نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : جمعه 22 آبان 1394
شما بایستی با خانواده های خود  تماس داشته باشید و به آنها بگویید که برایتان پول به آدرسی که سازمان میدهد بفرستند.اگر شما هرکمکی هم بکنید٬ر یالی از آن پول به کسی که شما مد نظر دارید٬هرگز نخواهد رسید!به خانواده ات بگو که برایت پول حواله کنند!بگو که من در شرایط خیلی بدی هستم

 سقف بالای سرم نیست و آذوقه ای برای خوردن نداریم هشدار به خانواده اسرای لیبرتی و آلبانی

معمولا بعد از حملات موشکی یا هوایی به مقرهایی که نیروهای سازمان در آن مکان تجمع دارند٬ مسئولین سازمان با نیروها صحبت میکردند و به آنها می گفتند: که شما بایستی با خانواده های خود  تماس داشته باشید و به آنها بگویید که برایتان پول به آدرسی که سازمان میدهد بفرستند.

بیاد دارم بعد از حمله هوایی آمریکا به عراق و اشغال آن کشور٬ روزی فرمانده ما٬ مرا صدا کرد و گفت که ترتیب تماس با خانواده ات را داده ایم و بیا با آنها صحبت کن و خبر سلامتیت را بده!

من که خیلی تعجب کرده بودم که چطور شده سازمان بفکر نگرانی خانواده من افتاده و دنبال آن بودم که در آخر چه  میخواهند٬که خودش اضافه کرد: به خانواده ات بگو که برایت پول حواله کنند! بگو که من در شرایط خیلی بدی هستم و سقف بالای سرم نیست و آذوقه ای برای خوردن نداریم و... و جالب بودکه تاکید داشتند که اکنون رزم شما بعنوان مجاهد خلق اینست که بتوانید برای سازمان پول زنده کنید!

خلاصه این شگرد قدیمی و لو رفته سازمان است که در چنین مواقعی دست به چنین حرکاتی میزند که در این رابطه توجه خانواده های عزیز را بدان جلب میکنیم که فریب اینگونه صحبتها را نخورند! حتی اگر عزیزانتان هم مستقیما بشما این چنین حرفهایی را بزنند٬ بدانیدکه آنها در شرایط طبیعی نیستند و مسئول مستقیمشان بالای سرشان ایستاده و بآنها دیکته میکند چه بگوید و چه نگوید! چرا که اگر شما هرکمکی هم بکنید ٬ریالی از آن پول به کسی که شما مد نظر دارید٬هرگز نخواهد رسید!

تمامی پول توسط چند واسطه بحساب سازمان واریز میشود و خرج مریم و شب نشینی هایش با سیاستمدارن از دور خارج شده اروپایی و امریکایی میشود! لذا میخواستم تاکید کنم پولی که شما قصد کمک به فرزند یا عزیزتان را دارید ٬حتی به اندازه یک پرس غذای بهتر هم٬ به عزیزشما کمک نخواهد شد!
مراد
 
منبع: انجمن نجات مرکز فارس
پنجشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۴برچسب ها: هشدار به خانواده اسرای لیبرتی و آلبانی، لیبرتی، آلبانی، انجمن نجات مرکز فارس،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی