نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 28 آبان 1394
اربابان تروریسم بین المللی بر این باورند که با ساخت و ساز انواع و اقسام گروههای تروریستی و اعزام آنها به خاورمیانه می توانند به زندگی انگلی خود که همانا غارت منابع و منافع مردم جهان است ادامه دهند. وقت آن رسیده که مارگیران غربی طعمه مار شوند، ناخواسته و بالاجبار طعم تلخ داعش اروپایی را بچشند و ناله و فغان سر دهند.
تروریست اروپایی با طعم داعش

اربابان تروریسم بین المللی بر این باورند که با ساخت و ساز انواع و اقسام گروههای تروریستی و اعزام آنها به خاورمیانه می توانند به زندگی انگلی خود که همانا غارت منابع و منافع مردم جهان است ادامه دهند. روزی القاعده را ساختند و سالها به حمایتش پرداختند، عاقبت ثمره ی شوم القاعده 11 سپتامبر شد که در شرح و وصف آن سخن بسیار است و بعد نوبت خودنمایی داعش وحشی و رها کردن آن به جان و مال مردم عراق تا شام و سوریه رسید که برخلاف برنامه ریزی های از پیش تعیین شده توسط سازمان سیای آمریکا و موساد رژیم صهیونیستی خیلی زود از آسیا و خاورمیانه رو به اروپا نهاد و در آینده ای نه چندان دور دامنه جنایتش پنج قاره جهان را در بر خواهد گرفت، امروز نوبت فرانسه است و فردا آلمان و ایتالیا، به خاک و خون کشیدن انگلیس و دیگر کشورهای اتحادیه اروپا سهل و آسان است، چرا که طبق خبر و اطلاع موثق تعداد 6000 تن از شهروندان اروپایی به عضویت داعش در آمده اند، خسته از کشتار مردم عراق و سوریه به فکر تسویه حساب با دولتمردان اروپایی افتاده اند، خلاصه وقت آن رسیده که مارگیران غربی طعمه مار شوند، ناخواسته و بالاجبار طعم تلخ داعش اروپایی را بچشند و ناله و فغان سر دهند.

اربابان تروریسم انتظار حوادث پاریس و خودزنی تروریست های دست ساز و بومی را نداشتند که دیدیم برخلاف خواسته و میل اربابان تروریسم ضد مردمی خیلی زود به جان صاحب و سازنده افتادند. می بینیم چاقو دسته خودش را می برد، جویباری از خون در سالن و مجالس رقص و پایکوبی آنها جاری شد، وخامت اوضاع تا بدانجا رسیده که غربی های ناز پروده و تروریست بد ندیده هر بسته آشغال و پاکت خالی را بمب و بمب گذاری می پندارند، لحظه ای آرام و قرار ندارند، چون آنها مرگ و نابودی را فقط برای مردم جهان سوم می خواهند از نظر غربی ها کشتار مردم بی دفاع و مظلوم عراق و سوریه تا افغانستان، پاکستان و ... مهم نیست، آنها اسلام هراسی را ترویج میدهند، دائم در حال ساخت و ساز گروههای تروریستی هستند تا هرچه زودتر آنها را به خاورمیانه اعزام و مورد استثمار و استعمار قرار دهند، از نظر اروپایی های به خاک و خون کشیدن مردم امری عادی، طبیعی، استحقاقی است، زیرا آنها فقط با بکارگیری گروههای تروریستی می توانند آب را گل آلود و ماهی بگیرند، نفت و گاز عراق و سوریه و هر کشور مورد هدف را غارت کنند، در صلح و آرامش غارت و چپاول منابع مالی کشورها مقدور و میسر نیست.
البته به موازات تروریست پروری اروپایی ها، نقش شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار با نوچه ی منفورش رژیم صهیونیستی کودک کش حائز اهمیت است که این زوج ظالم گوی سبقت را از گروههای تروریستی و حامیانش از آسیا تا اروپا ربوده اند، متأسفانه بعضی از شیوخ منطقه همچون آل سعود لعین به آلت و ابزار تروریستی آمریکا و غرب تبدیل شده اند.

لابد بارها از مهد آزادی و دموکراسی بودن فرانسه شنیده اید و اینکه فرانسه مکان و مأوای هر گروه فراری، رانده شده تروریست است، هر نوع اپوزیسیونی در فرانسه یافت می شود، به عنوان مثال می توان گروه تروریستی مجاهدین ضد خلق ایران را نام برده که طی دهه 60 تاکنون توانسته است حداقل 17000 تن از مردم سراسر ایران را ترور کرده است، آمار جنایاتش در عراق جای خود دارد.

حالا همین گروه بدنام و سابقه، بخشی از خاک فرانسه واقع در اورسوراواز حومه پاریس را به پایگاه تروریستی خود تبدیل کرده، مسعود و مریم رجوی رهبری و هدایت گروه را در دست دارند، آزادانه فعالیت می کنند، قانون تروریست پرور فرانسه مانع و سد راهشان نبوده و نیست، مانند بشکه باروت منتظر جرقه و انفجاری مرگبارند، مخصوصاً حالا که به گروه وحشی داعش پیوسته اند، از عراق تا شام فعالیت مخرب و ضد مردمی دارند، معلوم نیست کشوری چون فرانسه که به محل نگهداری و پرورش گروههای تروریستی تبدیل شده رسماً از آنها حمایت می کند، چرا به خاطر حادثه خونین اخیر لب به شکوه و شکایت گشوده، آیا اروپایی ها نمی دانند که عوارض و عواقب بازی با تروریست های خطرناک متوجه خودشان می شود؟

توبه گرگ مرگ است، قتل و خونریزی در وجود و طبیعت تروریست ها نهفته است؛ دولت مردان دیروز و امروز، سیاست بازان بازنشسته و فعال اروپایی در نشست گروههای تروریستی شرکت می کنند، برای پیروزی اشان کف می زنند، از تجهیز و تسلیح آنها به انواع مهمات تروریستی دریغ نمی کنند، ولی به محض اینکه چند نفری از آنها راه خاورمیانه را به قلب پاریس کج کرد، فوراً فریاد اعتراضشان بلند می شود، اسلام هراسی را از سر می گیرند و زمین و زمان را بهم می دوزند.

آیا خون انسانهای بیگناه که در عراق و سوریه تا پاکستان و افغانستان توسط تروریست های اعزامی از اروپا و آمریکا بر زمین می ریزد با فلان شهروند اروپایی که برای ساعتی خوش به دیدن و شنیدن کنسرتی می رود فرق و تفاوت دارد؟ یعنی مرگ را فقط برای مردم مظلوم خاورمیانه می خواهند، خودشان باشند و غارت کنند، در صلح و آرامش زندگی کنند.
می بینیم که طرح و ترفند اربابان تروریست پرور به شکست انجامید و عاقبت در جهنمی که برای دیگران تدارک دیده اند، خود گرفتار شده اند، نیازی به تعارف و ریا نیست، تروریست اروپایی با طعم داعش، گوارای
وجودشان باد.

.............................
نوید رهایی
28 آبان 94


طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 1394،  تحلیل روز،  نوید نیوز،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی، 
برچسب ها: تروریست اروپایی با طعم داعش، داعش، تروریست اروپایی، Massoud Rajavi، Mojahedin Khalq، MKO، MEK،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی