نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

همكاری منافقین با داعش

خبر همكاری منافقین با داعش و حضور ایشان در قرارگاه های این گروهك تروریستی در اردن ،آن هم در بغداد و شهرهای اطراف آن، به موازات خبر مربوط به خانواده ها به ایجاد خروش دیگری از سوی مردم عراق مقابل این گروهك تروریستی منجر خواهد شد.
 لزوم بازگشت اعضا به آغوش خانواده

تجمع مقابل لیبرتی و تمركز افكار عمومی عراق نسبت به منافقین    اوضاع آشفته عراق در دهه اخیر و به طبع آن حضور گسترده گروهك های تكفیری با محوریت داعش موجب شد تا اولویت مردم عراق برای رفع فتنه هایی همچون حضور گروهك تروریستی منافقین در این كشور با فراز و نشیب هایی روبرو گردد.

با این حال به موازات اقدامات پراكنده گروه های مردمی عراق در خروش به منافقین، یكی از عواملی كه علاوه بر ایجاد انگیزه جهت فرار اعضای منافقین از كمپ اشرف و لیبرتی با بصورت نمایانی خودنمایی كرد،حضور خانواده اعضای دربند فرقه مسلح رجوی و استقامت ایشان برای نجات فرزندانشان است.

حضور خانواده ها علاوه بر ایجاد فشار گسترده روانی به مدیران میدانی نفاق، در برهه كنونی منجر به بیدارسازی افكار عمومی عراق و یادآوری جنایات منافقین شده است.

شاید تبدیل كردن خاك عراق به زندانی برای انسان هایی با تابعیت های دیگر یكی از مهمترین مسائلی باشد كه غیرت مردمی عراقی ها اجازه سكوت مقابل آن را نمی دهد و برای ایشان واكنش برانگیز خواهد بود.

در روزهای اخیر و حضور تعداد زیادی از خانواده های اعضای دربند منافقین مقابل كمپ لیبرتی، رسانه های عراقی نیز ضمن واكنش به حضور ایشان ،اخباری را در این خصوص پوشش دادند.

 حضور خانواده ها در رسانه های محلی عراق

بخشی از پوشش رسانه ای حضور خانواده ها در رسانه های محلی عراق
 
منافقین به خوبی می دانند كه بیدارشدن افكار عمومی عراق و آزاد نكردن اسرای دربند خود و بازنگرداندن آنها به خانواده هایشان، چه پیامدهایی می تواند برای ایشان داشته باشد.

از سوی دیگر نشر گسترده خبر همكاری منافقین با داعش و حضور ایشان در قرارگاه های این گروهك تروریستی در اردن ،آن هم در بغداد و شهرهای اطراف آن، به موازات خبر مربوط به حضور خانواده ها برای نجات اعضای دربرندشان به ایجاد خروش دیگری از سوی مردم عراق مقابل این گروهك تروریستی منجر خواهد شد و نمودهای آن را در روزهای آتی خواهدیم دید.
دیده بان
18 آذر 94
 طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 1394،  افشاگری،  نوید نیوز،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  تحولات عراق،  لیبرت نیوز،  پرونده،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)، 
برچسب ها: همكاری منافقین با داعش، منافقین، كمپ اشرف، فرقه مسلح رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی