نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

پلیس بین‌الملل (اینترپل) اعلام کرد، به هویت ۶ هزار تروریست خارجی که در کنار گروههای تکفیری مبارزه می‌کنند دست یافته است.  پلیس بین‌الملل (اینترپل) تنها 5 هزار و 800 مبارز خارجی از 25 هزار پیکارجویانی که به گروههای تکفیری در مناطق درگیری چون سوریه و عراق پیوسته‌اند را تعیین هویت کرده است.

پلیس اینترپل هویت ۶ هزار تروریست خارجی داعشی تکفیری را کشف کرد
خبرگزاری فرانسه گزارش کرد، «یورگن استوک» رئیس اینترپل روز چهارشنبه (دیروز) در یک کنفرانس مبارزه با تروریسم در «سویل» اسپانیا درباره عملیات تعیین هویت این افراد توسط پلیس بین الملل گفت: «این سازمان (اینترپل) در حال حاضر سوابق 5 هزار و 800  تروریست خارجی از بیش از 50 کشور را در اختیار دارد».

وی ادامه داد: «اما برخی برآوردها، تعداد تروریست‌های خارجی را بیش از 25 هزار نفر می‌داند و به همین دلیل فاصله چشمگیری بین تعداد تروریست‌های خارجی که تعیین هویت شده‌اند با برآوردهایی که از تعداد این تروریست‌هایی که به مناطق درگیری رسیده‌اند، وجود دارد.»

گزارش سال 2015 سازمان ملل نشان می‌دهد که تعداد تروریست‌های خارجی در مقایسه با سال گذشته افزایش داشته است و بیش از 25 هزار تروریست خارجی از بیش از 100 کشور همچنان در حال حاضر در درگیری‌های مسلحانه در کنار گروههای تکفیری مبارزه می‌کنند.

طبق این گزارش، شمار زیادی از این تروریست‌ها از کشورهای تونس، مغرب، فرانسه و روسیه به مناطق جنگی سوریه و عراق سفر می‌کنند و تعدادی از آنها نیز از کشورهای مالدیو، فنلاند، ترینیداد و توباگو و برخی کشورهای صحرای آفریقا به سوریه و عراق می‌روند و در کنار داعش مبارزه می‌کنند.

فارس
28 آبان 94
طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  افشاگری،  نوید نیوز،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  تروریست اروپایی (M K O)، 
برچسب ها: اینترپل هویت ۶ هزار تروریست خارجی داعشی تکفیری را کشف کرد، پلیس بین‌الملل (اینترپل)، تونس، مغرب، فرانسه، روسیه، تروریست داعش تكفیری،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی