نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

یکی از تکتیکهای قدیمی رجوی با افراد ناراضی خودش از جمله در زمان صدام حسین این بود که اگر کسی قصد خروج از این فرقه را داشت بعداز گذارندن زندانهای طولانی مدت به بهانه اینکه اطلاعاتش بسوزد فرد را نگه می داشت سپس او را به کشورهای که از لحاظ اقتصادی ضعیف می باشند می فرستاد تا این افراد به علت نداشتن جا و پول حد اقل به عنوان هوادار …

غفور فتاحیان: نگذارید فرقه رجوی زندان دیگری در آلبانی بر پا کند
به عنوان یک عضو قدیمی جدا شده از سازمان مجاهدین خلق خطاب به ارگانهای بین المللی و سازمانهای مدافع حقوق بشرو دولتهای ذیربط بویژه آمریکا و اتحادیۀ اروپا می گویم: نگذارید فرقه رجوی زندان دیگری همانند پادگان اشرف و کمپ لیبرتی در کشور آلبانی هم بر پا کند.

اکنون فرقه رجوی با فشار دولت ها و ارگانهای بین المللی وادار شده که به صورت قطره ای اسیران کمپ لیبرتی را در دسته های چندین نفره آزاد کند و جهت انتقال به آلبانی تحویل سازمان ملل بدهد.

یکی از تکتیکهای قدیمی رجوی با افراد ناراضی خودش از جمله در زمان صدام حسین این بود که اگر کسی قصد خروج از این فرقه را داشت بعداز گذارندن زندانهای طولانی مدت به بهانه اینکه اطلاعاتش بسوزد فرد را نگه می داشت سپس او را به کشورهای که از لحاظ اقتصادی ضعیف می باشند می فرستاد تا این افراد به علت نداشتن جا و پول حد اقل به عنوان هوادار این سازمان باقی بمانند همچننان که همین الآن بیشتر هواداران این سازمان در خارج کشور کمک های مالی بسیاری را از فرقه رجوی می گیرند.

حالا هم فرقه خانمان سوز رجوی از این فرصت انتقال به کشور آلبانی نهایت سواستفاده را نموده است و با خرید آپارتمانهای متعدد در کشور آلبانی سعی در برپا داشتن زندانی دیگر همچون اشرف و لیبرتی را دارد.

رهبری فرقه همین کار را در فرانسه و دیگر کشورها هم انجام داده و می دهد اما برای اندک اعضا و مسئولین رده بالای خودش، چون می داند اگر اعضای خودش در اروپا آزاد باشند به همۀ ترفندهای او پی برده و با افشاگریهایشان دمار از روزگار رجوی و مریم قجر در می آورند.

به همین دلیل هم خود مسعود رجوی به خوبی از این نیروها شناخت کافی دارد و به هیج عنوان اجازه نمی دهد و نمی گذارد پای هیچ یک از اینها که اسیر هفت حصار تشکیلات فرقه هستند به اروپای آزاد و کشورهایی مثل فرانسه و آلمان برسد چرا که در این صورت نمی تواند همۀ آنها را کنترل و محدود کند.

به همین دلیل با زور و اجبار دولت امریکا و سازمان ملل و بقیه سازمانهای حقوق بشری فرقه رجوی به خروج اسیرانش از قتلگاه عراق و انتقال آنان به آلبانی تن داده ولی نقشه بعدی این فرقه جنایت کار برپایی زندانی همچون اشرف در آلبانی است.

به همین دلیل سازمان ملل و ارگانهای بین المللی باید طبق روند و قوانین پناهندگی فردی نیازهای مالی و اسکان مستقل این اسیران را تأمین کند تا دست جنایتکار فرقه رجوی از سر این اسیران کوتاه شود و آنها را همچون زمانیکه در عراق بودند به انواع ماجراجویی ها و دخالت در امور داخلی آلبانی تحت عنوان دروغین و موهوم “مبارزه” و “مقاومت” نکشاند.

غفور فتاحیان، پیوند رهایی، پاریس، بیست و هفتم اکتبر ۲۰۱۵

...................
06 آبان 94
طبقه بندی: آرشیو 1394،  نوید نیوز،  آلبانی، تیرانا،  جداشدگان از فرقه رجوی،  پرونده،  نجات یافتگان،  آقای كریم حقی - غفور فتاحیان ، 
برچسب ها: غفور فتاحیان، نگذارید فرقه رجوی زندان دیگری در آلبانی بر پا کند، پادگان اشرف، کمپ لیبرتی، آلبانی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی