نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

گشتاپوی رجوی با گرفتن شماره خانواده ها از طرق مختلف به آنان زنگ می زنند و به آنها وعده می دهند که فرزندشان تمایل به صحبت و دیالوگ تلفنی با آنها را دارد و تا مدتها خانواده را سرکار می گذارند و ابتدا خانواده را فریب می دهند که فرزند آنها می گوید اگر با رژیم و انجمن ها قطع ارتباط کنند با آنها حاضر به صحبت است.
رهبری فرقه مجاهدین با تمامی دستگاه های منگول مربوطه ازجمله گشتاپوی امنیتی- پرسنلی- اطلاعات امنیت- ستادمرکزی- شورای رهبری و...دریک جمعبندی داخلی به این نتیجه رسیده اند که باید در رابطه با برهم زدن رابطه و اتحاد جداشدگان و خانواده ها کاری بکنند.

انجمن استان ها موارد زیادی را کشف کرده اند که گشتاپوی رجوی با گرفتن شماره خانواده ها از طرق مختلف به آنان زنگ می زنند و به آنها وعده می دهند که فرزندشان تمایل به صحبت و دیالوگ تلفنی با آنها را دارد و تا مدتها خانواده را سرکار می گذارند و ابتدا خانواده را فریب می دهند که فرزند آنها می گوید اگر با رژیم و انجمن ها قطع ارتباط کنند با آنها حاضر به صحبت است.

اینگونه پروسه ای خانواده را مشغول می کنند سپس در ترفند جدید می گویند این شماره لو رفته و احتمالا رژیم روی آن شنود دارد شماره دیگری بدهید . تا این خانواده شماره دیگری پیدا کند و بدهد پروسه دیگری وقت کشی شده و در نهایت آن فرد رابط فرقه ای که با خانواده بازی موش و گربه راه انداخته عنوان می کند فرزند شما می خواهد مطمئن شود شما با رژیم و انجمن همکاری نمی کنید و کلکی درکار نیست . اینگونه می خواهند پل های میان خانواده و انجمن خراب شود و به این شدت از این رابطه وحشت دارند.

دقت کنید ما همه ی جداشدگان اشراف کامل داریم و بوده ایم و شنیده ایم از رجوی در نشستی عمومی همه مسئولین اطلاعات عملیات فرقه خود را پای میکروفن آورد وهرکدام که مسئول جمع آوری اطلاعات نظامی ایران در مرز مشخصی بودند . رجوی دردوران صدام از آنها می پرسید چند لشگر سپاه - بسیج - ارتش و انتظامی در آن جبهه حضوردارند؟

و به فرمانده عملیات خودش در آن مرز می گفت از پس این نیروها برمی آیید ؟و در جمع بندی به این نتیجه می رسیدند که آن کمیت نیرو در مقابل کیفیت نیروی رجوی هیچ است. ولی همان موقع تقابل یک مسئله دار در تشکیلات و افشاگری یک خانواده رجوی را به لرزه می آورد و نمی توانست آنرا تحمل کند.

آیا کسی هست که در خصوص نگرانی و ترس رجوی از جداشده و خانواده ها شکی داشته باشد؟ قطعأ خیر – چون ما جداشدگان بطور خاص می دانیم که رجوی طبق اعتراف خودش در عملیات چلچراغ-آفتاب و مرصاد که سه عملیات بزرگ او بوده و در عملیات مرصاد تمامیت سازمان و ارتش خود را در قلب جنگ با تمام ایران قرار داده بود تعداد تلفاتش کمتر از ریزش نیروهایش از سال 82 و اولین نفوذ خانواده به اشرف تا کنون بوده و مهمتر اینکه آنموقع کشته و تلفات عمدتأ جبهه ای و جنگی بود و نه ریزش بر اساس تصمیم خود افراد که اینک اتفاق می افتد و نه مسئولین با سابقه ای بیش از سه دهه که اکنون در راستای فعالیت خانواده ها و جداشده ها از رجوی جدا می شوند.

پس باید قبول کرد که رجوی نگران و دلواپس واقعی است و آنموقع هم که قتل جداشدگان را فتوا داد تا ته قضیه را خوانده بود . وآنموقع هم مرزسرخ جنگ را ابتدا از افراد می خواست که با خانواده خونی خود داشته باشند را هم خوب برنامه ریزی کرده بود.

دریک جمعبندی تجربی که خصوصأ ما جداشدگان داریم به این نتیجه می رسیم که رجوی شیشه عمر خود را بدست همین ائتلاف جداشده ها و خانواده ها می بیند و به جنگ با آنها برخاسته و عاقبت کار را هم بخوبی میداند .

منبع: انجمن نجات مرکز کرمانشاه
شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 1394،  افشاگری،  تهران،  خانواده،  استان ها،  نوید نیوز،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  لیبرت نیوز،  پرونده،  خیانت ،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: خراب کردن اتحاد خانوده و جداشده، جداشدگان،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی