نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مریم رجوی مادر خوانده تروریسم به مردم فرانسه تسلیت می گوید،همدردی می کند و اشک تمساح می ریزد.

زهرا معینی،زنان ایران، فرانکفورت آلمان
بعد از حمله تروریستی اخیر در فرانسه که تعداد زیادی از مردم بی دفاع در آن کشته شدند تا چند روز فرقه رجوی در سکوت کامل بود و سپس مریم رجوی بصورتی خود خوانده بعنوان نماینده مردم ایران پیام تسلیتی به مردم و دولت فرانسه داد و به عوامل خودش مأموریت داد تا میان مردم فرانسه بروند و با آنها همدردی کنند.

خانم رجوی تو که خودت و کارهات که من شاهدش بودم هم جنس و از همین دست کارهاست آیا این پیام اوج ریاکاری  و مبرا کردن خودت از اعمالی که بهمراه شوهر فراری ات انجام داده ای نیست؟

شما چگونه خود را نماینده مردم ایران می دانید و کدام مردمان در ایران تو را انتخاب کرده اند و در کدام جامعه ایرانیان مطرح هستید که به نمایندگی از آنها پیام می دهی،به برخورد خودتان با بخشی از همین مردم یعنی خانواده ها ی اعضای خودت نگاه کن شما به آنها توهین و آن‌ها را الدنگ و وابسته به ورارت اطلاعات می خوانید.

ایدئولوژی شما برای اونها ارزش می کنه که به خانواده هاشون با سنگ حمله کنند. و حالا که سلاح ندارند با تیر و کمون شما به افراد القاء می کنید تا در تلویزیون به اصطلاح آزادی برعلیه خانوادهها ی خودشان شعار بدهند و تمام عناوینی که لایق خود شماست را به آنها نسبت بدهند.

 چرا اینقدر به شعور مردم ایران توهین می کنید چرا اینقدر از حق آن‌ها میخوری این را بدان خانم رجوی امروز وقتی ما حرف حساب میزنیم و طور دیگری وانمود میکنید روزی میرسه که اون حساب را باید پس بدهی امروز عوام فریبی میکنی، لباس شیک و ظاهر آراسته شما نمی تواند نشان دمکراسی خواهی باشد کمی واقع بین باش و اینقدر خودت و سازمانت را مسخره عام و خاص نکن.

به مردم فرانسه تسلیت می گوئی اما مردم فرانسه از شما متنفرند آیا نامه های شکایت آنها را نمی بینید که دوست ندارند شما در کشورشان باشید.

نگاهی کوتاه و گذرا به  کارهای تروریستی شما چه در داخل ا یران و کشته شدن مردم در بمب گذاریها و عملیاتهای انتحاری تا در داخل عراق و هر جا که دستتان رسیده باشد.

17 ژوئن 2003 را به خاطر می آورم بعد از دستگیری شما و پیدا شدن 11 ملیون دلار در قلعه شما (اورسورواز پاریس) خودسوزیهائی سازماندهی شده در کشور فرانسه و دیگر کشورهای اروپائی انجام دادید که باعث رعب و وحشت مردم شد. و بسیاری قربانی حریق شدند از جمله دو زن بنام صدیقه مجاوری و ندا حسنی که شرح آن در این مختصر نمی گنجد.

 فریب ایرانیان و بهترین جوانهای کشور ایران و کشاندن به عراق با عناوین و شگردهای گونان مثل کار در سیمای آزادی و خارج کشور آنها را در عراق جمع کردی این موضوع اصلی و درد آور فعلی است.

تمام حقوق اولیه آنها را گرفتی از جمله ارتباط با خانواده و جامعه. اگر کسی معترض می شد به مرگ و نابودی منتهی می شد و سرانجام شهید آلبوم شما.

بعد از سرنگونی صاحبخانه شما به قول همسر فراریت شما هیچ تلاشی برای خارج کردن این افراد نگونبخت از مهلکه نکردید و آنها را آنجا بعنوان اهرم نگهداشته اید تا به مرور کشته شوند اسم چه می تواند باشد. شما در همین زمان بجای کمک به این افراد 260000 دلار به اخوان مسلمین در مصر دادید یا هر ساله هزینه های هنگفت برای ویلپنت و رشوه دادن به سخنرانان خارجی کردید.

در جائی دیگر شما پیام تسلیت به مناسبت در گذاشت ملک عبدالله پادشاه عربستان سعودی دادید و در دیدار خودتون با سفیر عربستان به آل سعود پیام دادید که حمایت از حملات این کشور به یمن می کنید و حاضر هستید از هیچ کمکی دریغ نکنید. کسانی که هم به یمن حمله کرده اند و هم دشمن مردم ما هستند عجبا عجبا از شما!


زهرا معینی،زنان ایران،
فرانکفورت آلمان، 25.11.2015

پیوست: عکسهای منابع خبری مقاله
طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 1394،  افشاگری،  نوید نیوز،  جداشدگان از فرقه رجوی،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  تروریست اروپایی (M K O)،  خانم زهرا معینی،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: زهرا معینی، فرانکفورت آلمان، انجمن زنان ا یران، مریم رجوی، تسلیت مریم رجوی مادر خوانده تروریسم به مردم فرانسه!،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی