کانال‌های ارتباطی اخبار زندان را به بیرون از زندان منتقل می‌نمود.

رسانه های ضد انقلاب پس از مرگ طبیعی وی همواره سعی داشته اند تا مرگ زمانی را بنحوی وارونه جلوه دهند و ادعاهایی را مطرح نمایند.

شبکه های وابسته به سرویس‌های جاسوسی غربی سوژه‌های مرده را بهترین گزینه برای خبرسازی خود قرار می دهند، چراکه می‌توان به هر نحوی افکار عمومی را در این راستا تحت تاثیر قرار داد.

05 آبان 1394طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 1394،  افشاگری،  نوید نیوز،  پرونده، 
برچسب ها: شاهرخ زمانی کیست؟، راه کارگر، حزب کمونیست کارگری، ساواک، منافقین، احمد شهید، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی