نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

هادی جان از سال 67 که تو اسیر دشمن بعثی شدی تا الان حدودا 27 سال می شود که همدیگر را ندیدیم.
خبر انتقال تو به کشور آلبانی برای ما بسیار خوشحال کننده بود هرچند که تو را از ما بسیار دور کردند.

 نامه سعید علویان به برادر ش سید هادی علویان از اسرای فرقه رجوی

 نامه ای به برادر عزیزم سید هادی علویان که سالهاست از دیدنش محروم مانده ایم

هادی جان سلام

 برادرخوبم قبل از هر چیز از اینکه بالاخره تو را هم به آلبانی منتقل کردند بسیارخوشحالیم چون حالا حداقل خیالمان از بابت امنیت جانی تو راحت شده. هادی جان از سال 67 که تو اسیر دشمن بعثی شدی تا الان حدودا 27 سال می شود که همدیگر را ندیدیم.

هنوزخاطره آن روز که وقتی ساکن مشهد بودیم و آمدی منزل گفتی باید گروه خونم را برای پرکردن دفترچه خدمت سربازی تعیین کنم ازیادم نرفته. باورکن دوری و بی خبری از تو برایمان خیلی دردآور شده می دانم که تو هم سختی زیادی کشیدی و آرزوی دیدن خانواده ات را داشتی اما اسیر و گرفتار نا آدمهایی بودی که حتی جرات بیان احساسات عاطفی خودت را نداشتی.

هادی جان منتی بر سر تو ندارم و وظیفه ام بوده ولی در این سالیان بارها با اینکه از ناراحتی قلبی رنج می برم در سرما و گرما به عراق آمدم تا شاید بتوانم با تو دیداری داشته باشم اما سنگدلانی که به دروغ مدعی دفاع ازخلق و احترام گذاشتن به حقوق آنها را دارند نه تنها یکبار هم به من اجازه ملاقات با تو را ندادند بلکه در کمال بی رحمی و نا جوانمردی من و بقیه خانواده هایی که برای دیدار با عزیزانشان پشت کمپ اشرف و لیبرتی آمده بودند مزدور خواندند و به شما هم به دروغ اینطور القاء کردند!! واقعا چرا؟ گناه ما چی بود؟ البته می دانم که تو هم در ضمیر خودت به این دروغ های  سرکردگان مجاهدین اعتقاد نداشتی.چون می دانم برادری مثل تو که خانواده دوست هستی قبول نمی کنی که خانواده ات می خواهند به ضرر تو اقدامی کنند .همه رجوی نیستند که برای حفظ جان کثیفش حتی  زن و فرزندش را رها و از ایران فرارکرد. برادر مهربانم در مهر ماه همین امسال من بعد از مدتها به امید دیدار و پیگیری وضعیت تو به عراق و به پشت کمپ لیبرتی آمدم اما باز مسئولان از خدا بی خبر مجاهدین به ما تهمت مزدوری زدند و بعد تو و چند نفر دیگر مثل تو را مجبور کرده و به تلویزیونشان آوردند تا علیه خانواده هایشان حرف بزنند!

 هیچ اشکالی ندارد خیالت راحت که ما از تو دلگیر نشدیم چون می دانیم اسیری . هادی جان باور کن  تمام این سالها علاوه بر دلتنگی دوری از تو نگران این بودیم که رجوی تو را هم در عراق به کشتن دهد و امیدواری ما را برای دیدن و بازگشت دوباره ات به آغوش خانواده به یکباره از بین ببرد. بهرحال خبر انتقال تو به کشور آلبانی برای ما بسیار خوشحال کننده بود هرچند که تو را از ما بسیار دور کردند. حالا بعنوان برادرت از تو انتظاردارم که درمکان جدید به خود و آینده ات فکر کنی دیدی که رجوی دروغگو که روزی تورا ازاردوگاه صدام به بهانه آزادی زودرس، رها کردن ازاردوگاه و بازگرداندن فوری به وطن به کمپ اشرف برد بعد ازسالها حبس و دروی از خانواده ات عاقبت هم کیلومترها تو را ازوطن و خانواده ات دور کرد! اما این را مطمئن باش که ما همچنان تورا درهر کجای دنیا هم که باشی دوست داشته و داریم . هادی جان تا جایی که خبر دارم قطعا درآلبانی دست مسئولان مجاهدین ضدخلق برای نگه داشتن شما در میان خودشان بسته است سعی کن در اولین فرصت هر طور شده با کمک کمیساریا خودت را از آنها جدا کرده و زندگی جدیدی را برای خودت آغازکن ،زندگی زیبا ترازآن چیزی است که رجوی تا حالا برای تو رقم زده .هرطورشده با ما تماس بگیرتا مطمئن شوی که خانواده ات هنوز تو را دوست دارند،این فقط رجوی است که مزدور، بی عاطفه ، بی ریشه واصل ونسب است .
پس ما منتظرتماس تو هستیم .
دوستت داریم برای همیشه . برادرت سعید علویان

منبع: انجمن نجات مرکز خوزستان
یکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴
طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 1394،  نوید نیوز،  خانواده اسرای فرقه رجوی،  نامه خانواده ها ،  نامه به اسرای فرقه، 
برچسب ها: نامه سعید علویان به برادر ش سید هادی علویان،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی