نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 23 آذر 1394
معلوم نیست سرنوشت اموات بلاتکلیف و سرگردان، پشت قبر مانده های فرقه رجوی چه می شود؟ فرقه ای با ورودی باز و خروجی کاملاً بسته و مسدود گردیده است. در سایه شوم رجوی، اعضای مادر مرده و بی صاحب، حتی به صورت افقی و لمیده در تابوت، اجازه ی خروج از لیبرتی و دخول در گورستان را هم ندارند...

بلاتکلیفی جمعی از اموات لیبرتی

بلاتکلیفی جمعی از اموات لیبرتی
شش هفته از مرگ تحمیلی جمعی از بازماندگان رجوی در کمپ لیبرتی گذشت، هنوز بلاتکلیف اند و روزنه ای برای آزادی اشان از صندوق و سردخانه های بغداد یافت نشده است. زندگان مفلوک و اموات معدومی که ممنوع الاجازه اند و عراقی ها با توجه به سوء سابقه رجوی، سر سوزنی برایشان ارزش و اعتباری قایل نمی شوند، بیچاره ها فکر می کردند به محض مردن به کشوری ثالث و قبرستانی قابل منتقل می شوند، در آنجاست که با خیال راحت نفس گرمی بکشند و به جمع حوریان بپیوندند، ولی تیرشان به سنگ خورد و فریزر نشین بغداد شدند، از سرما یخ زده و لرزان لرزان همچنان انتظار می کشند. از قرار معلوم ننه سرما (پیرزنی که پنج روز بعد از حمله به لیبرتی فوت کرد) نیز در جمع آنهاست، از حضرات جیره خوار بیانیه نویسان شورا هم کاری ساخته نیست، جز اینکه موضوع را رسانه ای کنند و بعد هم بر حسب عادت آن را به فراموشی سپارند، از سالها پیش تاکنون هر بار که ساکنان اشرف و لیبرتی مورد تروریست نوازی قرار گرفتند، همین معضل و مشکل تکرار می شود.

معلوم نیست سرنوشت اموات بلاتکلیف و سرگردان، پشت قبر مانده های فرقه رجوی چه می شود؟ فرقه ای با ورودی باز و خروجی کاملاً بسته و مسدود گردیده است. در سایه شوم رجوی، اعضای مادر مرده و بی صاحب، حتی به صورت افقی و لمیده در تابوت، اجازه ی خروج از لیبرتی و دخول در گورستان را هم ندارند.

فرقه ای که نه توان جنبیدن دارد و نه حق خفتن در قبر، پس همان بهتر هرچه زودتر جل و پلاسش را در عراق و جوار عجم برگیرد و زحمت را کم نماید. معلوم نیست چرا رجوی به ماندن در عراق سماجت می کند؟ با کارشکنی در امور کوچ دادن و انتقال ساکنان لیبرتی به خارج بر زخم آنها نمک می پاشد، نه به فکر زندگان است و نه قدمی برای خاکسپاری مردگان بر می دارد. فقط جیغ و فغان را یاد گرفته تا مظلوم نمایی کند و بنویسد. «شش هفته پس از حمله موشکی به لیبرتی از خاکسپاری اموات جلوگیری می شود و بعد کمیته حفاظت از کمپ لیبرتی را هدف قرار می دهد و آن را مقصر کارشکنی در انجام خاکسپاری بنامد.»
در این آشفته بازار و پریشان حالی اموات، ظاهراً مسعود و مریم رجوی تماشاچی اند و نقشی ندارند، ولی در پشت صحنه لحظه ای از فتنه انگیزی دخالت، تروریست بازی، همراهی با داعش و هر گروه عراق ستیز دست بر نمی دارند. ذره ای صداقت در کلام و کردارشان نیست، آنوقت انتظار دارند در زمره مهمانانی باشند که حبیب خدایند و پناهندگانی که باید حق و حقوقشان به نحو احسن رعایت و اجرا شود.

به نظر من اعضای فرقه رجوی از زنده تا مرده، جاندار و بی جان همه چوب رجوی را می خورند و خواهند خورد. عاقبت راه انحرافی، مسیر ضد بشری که رجوی در پیش گرفته همین است، حتی در گورستان ها هم ممنوع الورود می شوند، حال و روز زندگانش در عراق تا آلبانی و... معلوم است، فرقه ای نفرین شده، منفور و در حال پس دادن مکافات عمل، همچون چوب تر و خشک، گناهکار و بی گناه همه با هم می سوزند و گریزی هم ندارند، تا سایه شوم رجوی بر سر ساکنان لیبرتی است، آش همین آش است و کاسه همان کاسه، اگر دیر بجنبد جیش المختار باز می آید و مشکل دفن اموات همچنان ادامه خواهد داشت. آن وقت باید مرده های قدیمی و جدید برای کفن و دفن، به صف و سابقه شوند! ... چرا؟ چون رجوی می خواهد. عراقی های تروریست گزیده خسته شده اند، ویرانی کشور خود را می بینند، چند دهه حضور فرقه تروریستی در اشرف و لیبرتی با فعالیت مخرب و ضد مردمی در عراق، حمله و هجوم تروریست های وحشی داعش و همدستی علنی و حمایت رسمی رجوی با آنها و... گوشه ای از ریشه یابی تنفر عراقی ها از رجوی ها (ساکنان لیبرتی + زنده و مرده و نیمه جان) است. کار از مهمان میزبان گذشته، صاحبخانه به خشم آمده، تحت هیچ شرایطی حاضر نیست تروریست پروری کند و سر به تن آل صدام باشد، انتظار رجوی نوعی زیاده طلبی است. گذشته خود را فراموش کرده و فکر می کند مردم عراق جنایاتش را نمی دانند و از پرونده سیاه او خبر ندارند.
خوب است بیانیه نویس های شورا به گوشه ای از فعالیت های فرقه رجوی علیه مردم عراق اشاره و اعتراف کنند، بعد شرح حال اموات را پیش من و ما آورند.
نوید رهایی
22 آذر 94
طبقه بندی: آرشیو 1394،  نوید نیوز،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  لیبرت نیوز،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)، 
برچسب ها: بلاتکلیفی جمعی از اموات لیبرتی، لیبرتی، رجوی، تروریست، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی