نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 6 شهریور 1390

روزنامه کویتی الدار با چاپ سندی، از حضور همه‌جانبه و همکاری فرقه تروریستی رجوی  با رژیم صدام در عملیات اشغال کویت در  سال ۱۹۹۱ پرده برداشت...

 

                            

 

توسط یک روزنامه کویتی صورت گرفت

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور) به نقل از روزنامه کویتی الدار،‌ این روزنامه اعلام کرد به یکی از اسناد مراکز مطالعاتی آمریکا که پیرامون گروه‌های تروریستی فعالیت می‌کنند دسترسی پیدا کرده که در آن سازمان جاسوسی آمریکا برای مشروعیت بخشیدن به فرقه منافقین و استفاده‌ بیشتر از توان تروریستی این فرقه، به سران این گروهک اعلام کرده نام خود را به صورت رسمی، به شورای ملی مقاومت تغییر دهد.

 

در گزارش روزنامه الدار آمده است: این سازمان تروریستی ارتباط‌های گسترده‌ای با سازمان‌های تروریستی دیگر از جمله القاعده و نیز شخصیت‌های خلیجی و عراقی متهم به همکاری با تروریسم برقرار کرده است.

 

در گزارش این روزنامه کویتی به برگزاری همایش‌ها و نشست‌‌های منافقین در اروپا و با اطلاع مقامات امنیتی کشورهای میزبان اشاره شده و از شرکت یکی از نمایندگان مجلس این کشور در یکی از این نشست‌ها به شدت انتقاد شده است.

 

این روزنامه با رد نظر ولید طباطبایی،‌ نماینده مجلس کویت در خصوص عدم نقش آفرینی منافقین در حمله به کویت و همراهی با صدام در اشغال این کشور، با ارائه اسناد جدیدی اعلام کرد: منافقین در جریان اشغال کویت،‌ ضمن همراهی همه‌جانبه با نظامیان صدام، در باشگاه کاظمه، ساختمان شهرداری کویت در السالمیه و تعدادی از ساختمان‌های مشرف بر خیابان الخلیج که در یکی از آنها علی شیمیایی هم حضور داشت – به عنوان مقرهایی که نظامیان صدام به آنها داده بود – هماهنگی اطلاعاتی گسترده‌ای با نظامیان و مقامات امنیتی صدام داشتند، ضمن اینکه با ایجاد پست‌های ایست و بازرسی، به بازجویی شهروندان کویتی می‌پرداختند.

 

نویسنده این مطلب در روزنامه کویتی الدار، در ادامه و برای اثبات صحت اسناد ارائه شده اعلام کرد: این اطلاعات را نیروهای مقاومت کویتی در اختیار دارند و طبیعی است که مقامات امنیتی هم این اطلاعات را که نشان دهنده و تأکید کننده بر حضور منافقین در کنار عناصر سازمان اطلاعاتی صدام است را تأیید می‌کنند.

 

در ادامه سند افشاگری این روزنامه آمده است: عناصر اصلی منافقین در حمله به کویت، در هتلی و در نزدیکی میدان حَولّی حضور داشتند که این مکان مختص عناصر رسانه‌ای نیروهای اشغالگر بعثی بود که روزنامه الندا را از این مکان منتشر می‌کردند.

 

این روزنامه در پایان تأکید کرد: پرونده‌‌های جنجالی بسیار حساسی را از همکاری برخی عناصر معلوم‌الحال با اشغالگران بعثی و منافقین و گروه ابوعباس،‌ به زودی منتشر خواهد کرد.

 

شنبه، ۰۵ شهریور ۱۳۹۰ / ۲۷ رمضان ۱۴۳۲ / ۲۷ اوت ۲۰۱۱
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  افشاگری،  مجاهدین از نگاه دیگران، 
برچسب ها: غارت، مجاهدین، كویت، صدام، رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی