نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

من فاطمه ظفری خواهر محمدعلی ظفری اسیر در بند تو هستم، با چه اشتیاقی برای دیدن برادرم که سالیان زیادی در انتظار دیدن او می سوزم به عراق آمدم که شاید او را ببینم اما متاسفانه تو این دیدار بین یک خواهر مشتاق با برادری غریب  و تنها را دریغ کردی. و اسمش را می گذاری مبارزه! 


نامه  فاطمه ظفری خواهر محمدعلی ظفری خطاب به رجوی

نامه  فاطمه ظفری خواهر محمدعلی ظفری خطاب به رجوی

من فاطمه ظفری خواهر محمدعلی ظفری اسیر در بند تو هستم، با چه اشتیاقی برای دیدن برادرم که سالیان زیادی در انتظار دیدن او می سوزم به عراق آمدم که شاید او را ببینم اما متاسفانه تو این دیدار بین یک خواهر مشتاق با برادری غریب  و تنها را دریغ کردی. و اسمش را می گذاری مبارزه!  
هرچه فکرمی کنم متوجه نمی شوم منظور از سازمان آزادیبخش مجاهدین خلق چه رابطه ای با کارها و حرف های رجوی دارد.کدام آزادی را به دیگران بخشیده است؟ و کدام مجاهدتی دارد؟ آزادی  یعنی در حد توان شرایط و ابزار زندگی را برای دیگران فراهم کنی نه اینکه آنها را از همه چیزهایی که باید داشته باشند محروم کنی به عناوین مختلف ، دروغ ، وعده های پوچ و بی اساس آنها را فریب داده و در بند نگه داشته ای تا از وجود آنها به نفع خودت بهره برداری کنی.
کار ، خانواده ، تفریح، ارتباط بادیگران ، تردد در شهر، مسافرت ، استقلال ، همسر، و ... همه اینها ممنوع . این یعنی آزادی؟!
مجاهدین یعنی جهاد کنندگان در راه خدا ، میهن، ناموس ، دین، شما برای کدام یک از اینها مبارزه می کنید. که نام مجاهدین را انتخاب کردی؟!
کشوری که با او در جنگی و دشمن می دانید ایران است. و تو وطن فروش و خیانت کار که بر علیه کشور و ملتی که تو هم زمانی آنجا زندگی کردی و ایرانی هستی مبارزه می کنی . توهم مثل سرکرده داعش بویی از اسلام و انسانیت نبرده ای که با هم دینان و هم وطنان خود می جنگی و تو رجوی با سوء استفاده از آزادی و شهادت دیگران را هم گول می زنی. به بهانه  مبارزه و مقاومت چه داغ هایی که بر دل خانواده ها نگذاشتی. چه شکنجه های روحی و  روانی که روا نداشتی به دیگران و چه جوان ها که پرپر نکردی حال کدام آزادی؟ کدام مجاهدت؟ این رفتارها ضد حقوق بشری است اگر نفهم نبودی متوجه می شدی ولی هنوز فرق خوب و بد را تشخیص نمی دهی چگونه خود را رهبر گروه میدانی .
 زندان بان ، شیاد، دروغگو ، منافق  ، ظالم ، و وو ... به شخصیت تو بهترمی خورد تا صفات انسانی .
 این قدر بدجنس و پستی که بعداز گذشت حدود یک ماه از موشک باران لیبرتی هنوز اسامی مجروحین را اعلام نکردی. تا با دیدن عکس یا اسم فرزندانشان خانوده ها کمی آرام بگیرند.
من مانده ام این همه رذالت و پستی برای چیست؟! منتظر می مانم تا روزی که خداوند تقاص کارهایت را بگیرد و به سزای کارهای ناشایستت برسی و همیشه نفرین خانواده ها بر تو و همراهانت خواهد بود.

منبع: انجمن نجات مرکز خراسان رضوی

سه شنبه ۳ آذر ۱۳۹۴  
طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  تهران،  خانواده،  استان ها،  نوید نیوز،  اشرف نیوز،  اخبار روز،  لیبرت نیوز،  زنان،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)،  خانواده اسرای فرقه رجوی،  نامه خانواده ها ،  نامه به اسرای فرقه، 
برچسب ها: نامه فاطمه ظفری خواهر محمدعلی ظفری خطاب به رجوی، مجاهدین، انجمن نجات مرکز خراسان رضوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی