نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

رجوی در رأس و رهبری سازمان به عضویت حزب بعث درآمد و فرزند خوانده ی صدام شد، سالها ستون پنجم عراق و هیزم بیار معرکه جنگ بود. با سلاح و مهمات ارتش عراق، ارتش آزادیبخش تشکیل داد که آخرین خیز و خیانتش کشتار جمعی در غروب مرصاد بود. بعد از آن عملیات خودزنی شوم، سریال و سلسله دروغ های رجوی شروع شد و خفقان و سرکوب علیه بازماندگان فرقه اوج گرفت. لابد طلاق های اجباری و دسته جمعی یادتان هست و خاطرات اسکان و ازدواج های تشکیلاتی را فراموش نکرده اید. ای کاش همان روزها عطای رجوی را به لقایش بخشیده از صف و گروه او جدا می شدید.

زندان لیبرتی
خطاب به زندانبانان فرقه رجوی لیبرتی و آلبانی

زندانی و زندانبانان فرقه مجاهدین، روزی به تقلید از ماهی سیاه کوچولو از جویباری ره رود تا دریا را در پیش گرفتند، غافل از مرغان ماهیخوار و اهداف شوم رهبری دغلکار پای در باتلاق عراق، مرداب مسعود و جهنم مریم گذاشتند. سی و چند سال از آن سفر دور و دراز بد مقصد گذشت، هر روزشان پائیزو خزان پیر و جوان دستاویز، رجوی چه سرنوشت بد و تلخی برایتان رقم زد و به هزار مصیبت و بلا گرفتارتان ساخت.

در جستجوی جهد و جهاد و مجاهد شدن، خانه و کاشانه را رها کردید، پدر و فرزند را تنها گذاشته و در روز روشن به قلب تاریکی پریدید. آن روزها مثل امروز خط فریب و فنای حداکثر بود که شما نمی دانستید، رفتید که روزی با کوله باری از آزادی و سبد سبد ارمغان شادی باز گردید، چه خیال پوچ و آرزوی باطلی؛ در جستجوی آزادی آن هم در آغوش صدام و مزدوری بیگانگان!

رجوی در رأس و رهبری سازمان به عضویت حزب بعث درآمد و فرزند خوانده ی صدام شد، سالها ستون پنجم عراق و هیزم بیار معرکه جنگ بود. با سلاح و مهمات ارتش عراق، ارتش آزادیبخش تشکیل داد که آخرین خیز و خیانتش کشتار جمعی در غروب مرصاد بود. بعد از آن عملیات خودزنی شوم، سریال و سلسله دروغ های رجوی شروع شد و خفقان و سرکوب علیه بازماندگان فرقه اوج گرفت. لابد طلاق های اجباری و دسته جمعی یادتان هست و خاطرات اسکان و ازدواج های تشکیلاتی را فراموش نکرده اید. ای کاش همان روزها عطای رجوی را به لقایش بخشیده از صف و گروه او جدا می شدید. ای کاش به محض اولین جرقه تضاد و تفاوت، مسئله و ذهنیت در رابطه با انحراف و ابتذال رجوی جدا می شدید، تا به این مصیبت عظما که سران فرقه برایتان تدارک دیده اند گرفتار نمی شدید.

یک لحظه از این فکر و خیال واهی جدا شوید، در عالم خیال خود را به آنسوی حصارهای عینی و ذهنی برسانید. از فاصله ای نه چندان دور به جای و جایگاه رجوی نگاه کرده و به فکر فرو روید. علت را جویا شوید، رجوی را سؤال باران کنید، ببینید که در چه چاه بلا و جهنمی گرفتار شده اید. کلیددار جهنم خود فرار کرده و شما را بحال خود تنها و بی کس گذاشته تا در آتش خشم مردم عراق و جیش المختار بسوزید و تکه پاره شوید.
مسعود کجاست؟ ... آمریکا می داند. مریم کجاست؟ ... اسرائیل می داند، آنها در جای امن و شما در میدان مرگ، عجب رهبری! بزرگ فریبکار بزدل و دغلی، جز فرار و در سوراخ خزیدن چیزی در پرونده اش نیست و شما نسل فنا، بدبخت، بیچاره، بیمار، ساده لوح، آواره، سرگردان، نفرین شده، صادق و زود باور، هنوز که هنوز است به شیادی مسعود و مکر و رمالی مریم قجر پی نبرده اید. هنوز زندانی و زندانبان رهبرید، شاگرد جلاد اصغر و اکبرید، دیوانه وار به جان خانواده های مظلوم افتاده اید. رجوی به شما فرمان و دستور می دهد و شما چشم و گوش بسته اطاعت و اجرا می کنید. پدر و مادر پیری را که در جستجوی فرزند گم شده به لیبرتی آمده را سنگ باران می کنید و فحش و ناسزا می دهید تا دل رجوی بی پدر و مادر شاد شود و در دل به حماقت شما بخندد، چون هیچ انسانی اینگونه با خانواده خود و دوستانش رفتار زشت و ناروا مرتکب نمی شود.

راهی که رجوی در پیش گرفته و میرود، باطل، اشتباه، ضد مردمی و انحرافی است. افرادی که کورکورانه و بدون شناخت از او پیروی می کنند، مرید و دنباله روی رجوی شده اند، در جرم و جنایت او شریکند، حتی شما زندانبانی که تا امروز در کنارش بوده و نقش عامل و ابزار اجرایی رجوی را داشته اید باید پاسخگوی اشتباهات خود و ظلم و ستمی که به زیردستان و مردم روا داشته اید، باشید.

آیا بهتر نیست جلوی سالها انحراف خود و همراهان را بگیرید و هرچه زودتر از صف رجوی جدا شوید؟ دنیا به اندازه ای عریض و طویل است که جای پایی برای شما پیدا شود تا بتوانید آزاد و رها، در کمال استقلال و اختیار زندگی کنید، از این بیشتر در فرقه رجوی محصور و محبوس نباشید، از همه مهمتر عامل و ابزار خفقان و سرکوب انسانها نگردید.

رجوی را باید تنها به حال خود گذاشت و رفت، چون صلاحیت و شایستگی این همه همراهی و حمایت را ندارد. ببینید همه مردم از ایران تا آنسوی جهان چگونه زندگی می کنند. فقط شما هستید که در فرقه ای سکت و بسته، زیر شدیدترین محرومیت ها بسر می برید و بازیچه دست شیادی چون رجوی شده اید. کجای عالم دسته و گروهی پیدا می کنید که به شیوه رجوی عمل کند تا با چنگ و دندان به جان خانواده ی افراد و اعضای فرقه اش بیفتد، جز خیانت و جنایت به هیچ چیز فکر نکند؟ آیا منفورتر از رجوی، این جرثومه فساد و تباهی سراغ دارید؟ پس چرا کورکورانه از او اطاعت می کنید؟
لحظه ای به خود آیید و همرنگ جماعت شوید، غرق شدن در منجلاب فرقه رجوی حق شما نیست.طبقه بندی: آرشیو 1394،  نوید نیوز،  لیبرت نیوز،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: خطاب به زندانبانان فرقه رجوی لیبرتی و آلبانی، لیبرتی، آلبانی، رجوی، زندان، زندانبان، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی