نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

رجوی داعشی بهتر از هر کسی می داند اگر صدای آه و ناله مادران و پدران چشم گریان به گوش اعضاء نگونبخت برسد باعث بر انگیخته شدن احساس انسانی آنها خواهد شد و در پی ان باعث فرار اعضاء ولو یک نفر و بدین خاطر رجوی داعشی حاضر نیست حتی با اطلاعیه دادن اعضاء نگون بخت در کمپ لیبرتی متوجه حضور خانواده ها در پشت دیوارهای کمپ شوند ...

ترس رجوی از حضور خانواده ها در لیبرتی
 از صبح روز جمعه عده ای از خانواده های اعضاء نگون بخت فرقه رجوی برای دیدار و ملاقات با عزیزانشان از استانهای اذربایجان شرقی ـ استان مرکزی و اصفهان پشت دیوارهای کمپ لیبرتی تجمع کرده و بطور خاص بعد از حمله مشکوک موشکی به لیبرتی خانواده ها نگران از وضعیت عزیزانشان برای مطلع شدن از وضعیت انها خواهان ملاقات حضوری هستند .

مادران و پدرانی که با آه ـ ناله و چشمان پر اشک از پشت دیوارهای بتونی  نام فرزندان خود را فریاد می زنند شاید صدایشان به گوش عزیزانشان برسد و متوجه حضور خانواده شان در پشت دیوارهای بتونی شوند .

البته معلوم نیست دولت آقای العبادی بر اساس کدام قانون و منطقی استفاده از بلند گو و تلفن برای خانواده ها را ممنوع کرده و این قانون سخیف کی و چطوری از زیر دشداشه پس مانده های حزب بعث ؛ و یا از طریق لابی های اسرائیلی فرقه رجوی داعشی و یا از زیر میز سفارتخانه امریکا بیرون اورده اند وبه اقای العبادی دیکته کرده اند .

اما از اینها که بگذریم انچه در صحنه واقعی دیده می شود ترس ؛ وحشت رجوی داعشی از حضور خانواده ها در پشت دیوارهای بتونی کمپ لیبرتی می باشد .

2 روز از حضور خانواده ها در پشت دیوارهای کمپ لیبرتی می گذرد صدائی از شیاد خانه شورای بی شرفان رجوی داعشی در نیامده !

2 روز مادران و پدران پیر فریاد می زنند و اشک می ریزند گویا رجوی داعشی خودش را به کری و کوری زده تا وانمود کند اتفاقی نه افتاده و خبری نیست .

البته سکوت رجوی داعشی از حضور خانواده های اعضاء نگون بخت نشان دهنده ترس واقعی رجوی داعشی از خانواده ها می باشد و رجوی داعشی بهتر از هر کسی می داند اگر صدای آه و ناله مادران و پدران چشم گریان به گوش اعضاء نگونبخت برسد باعث بر انگیخته شدن احساس انسانی آنها خواهد شد و در پی ان باعث فرار اعضاء ولو یک نفر و بدین خاطر رجوی داعشی حاضر نیست حتی با اطلاعیه دادن اعضاء نگون بخت در کمپ لیبرتی متوجه حضور خانواده ها در پشت دیوارهای کمپ شوند .

اما از این طریق به خانواده ها به مادران و پدران عزیز می گویم من و همه دوستان جدا شده از این فرقه رجوی در هر کجا که باشیم از خواسته های به حق شما که همانا ملاقات با عزیزانتان هست پشتیبانی می کنیم و صدای شما را به گوش مجامع بین المللی و ایرانیان با شرف در داخل و خارج ایران می رسانیم وبا افشا گریهای خود پرده از چهره کثیف و شیاد رجوی جنایتکار کنار زده و باز خواهیم زد تا دوستانمان  از چنگال رجوی داعشی در اسارت گاه کمپ لیبرتی ازاد شوند .

مادران ؛ پدران و خانواده های گرامی مطمئن باشید و با یقین و ایمان می گویم  از حضور شما در پشت دیوارهای کمپ لیبرتی رجوی داعشی از سر تا پا به لرزه می افتد !

حضور شماها در پشت دیوارهای کمپ لیبرتی هزاران بار  بدتر از موشک بر سرو کله شخص رجوی داعشی و مریم قجر و دیگر سران فرقه فرود می اید .

رجوی داعشی از شما خانواده ها و جدا شده هائی که ماهیت رجوی داعشی را افشا می کند انقدر ترس ـ وحشت دارد که با سفسطه و هذیان گوئی وصف نا پذیر مادران پیری را که حتا خیلهایشان طاقت ایستادن چند ساعته را ندارند نیروی قدس خطاب می کند !

مادران ـ پدران و خانواده های گرامی به شما اطمینان می دهم که با حضور شما درپشت دیوارهای کمپ لیبرتی به دستور شخص رجوی داعشی هم اکنون اعضاء نگون بخت در کنترل شدید سران فرقه رجوی می باشند و حتما تعداد و محل نگهبانی ها را برای جلو گیری از فرار اعضاء چند برابر کرده اند و حتما اعضاء را در سالن های نشست با پخش نوار و نشستهای پوچ مشغول کرده اند تا صدای شما به گوش عزیزانتان نرسد این شیوه شناخته شده رجوی در کنترل اعضاء می باشد .

اما بدانید حتی یک نفر از اعضاء صدای شما را بشنود خبر حضور شما در بین اعضاء در کمپ لیبرتی خواهد پیچید و مطمئن باشید فردا و یا در فرداهای دیگر باز شاهد فرار و جدا شدن اعضاء از چنگال رجوی جنایتکار خواهیم بود .

من از راه دور دست شما مادران و پدران ؛ خانواده های عزیز را می بوسم و برای شما ارزوی سلامتی و ارزوی ازاد شدن عزیزانتان را دارم .

شما هم ما را دعا کنید تا بتوانیم دست در دست هم عزیزانتان را از چنگال و اسارتگاه رجوی جنایتکار ازاد کنیم .

محمد رزاقی  

پاریس
02 آذر 94


نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com

نظر، دیدگاه، انتقاد و پیشنهاد شما در باره مطالب، فیلم و مستند چیست؟

در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه جهنمی رجوی ؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک (SMS) به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید.

ارسال مطلب به ایمیل دوستان و آشنایان را فراموش نکنید.

پست های "نوید رهایی " را در شبكه های اجتماعی به اشتراك بگذارید.

اشتراك گذاری در فیس بوك - كلوب - بالاترین - توئیتر - Frend Feed - Tech norat - اشتراك گذاری در Delicious و به طور عمومی در Google توصیه كنید.

برای اطلاع رسانی، آگاهی دادن به نسل جوان و خنثی نمودن توطئه شیطانی و نقشه های شوم فرقه مخرب و ضد بشری رجوی؛ لینک کردن " نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی" در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان را در دستور کار قرار دهید.

با تشکر
نوید رهایی


ارسال به :  فیس بوك

لینک دریافت نوبد رهایی روی موبایل

 http://nasimerahaee.mihanblog.com/post/1753
طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 1394،  نوید نیوز،  جداشدگان از فرقه رجوی،  لیبرت نیوز،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)،  نجات یافتگان،  آقای محمد رزاقی، 
برچسب ها: رجوی، داعش، لیبرتی، خانواده، عراق، ترس،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی