نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 3 آذر 1394
آیا این پدر و مادران هیچ حقوقی از بشریت ندارند؟  آیا اعضای گرفتار در چنگال رجوی سهمی از حقوق بشر ندارند؟  اعضایی که هر دقیقه به مرگ نزدیک می شوند. بر اساس تحریکات  رجوی و زنش و جنایاتی که در حق مردم عراق در دوران صدام مرتکب شده اند، الان در پی انتقام گیری از این اعضای نگونبخت هستند  جنایاتی که رجوی و زنش بر علیه مردم عراق کردن حال باید  این پدران مادران بهای آن را بدهند.

نادر نادری

سخنی با وجدان های خواب زده

در این روز ها شاید درد ناک ترین روزهای است که از نظر وجدانی سپری می کنم  .وقتی ناله های مادران دغداری را میشنوم   پشت دیوار های لیبرتی که بعد از سالها فرزندانشان را صدا می کنند و می گویند پسرم . دخترم روزهای آخر عمرم را سپری میکنم فقط یک دقیقه تو را ببینم.

وقتی التماس های فرزندی را می شنوم پشت دیوار های لیبرتی   که فریاد می زند پدر خواهش می کنم بیا تو را ببینم  که ببینم  چه شکلی هستی.

وقتی خواهری را می بینم  پشت دیوارهای لیبرتی که حامی و پشت گرمیش برادرش را صدا می زند که برادرم بیا به تو نیاز دارم.

وقتی فریاد های همراه با گریه برادری را می شنوم که دلسوزی خواهرش را طلب می کند.

اما کاری از دستم بر نمی آید جز افشای فرقه رجوی و مکاتبه با ارگان های حقوق بشری  اما افسوس که کس نخارد پشت من جز ناخن انگشت من.

اما همان دست ها خود را بخواب زده ؟

خانم عبادی آیا شما این ناله ها و ضجحه هارا نمی شنوید  راستی حقوق بشر فقط خلاصه شده در دستگیری یک هموطن بهائی  هر چند آن هموطن بهائی حق ملاقات دارد.

آیا حقوق بشر خلاصه شده در وضعیت مادر ستار بهشتی  . خدایش رحمت کند ستار بهشتی  برای زنده ها کاری کنید  شما هزاران سمینار کنفرانس برای آقای فروهر بگذارید  دیگر زنده نخواهد شد.

خانم عبادی حقوق بشر فقط در دستگیری یک هموطن بهائی خلاصه نمی شود  معنی سکوت شما در برابر جنایات رجوی برای من قابل فهم نیست.

خانم عبادی آیا عدم ملاقات به خانواده های اسیر دز چنگال رجوی که این پدران و مادران سالخورده که هر لحظه نگران کشته شدن و خوراک تبلیغاتی رجوی شدن نقض حقوق بشر هست یا نیست؟

مطمئن باشید فردا  باید جوابگوی سکوت شما در قبال جنایات رجوی باشید  شک نکنید  حداقل  باید جوابگوی وجدانتان باشید.

همچنین آقای لاهیجی نظر شما چیست؟ آیا سکوت در قبال این بی عدالتی و نقض حقوق بشر چه معنی می دهد  شاخص فعال حقوق بشری بودن شما هم فقط در رفت آمد های شما به کنفرانس های حقوق بشری است  آیا شما هم برای فردا جوابی برای وجدان خودتان دارید؟

مطمئن باشید که هر حرکت کوچک شما می تواند جلوی جنایات رجوی را بگیرد  یا حداقل به این خانواده های دردمند کمک می کند که بتوانند با عزیزانشان ملاقات کنند  و پس بدانید که شما می توانستید کاری انجام دهید  آما خودتان را بخواب زدید  امیدورام که حداقل جوابگوی وجدان های خود باشید.

نادر نادری -  دوشنبه 23 نوامبر 2015
فرانسه
منبع: وبلاگ آیندگان طبقه بندی: آرشیو 1394،  نوید نیوز،  اشرف نیوز،  جداشدگان از فرقه رجوی،  لیبرت نیوز،  نجات یافتگان،  آقای نادر نادری، 
برچسب ها: نادر نادری، خانواده، لیبرتی، رجوی، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی