نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

بنیاد هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور)  در ادامه حضور فعال خود در دانشگاه‌های سراسر کشور، این‌بار برای آشنایی بیشتر دانشجویان و دانشگاهیان کشور با تروریسم دولتی آمریکا، به دعوت بسیج دانشجویی دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه لرستان به این شهر سفر کرد و اقدام به برپایی نمایشگاه تروریسم دولتی آمریکا در دانشگاه این شهر نمود.
حضور هابیلیان در دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه لرستان
به مناسبت ۱۳ آبان و سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، بنیاد هابیلیان نمایشگاه تروریسم دولتی آمریکا را در دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه لرستان با همکاری بسیج دانشجویی این دانشگاه برگزار نمود.


بنیاد هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور) در ادامه حضور فعال خود در دانشگاه‌های سراسر کشور، این‌بار برای آشنایی بیشتر دانشجویان و دانشگاهیان کشور با تروریسم دولتی آمریکا، به دعوت بسیج دانشجویی دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه لرستان به این شهر سفر کرد و اقدام به برپایی نمایشگاه تروریسم دولتی آمریکا در دانشگاه این شهر نمود.

دراین نمایشگاه که همانند سایر نمایشگاه‌ها در دیگر دانشگاه‌ها، آشنایی بیشتر دانشجویان با تروریسم دولتی آمریکا در راس اهداف قرار داشت، دانشجویانی با دیدگاه‌های مختلف از نمایشگاه دیدن کردند.

بر پایه این گزارش، این نمایشگاه شامل بخش‌های مختلفی از‌جمله: آمریکا‌شناسی، اتاق جنگ، نظامی‌گری، جنگ‌ها و دروغ‌ها، نقطه بحران، وضعیت استثنا، صدور تروریسم و دشمن ملت بود.

شایان ذکر است، این نمایشگاه به مدت ۵ روز و با نمایش بیش از ۶۰ پوستر،‌ همراه با نمایش چندین فیلم و مستند درباره تروریسم دولتی آمریکا در دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه لرستان به نمایش درآمد.

بنیاد هابیلیان   
سه‌شنبه، ۲۶ آبان ۱۳۹۴ / ۰۴ صفر ۱۴۳۷ / ۱۷ نوامبر ۲۰۱۵


طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 1394،  نوید نیوز،  شهدای ترور، 
برچسب ها: حضور هابیلیان در استان لرستان، دانشگاه لرستان، ۱۳ آبان، نمایشگاه تروریسم دولتی آمریکا، دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه لرستان،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی