نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

سری دوم خانواده ها در لیبرتی (گزارشات اول و دوم)

صبح امروز (جمعه 29 آبان 1394) سری دوم خانواده های اعضای سازمان مجاهدین خلق مستقر در اردوگاه لیبرتی در عراق برای تلاشی مجدد جهت کسب اطلاع از وضعیت عزیزانشان که در فرقه رجوی اسیر هستند به این اردوگاه مراجعه کرده و درخواست خود را با مقامات محلی کمیساریای عالی ملل متحد برای پناهندگان UNHCR، که این اردوگاه ظاهرا زیر نظر آنان اداره میشود، مطرح نمودند.

 خانواده ها کمپ لیبرتی مجاهدین خلق نوامبر 2015


خانواده ها بار دیگر تمامی فعالان و جداشدگان و خانواده ها در اروپا را به یاری و پشتیبانی از حرکت خود فراخواندند.

اطلاعات تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد.2015/11/20 by Iran Interlink


سری دوم خانواده ها در لیبرتی (گزارشات اول و دوم)


بنیاد خانواده سحر، بغداد، بیستم نوامبر ۲۰۱۵


سری دوم خانواده ها در لیبرتی

خانواده ها کمپ لیبرتی مجاهدین خلق

صبح امروز
(جمعه 29 آبان 1394) سری دوم خانواده های اعضای سازمان مجاهدین خلق مستقر در اردوگاه لیبرتی در عراق برای تلاشی مجدد جهت کسب اطلاع از وضعیت عزیزانشان که در فرقه رجوی اسیر هستند به این اردوگاه مراجعه کرده و درخواست خود را با مقامات محلی کمیساریای عالی ملل متحد برای پناهندگان UNHCR، که این اردوگاه ظاهرا زیر نظر آنان اداره میشود، مطرح نمودند.

خانواده ها از استان های آذربایجان شرقی، مرکزی، و اصفهان هستند که دیشب در هتلی در بغداد مستقر شده و امروز ساعت ۱۰ صبح به محل اردوگاه لیبرتی حرکت نموده و هم اکنون مقابل دروازه اصلی این اردوگاه تجمع کرده اند. آنان مصمم هستند که تا کمیساریا اطلاع مشخصی از عزیزانشان به آنها ندهد و امکان دیداری هرچند کوتاه را با آنان فراهم نکند محل را ترک ننمایند.

همچون بار اول استفاده از بلندگو و دوربین و موبایل و غیره برای خانواده ها ممنوع اعلام شده است اما خانواده ها تلاش میکنند بدون بلندگو با فریادهای خود با تمام انرژی عزیزانشان را فرا بخوانند. خانواده ها سعی نمودند تا داخل خود اردوگاه شوند اما از ورود آنها ممانعت به عمل آمد.

در این خصوص از تمامی فعالان حقوق بشری و جداشدگان در اروپا درخواست داریم تا اولا از این حرکت خانواده ها حمایت نموده و ثانیا کمیساریا را تحت فشار بگذارند که چرا اجازه دیدار به آنها داده نمیشود و چرا ملل متحد به این شکل زننده و قبیح خواست رجوی را دنبال و تأمین می نماید.

اطلاعات تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد.

بنیاد خانواده سحر – بغداد

۲۰ نوامبر ۲۰۱۵ – ساعت ۱۴:۰۰

-

سری دوم خانواده ها در لیبرتی – گزارش دوم


امروز خانواده ها در مقابل اردوگاه لیبرتی بعد از صرف ناهار به صورت کاملا میدانی، به فراخواندن بستگان خود در داخل اردوگاه ادامه دادند تا شاید صدایشان به گوش عزیزانشان برسد.

مقامات محلی ملل متحد و مسئولین عراقی اجازه استفاده از بلند گو را نمی دهند و همچنین نمیگذارند خانواده ها از تی وال ها جلوتر بروند. آنان مجبورند از فاصله دور صدای خود را برسانند.


خانواده ها کمپ لیبرتی مجاهدین خلق نوامبر 2015


بنیاد خانواده سحر امروز برای چندمین بار نامه ای در خصوص درخواست های خانواده ها و نگرانی ها و دغدغه های آنان تسلیم کمیساریای عالی ملل متحد در عراق نمود که متن آن متعاقبا به اطلاع خواهد رسید.


 خانواده ها کمپ لیبرتی مجاهدین خلق نوامبر 2015

خانواده ها بار دیگر تمامی فعالان و جداشدگان و خانواده ها در اروپا را به یاری و پشتیبانی از حرکت خود فراخواندند.

بنیاد خانواده سحر

بغداد – ۲۰ نوامبرطبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 1394،  نوید نیوز،  اشرف نیوز،  اخبار روز،  لیبرت نیوز،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)،  خانواده اسرای فرقه رجوی، 
برچسب ها: سری دوم خانواده ها در لیبرتی بغداد (گزارشات اول و دوم)، بنیاد خانواده سحر، لیبرتی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی