نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

 در روزهای آتی باید منتظر ماند تا خبرهایی از جداشدن تعداد زیادی از اعضای این گروهك تروریستی به گوش برسد.

لیبرتی

حضور مستمر خانواده اعضای دربند منافقین در هر برهه ای منجر به شكل گیری موجی از امید این افراد برای بازگشت به زندگی و پیامدهایی همچون خالی شدن اردوگاه نفاق داشته است.
با حضور خانواده ها در عراق

موج جدید جدایی اعضای منافقین از كمپ لیبرتی  


چندی قبل و در آستانه اربعین حسینی تعدادی از خانواده اعضای دربند گروهك تروریستی منافقین با همكاری پلیس عراق ضمن تجمع در مقابل كمپ لیبرتی و محل استقرار این گروهك تروریستی خواستار جدایی فرزندانشان شدند.

حضور مستمر خانواده اعضای دربند منافقین در هر برهه ای منجر به شكل گیری موجی از امید این افراد برای بازگشت به زندگی و پیامدهایی همچون خالی شدن اردوگاه نفاق داشته است.

حضور خانواده ها در عراق كه منجر به جدایی اعضای این فرقه مسلح تروریستی می شود، برای منافقین به قدری دردآور است كه طی سالهای اخیر تنها چندین كتاب و گزارش آنهم با قلم فرسایی های گزاف در تقابل با این اقدام و در جهت گمراه سازی اعضا توسط سازمان نوشته شده است.

منافقین خانواده اعضای دربنده خود  را مامور خطاب می كند و پس از شناسایی آنها فرزندانشان را مجبور می نماید كه ضمن برائت از ایشان،در مقابل دروبین حاضر شده و به والدین شان توهین كنند.

یكی از پاشنه آشیل های منافقین كه طی سالهای اخیر با اخذ وجهه سیاسی در اروپا فعالیت می كنند،همین مسئله خانواده در سازمان است، منافقین به خوبی می دانند مطرح شدن این مسئله برای اروپایی ها كه خانواده در این گروهك تروریستی هیچ مفهومی ندارد و اینكه ایشان از هیچ تلاشی برای نابودی فكر اعضایشان و بازگشت به خانواده از هیچ تلاشی فروگزار نمی كند،برایشان چقدر گران تمام می شود.

اعضای دربند فرقه رجوی می توانند در این مطلب با ملاحظه والدینشان خودشان را به زندگی برگردانند.

دیده بان
15 آذر 1394طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 1394،  نوید نیوز،  خانواده اسرای فرقه رجوی،  لیبرت نیوز، 
برچسب ها: لیبرتی، خانواده، جدایی، منافقین، عراق،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی