نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

سازمان دیده بان حقوق بشر عربستان و متحدانش را به پایمال کردن قوانین بین الملل و ارتکاب جنایات جنگی در یمن متهم کرد.

 انهدام منزل مسکونی در یمن

سازمان دیده بان حقوق بشر اعلام کرد که عربستان در یمن مرتکب جنایات جنگی می شود و باید تحت پیگرد قرار بگیرد.
خبرگزاری فرانسه به نقل از گزارش دیده بان حقوق بشر تأکید کرد: عربستان اخیراً 10  بار به مناطق غیرنظامی در یمن حمله هوایی کرده و صدها شهروند را کشته است، و شورای امنیت سازمان ملل باید درباره جنایات جنگی عربستان تحقیقات را آغاز کند .

دیده بان حقوق بشر افزود : هزاران یمنی از مارس 2015 شهروند یمنی تاکنون در حملات هوایی عربستان کشته شده اند و قوانین بین المللی جنگ و حقوق بشر در این حملات پایمال و نادیده گرفته شده است .

دیده بان حقوق بشر درباره علت حمله عربستان به مناطق مسکونی و اماکن عمومی یمن اعلام کرد : عربستان در حمله به مناطق غیرنظامی یمن یا دلیلی برای شناسایی اهداف نظامی در دست ندارد یا هیچ فرقی بین اهداف نظامی و غیرنظامی قائل نیست.

این سازمان بین المللی خاطرنشان کرد: تاکنون عربستان و هیچ یک از متحدانش هیچ تحقیقاتی درباره گزارش های مربوط به ارتکاب جنایات جنگی در یمن آغاز نکرده است .

دَه حملۀ هوایی اخیر عربستان به مناطق غیرنظامی یمن در استان های صنعاء عمران ، حجه ، الحدیده و اب انجام شد و منازل مسکونی ، بازارها ، یک کارخانه و یک زندان تخریب شدند.

آمریکا که خود را مدعی حمایت از دمکراسی و آزادی در جهان معرفی می کند، به جای متوقف کردن تجاوز خونین عربستان و متحدانش به یمن در ماه نوامبر کنونی با فروش بمب هایی به ارزش یک میلیارد و 290 میلیون دلار به ریاض موافقت کرد.

شبکه العالم
شنبه 7 آذر 1394طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  نوید نیوز،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی، 
برچسب ها: سازمان دیده بان حقوق، عربستان، یمن،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی