نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 11 آبان 1394
چرا خود رجوی ها و مسئولین بالای فرقه در فرانسه جا خوش کرده اند اما بدنه فرقه باید در عراق بماند؟ نه در پیام و کلام رجوی ها و نه حامیان با جیره و مواجب شورایی شان و نه در تبلیغات شان ، هیچ خبری از «درخواست انتقال به کشور ثالث» نیست و فقط می گویند که خواهان تضمین حفاظت در لیبرتی هستند که معنای آن می شود «ماندن اعضا در عراق» ...

نوید رهایی، لیبرتی

تنها راه نجات بقیه اعضا این است که دولت عراق و سازمان ملل، رجوی ها و نمایندگان فرقه را از چرخه انتقال به کشور ثالث خارج کنند.

چرا خود رجوی ها و مسئولین بالای فرقه در فرانسه جا خوش کرده اند اما بدنه فرقه باید در عراق بماند؟

سیاست های فریبکارانه و اوهام حیوانی رجوی، باز هم موجب شد تا تعداد دیگری در لیبرتی کشته شوند. در حالی که  نزدیک به 13 سال از سرنگونی صدام دیکتاتور می گذرد و می شد در طول این زمان بسیار طویل تمامی اعضا را از عراق به کشور ثالث برد اما رجوی های ضحاک صفت که چون انگل فقط از خون و جسد ارتزاق می کنند ، مانع از خروج شدند .
به سیل پناهندگانی که روانه اروپا شده اند بنگرید، از زن و مرد و کودک، به هر وسیله ای که شده خود را به اروپا می رسانند. آیا واقعا نمی شد در این سال ها این افراد را از عراق خارج کرد؟
چطور افرادی همچون مهدی ابریشمچی،مسعود کلانی،دختر مریم قجر و بسیاری دیگر از مسئولین فرقه را با امکاناتی که رجوی ها فراهم کرده بودند بعد از سرنگونی صدام به خارج از عراق بردند اما به اعضای معمولی که می رسد هیچ کاری نکردند؟

اگر در عراق ماندن این قدر برای فرقه حیاتی است چرا خود رجوی ها و جمعی از بالاترین فرماندهان فرقه که مورد اعتماد آنها هستند در عراق نمانده و همگی در اروپا یا آمریکا زندگی انگلی خود ادامه میدهند؟
اما بدتر از آنچه روی داده، این است که رجوی ها قصد به کشتن دادن بقیه اعضای فرقه را دارند و هنوز که هنوز است حتی حاضر نیستند در کلام هم که شده بگویند خواهان انتقال اعضا از لیبرتی به کشور ثالث هستند.

نه در پیام و کلام رجوی ها و نه حامیان با جیره و مواجب شورایی شان و نه در تبلیغات شان ، هیچ خبری از «درخواست انتقال به کشور ثالث» نیست و فقط می گویند که خواهان تضمین حفاظت در لیبرتی هستند که معنای آن می شود «ماندن اعضا در عراق»

رجوی ها مانند دراکولای خون آشامی هستند که فقط در تاریکی و ظلمات و در بین مردگان جا دارند و رابطه شان با انسان ها فقط در این خلاصه می شود که خون آنها را بیاشامند.

هدف رجوی ها از نگه داشتن اعضا در عراق و به کشتن دادن تدریجی آنها این است که اولا تضمینی برای سلامت و امنیت خود پیدا کنند . ثانیا رجوی ها می دانند اگر بین اعضا و دنیای بیرون و منجمله خانواده های شان ارتباط برقرار شود ، مغزشویی ها بی اثر شده و سپس آنها دست به افشاگری خواهند زد . بنابراین با به کشتن دادن آنها ، راه افشاگری را می خواهند ببندند. ثالثا با این روش پلید و غیر انسانی برای دستگاه تبلیغاتی خود خوراک تهیه می کنند.

بنابراین دولت عراق و مجامع بین المللی باید رجوی ها و نمایندگان معرفی شده از سوی آنان را از چرخه  کار انتقال اعضا به کشور ثالث خارج نموده و طرف حساب خود را تک تک افراد و خانواده‌های آنها قرار دهند . چرا که رجوی ها و نمایندگان پلیدش فقط و فقط دنبال کارشکنی در کار انتقال هستند.

صالحی


منبع خبر:  انجمن نجات مرکز مازندران

 یکشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۴

طبقه بندی: آرشیو 1394،  تحلیل روز،  نوید نیوز،  لیبرت نیوز،  پرونده،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: رجوی عامل اصلی کشته شدن ساكنان لیبرتی، نوید رهایی، لیبرتی، رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی