نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مریم رجوی در دیدار با جو لیبرمن، بار دیگر در اظهارت بی‌اساسش ایران را به نقض حقوق بشر و ایجاد بی‌ثباتی در منطقه متهم کرد.
سرکرده گروهک تروریستی منافقین در دیدار با جو لیبرمن، سناتور دمکرات آمریکایی، ایران را به نقض حقوق بشر و ایجاد بی‌ثباتی در منطقه متهم کرد.

پایگاه اینترنتی وابسته به گروهک تروریستی منافقین آورده است: مریم رجوی و سناتور لیبرمن در هشتم دسامبر ۲۰۱۵ (۱۷ آذر) دیدار و درباره تازه‌ترین تحولات منطقه از جمله بحران در سوریه، نقش (به اصطلاح) مخرب ایران و راه حل برای این بحران‌ها گفتگو کردند.

در ادامه این گزارش آمده است سناتور لیبرمن در این دیدار با مطرح کردن ادعایی بی‌اساس گفت: حکومت ایران عامل اصلی تهدید برای صلح و امنیت جهانی است.

لیبرمن بر نقش گروهک تروریستی منافقین در طرفداری از مردمسالاری و مقابله با آنچه افراط گرایی اسلامی خواند، تاکید کرد.

گروهک تروریستی منافقین، ۱۸ سال پیش از سوی بسیاری کشورهای غربی به عنوان یک سازمان تروریستی شناخته شد؛ اما آمریکا سه سال پیش نام این سازمان را از فهرست تروریستی خود حذف کرد.
نوید رهایی
دوشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۴طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 1394،  افشاگری،  نوید نیوز،  اشرف نیوز،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  آمریكا،  لیبرت نیوز، 
برچسب ها: جو لیبرمن، دیدار مادر تروریسم «مریم رجوی» با سناتور آمریکایی، منافقین، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی