نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

ما وقتی از اخراج و انتقال ها ساكنان لیبرتی به كشور ثالث خوشحالیم که برای اعضای گرفتار در فرقه رجوی، رهایی، آزادی و استقلال به همراه داشته باشد. اینکه ساکنان لیبرتی کنسرو شده و بسته بندی از لیبرتی به کمپ تیرانا در آلبانی جابجا شوند در آنجا باز حق ملاقات با خانواده و ارتباط با دنیای خارج را نداشته باشند، قابل قبول نیست.
خانواده ها از انتقال فرزندانشان به آلبانی خوشحالند، به هم تبریک می گویند، چون عزیزان در بندشان بعد از سالها اسارت در چنگال رجوی سختی های اشرف تا لیبرتی را گذرانده، اکنون توانسته اند خود را به کشور آلبانی برسانند، ولی باز سایه شوم فرقه رجوی بر سرشان سنگینی می کند. مقررات خشک، محرومیت های روز افزون، سرکوب و نداشتن حق انتخاب و اختیار همچنان ادامه دارد، چون رجوی حاضر نیست اعضای فرقه را از دست بدهد و به آنان آزادی بدهد.

ساکنان اشرف تا لیبرتی بارها مورد خشم مردم و گروههای عراقی قرار گرفته اند، اگر رجوی در مسیر اخراج و انتقال مانع تراشی نمی کرد، هرگز کسی کشته و زخمی نمی شد. حال به سرفصل حساس و خطرناکی رسیده ایم، آن هم احتمال تکرار عملیات خونین برای تسریع در اخراج ساکنان لیبرتی است. میدانیم رجوی تحت هیچ شرایطی حاضر به ترک عراق نیست، با وقت تلف کردن انتظار فرج دارد و آرزوی بازگشت به اشرف را در سر می پروراند، نهایتاً حاضر است تمام اهالی لیبرتی را به کشتن دهد و با لیست سیاهی از افراد کشته شده، عراق را ترك كند. زیرا کنترل و نگهداری اعضای پیر و سالخورده علیل و ناتوان در اروپا برایش سخت، مشکل و هزینه داراست.

از طرفی خانواده ها بین آلبانی و لیبرتی، بد و بدتر به بد رضایت می دهند. در آلبانی حداقل باران موشک بر سر فرزندانشان نمی بارد، هرچند سایه رجوی از هزار بمب و موشک و راكت مرگبارتر است. باز مرگ های مشکوک، قتل های ساختگی، حذف فیزیکی، بیماری های مرگبار ادامه دارند، برای اینكه «توبه گرگ مرگ است و ترک عادت برای رجوی موجب مرض است».
ما وقتی از اخراج و انتقال ها ساكنان لیبرتی به كشور ثالث خوشحالیم که برای اعضای گرفتار در فرقه رجوی، رهایی، آزادی و استقلال به همراه داشته باشد. اینکه ساکنان لیبرتی کنسرو شده و بسته بندی از لیبرتی به کمپ تیرانا در آلبانی جابجا شوند در آنجا باز حق ملاقات با خانواده و ارتباط با دنیای خارج را نداشته باشند، قابل قبول نیست.

پس خانواده ها ضمن شادی برای انتقال فرزندانشان به گوشه و کنار اروپا بایستی تلاش کنند تا مانع ادامه دیکتاتوری رجوی علیه اسرای فرقه شوند وگرنه آلبانی می تواند به مراتب بدتر از اشرف و لیبرتی باشد.

در چنین شرایطی خانواده ها موظفند دامنه فعالیت خود برای رهایی فرزندانشان از قید و بند رجوی را از عراق تا اروپا گسترش دهند. از مقامات و سازمان های بین المللی، كمیساریای عالی پناهندگان، صلیب سرخ جهانی، دولت ها و مسئولان ذیربط بخواهند که جلوی خودكامگی رجوی و نقض حقوق بشر در فرقه تروریستی مجاهدین را بگیرند. خانواده ها برای ملاقات حضوری با فرزندانشان در لیبرتی و آلبانی و ... مجدداً تلاش کنند، عزم و اراده خود را روی ملاقات با اسرای فرقه و نجات آنها متمرکز کنند. نگاه کنید رجوی چطور از ترس شما مخفی شده، ولی باز هم چتر کنترل و سركوب او بر سر اعضای فرقه بیشتر می شود. اگر رجوی را به حال خود بگذاریم، به افشاگری، اعتراض، انتقاد و انتقام از او برنیاییم، شکی نیست که باید بهای سنگینی بپردازیم و شاهد قربانیان بیشتری باشیم.

اسارت، بردگی انسان های بیگناه ادامه خواهد داشت، ولی هر قدم و قلم ما سد راه دیکتاتوری رجوی و مانع فریب نسل امروز و فردا خواهد شد. حضور خانواده ها در صحنه ها، چه داخل کشور یا عراق و آلبانی تا اقصی نقاط دنیا پتک سنگینی بر سر و روی رجوی است تا از این بیشتر با سرنوشت من و ما بازی نکند و برادران و خواهران ما را بدام مرگبار خود نکشاند.
کسی که جرأت و شهامت بیرون آمدن از سوراخ ذلت را ندارد، هرگز صلاحیت ریاست و رهبری یک فرقه ولو فرقه ای تروریستی را هم نخواهد داشت؛ پس با عزمی راسخ و مصمم تا نابودی رجوی و رهایی اسرای فرقه به پیش.
18 آذر 94
طبقه بندی: آرشیو 1394،  افشاگری،  تحلیل روز،  آلبانی، تیرانا،  نوید نیوز،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  سخن روز،  لیبرت نیوز،  لیبرتی، آلبانی،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: زیر سایه شوم رجوی، آلبانی همان اشرف و لیبرتی است،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی