نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 18 آذر 1394
شما اگر از پشت حصارهای لیبرتی فرزند و برادرتان را صدا بزنید ممکن است نام و نشانش برای ساکنان لیبرتی ناآشنا باشد و ندانند مخاطب شما کیست؟ چون هر کدام از ساکنان لیبرتی نام مستعاری دارند، حالا همین افراد را می خواهند از لیبرتی به آلبانی انتقال دهند، باز ترفند دیگری بکار می برند، این بار از اسامی و مشخصات اموات استفاده می کنند، در لیست اخراجی های لیبرتی به آلبانی نام افرادی آمده است که سالها پیش کشته و مرده و سر به نیست شده اند.
جعل نام و نشان در فرقه جاعل رجوی

جعل نام و نشان در فرقه جاعل رجوی فرقه فریبکار رجوی بر پایه و اساس جعل و دروغ بنیان گذاشته شده است. با شکار سوژه ها، افراد ساده لوح، پیر و جوان، زن و مرد اولین کاری که انجام می دهد، خلع مدارک شناسایی، پول و اسباب و اثاثیه ی شخصی همراهشان است. حتی پول خرد جیبشان را هم مصادره می کند تا هیچ رد و نشانی از گذشته با خود نداشته باشند، آنگاه مجبورشان می کند که مقررات درون تشکیلاتی فرقه را بپذیرند و رعایت کنند. قطع ارتباط با خانواده، دوستان و آشنایان، جایگزین کردن مسعود و مریم در ذهن اعضاءِ، شکستن پل های ارتباط آنها با گذشته، خانه و خانواده و... در عوض پیچدن نسخه ی نام مستعار و نشان جدیدی که بایستی آن را بی چون و چرا بپذیرد.

آری، فرقه رجوی را می توان فرقه ای جاعل، فریبکار، دروغگو و ضد بشر نامید که یک رگ راست و درست در وجود و تن بیمارش نبوده و نیست. بیچاره افرادی که ناآگاهانه به دام این فرقه می افتند و مجبورند کورکورانه مطیع اوامر رهبر دیكتاتورش باشند، ناخواسته به رباتی فرمانپذیر و عروسكی كوكی تبدیل می شوند که از خود هیچ اراده و قدرت تصمیم گیری ندارند.

شما اگر از پشت حصارهای لیبرتی فرزند و برادرتان را صدا بزنید ممکن است نام و نشانش برای ساکنان لیبرتی ناآشنا باشد و ندانند مخاطب شما کیست؟ چون هر کدام از ساکنان لیبرتی نام مستعاری دارند، حالا همین افراد را می خواهند از لیبرتی به آلبانی انتقال دهند، باز ترفند دیگری بکار می برند، این بار از اسامی و مشخصات اموات استفاده می کنند، در لیست اخراجی های لیبرتی به آلبانی نام افرادی آمده است که سالها پیش کشته و مرده و سر به نیست شده اند.
بعنوان مثال زنی که در عملیات دروغ جاویدان (مرصاد) کشته شده است اکنون جز اخراجی های انتقال داده شده به آلبانی است! خانواده اش به محض شنیدن این خبر خوشحال می شوند، ولی افراد جداشده می گویند که نامبرده در فلان سال و عملیات کشته شده است و دروغ رجوی را افشاءِ می کنند.

پس رجوی با این شیوه و ترفند اوج جعل و جهالتش را به نمایش می گذارد، بماند که تا امروز جیره و مواجب اموات را به حساب و کیسه خود ریخته، چون به ازای هر نفری که در لیست دارد از کشورهای حامی تروریست، سازمان ملل، نهادها و ارگان های ذیربط پول و امکانات دریافت می كند. از صدام تا آل سعود، نتانیاهو و اوباما را تیغ زده و سركیسه می كند. جای تعجب است دختر خانمی که هفت کفن را پوسیده، این روزها در اتوبان لیبرتی- آلبانی مسافر اروپا و فرنگ است! هرجا هم لازم باشد او را به آمار قربانیان و لیست 120 هزاری رجوی اضافه می کنند. خلاصه جاعلان بی مروت به هر کار خلاف و حقه ای دست می زنند تا روزگار بگذرانند و یک قدم به جلو بردارند. از پاسپورت صغری برای کبری استفاده می کنند، شناسنامه پیرزن متوفی را به دختر و دوشیزگان فرقه وصل می کنند تا مسئله و مشکل حل شود، زیاد مهم نیست. کمیساریای عالی پناهندگان از عراق تا آلبانی و اروپا که نمی دانند کی به کیه و صاحب این گذرنامه و مشخصات هم اکنون اجاره نشین برزخ است.

بیچاره اعضای بدبخت، نگونبخت، فریب خورده، ساده لوح و در نهایت احمق فرقه رجوی که قبل از اینکه که بدانند و تحقیق کنند چشم و گوش بسته به دام این فرقه مکار افتادند، بعد که به خود آمدند، کار از کار گذشته و تمام راههای پشت سرشان را بسته و مسدود كرده اند، آنها مانده اند با کلی شناسنامه و سجل جعلی که با خواندنشان اموات را به گریه و خنده می اندازند، اصل خود را فراموش و خواهر و برادرشان را هم نمی شناسند.

در فرقه ای که وارونه نمایی، فرهنگ رسمی و شناخته شده است، جعل و دروغ حرف اول را می زند، راستی و صداقت کمیاب و کیمیاست، مغزشویی مستمر، خفقان و سرکوب بیداد می کند، نمی توان انتظار داشت که مدعیان فریبكار از خلق و مردم دفاع کنند و آزادی و رهایی را برایشان به ارمغان آورند. رجوی بعد از چند دهه هنوز در پیچ و خم جعل اسناد و زد و بند تشکیلاتی است، پس همان بهتر که مجاهدش را منافق و عنصرهزار چهره بنامیم.

نوید رهایی
18 آذر 94طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 1394،  افشاگری،  نوید نیوز،  آشنایی با فرقه رجوی،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  خانواده اسرای فرقه رجوی،  لیبرت نیوز،  لیبرتی، آلبانی،  پرونده،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: جعل نام و نشان در فرقه جاعل رجوی، جاعل، فریبکار، دروغگو، لیبرتی، نام مستعار، شناسنامه،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی