نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

ای وای بر شما سنگدلان که با این نسل چه ها که نکردید درخاک عراق برای اینکه چهره خودتان را در اروپا و امریکا بزک کنید و با کمال پروئی می روید در شهر پاریس ابراز همدردی می کنید با خانواده های کشته شدگان جنایت های تروریستی ...
 بار دیگر حضور خانواده های زندانیان لیبرتی موجی از خشم و خشونت مزدوران رجوی را در بر داشته است. براستی چرا فرقه داعش صفت رجوی از حضورگسترده خانواده ها درمقابل کمپ لیبرتی به وحشت افتاده و توان پاسخ گویی به خانواده های زندانیان این کمپ مرگ را ندارد؟ براستی حرف این پدران و مادران و خواهران و برادران چشم انتظار در مقابل این کمپ چیست که رجوی دستور نصب پلاکارد هایی را داده تحت عنوان خانواده های وزارتی خانواده های مزدورو مزدوران لمپنی را همچون رضا مرادی و حسن مثنی را مامور کرده تا در برابر این عزم جزم خانواده ها سینه بدرند و به لجن پراکنی و بی حرمتی به خانواده ها بپردازند.

براستی سئوال اینجاست از آقا و خانم رجوی چرا ترس و چرا وحشت مگر نمی گفتی درب همه قرار گاه های ما مجاهدین برروی همه خلق قهرمان باز است دیوار و حصار و سیم خاردارندارد پس چرا امروز دوباره مانع از دیدار و گفتگوی خانواده ها با عزیزانشان میشوید؟ براستی مگرسخن این عزیزان که در گرما و سرمای طاقت فرسا خودشان را با شرایط سخت کشورعراق که درحال مهیب ترین جنگ داخلی می باشد در پشت دیوار های سیمانی کمپ لیبرتی حضوربه هم میرسانند ولحظه شماری میکنند برای دیدارباعزیزانشان؟ بله این خانواده ها مهروعاطفه دارند نسبت به عزیزانشان و برای دیدار هریک تارمویشان این چنین خودشان را به آب و آتش می کشانند. مثل تو ومریم بچه هایشان را رها نکرده و نمی کنند تا به عیش و نوش خود سرانه بپردازنند. چقدخوب گفتند مسئولین عراقی که حضور این خانواده ها برای دیدار با عزیزانشان حق طبیعی آنهاست و باید به تمامی آنها احترام گذاشت و درود فرستاد که چنین عزم جزمی دارند برای دیدار با عزیزانشان. سئوال من بعنوان یک جدا شده از فرقه رجوی داعش صفت این است:

آیا از حضورخانوادها در پشت درب کمپ مخوف اشرف درس نگرفتی؟

 آیا از کشتار های خونین اشرف درس نگرفتی؟

 آیا از به خاک و خون کشیده شدن بی گناهان و مسخ شدگان در کمپ اشرف درس نگرفتی؟

 براستی که روی بیشرمی و وقاحت را دریدی و آخ هم نگفتی ای سفله از خدا بی خبر آیا از موشک بارانها و کشته شدن های بی گناهان در لیبرتی درس نگرفتی؟

 واقعا در لیبرتی منتظر چه چیز دیگری هستید؟ کشتار جمعی همه نیرو ها در کمپ؟ خلاص شدن از شرجنایتهایی که طی سالیان در کمپ اشرف و لیبرتی انجام داده اید؟

 ای وای بر شما سنگدلان که با این نسل چه ها که نکردید درخاک عراق برای اینکه چهره خودتان را در اروپا و امریکا بزک کنید و با کمال پروئی می روید در شهر پاریس ابراز همدردی می کنید با خانواده های کشته شدگان جنایت های تروریستی. واقعا کدام روی سکه را باید دید از یک طرف با تروریستهای سوری برسریک میزمینشینید و از طرف دیگر گل سرخ و شمع بر دست میگیرید و در شهر پاریس برای اینکه عرض اندامی کرده باشید اشک تمساح برای کشته شدگان جنایت تروریستی در پاریس میریزید. براستی که وقاحت و دریدگی را تا به آخر در نوردیده اید و سر سوزنی هم شرمساری بر رخ ندارید.

سید امیر موثقی

08 آذر 1394
طبقه بندی: آرشیو 1394،  نوید نیوز،  جداشدگان از فرقه رجوی،  لیبرت نیوز،  پرونده،  نجات یافتگان،  آقای سید امیر موثقی، 
برچسب ها: سید امیر موثقی، کمپ لیبرتی، خانواده، منافقین، رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی