نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 23 آذر 1394
ممانعت از ورود و نقش‌آفرینی منافقین در جلسه‌ای که در حاشیه پارلمان انگلیس برگزار شد، نشان از سرخوردگی باقیماندگان این گروهک دارد. منافقین چندین روز تبلیغ کردند که قرار است این برنامه به‌صورت مستقیم از سیمای نفاق پخش شود که اجازه ورود دوربین سازمان به این نشست داده نشد.
روز 10 دسامبر به بهانه روز جهانی حقوق بشر جلسه‌ای در حاشیه پارلمان انگلیس و با محوریت حقوق بشر در ایران شکل گرفت.
 
نکته حائز اهمیت در برگزاری این نشست، ممانعت از ورود و نقش‌آفرینی منافقین بود که با توجه به خدمات نوکر مئابانه این گروهک تروریستی به سرویس‌های جاسوسی غربی،جالب‌توجه به نظر می‌رسد.
 
برخی موارد مربوط به مفتضح شدن منافقین در این نشست به شرح زیر می‌باشد:

 - منافقین سه ماه تلاش کردند تا برای شخص مریم رجوی جهت ورود به انگلیس و شرکت در این مراسم ویزا بگیرند،که با توجه به سابقه تروریستی این گروهک و قرار داشتن نام آن‌ها در لیست سیاه گروهک‌های تروریستی انگلیس طی سالیان متمادی این اتفاق رخ نداد.
 
- منافقین که با این مسئله مواجه شدند، ویدئوکنفرانسی از مریم رجوی آمده کردند تا در این نشست پخش گردد، که بازهم این امر اتفاق نیفتاد.

 - منافقین چندین روز تبلیغ کردند که قرار است این برنامه به‌صورت مستقیم از سیمای نفاق پخش شود که اجازه ورود دوربین سازمان به این نشست داده نشد.
 
- یکی از پارلمانترهای سابق پارلمان اروپا که به خاطر ارتباطش با منافقین نتوانست در آخرین دور انتخابات این پارلمان موفق به کسب آرا شود، استیونسون (نماینده سابق امور عراق در پارلمان اروپا) است که با رشوه کلان در نمایش‌های منافقین شرکت می‌کند، منافقین در راستای این نشست از وی خواسته بودند تا در حمایت از این سازمان سخنرانی به عمل بیاورد که با مشاهده فضای تقابل پارلمان انگلیس با منافقین کناره گیری می‌کند.

 - از سوی دیگر منافقین از پارلمانتر سابق پرتغال در پارلمان اروپا(کازکا) و از عناصر رشوه بگیر منافقین خواستند تا 2 نماینده از سازمان را در این نشست مطرح کند تا سخنرانی کنند، به این افراد هم اجازه سخنرانی داده نشد.این افراد بنا بود به موازات مسئله هسته ای مؤلفه‌های حقوق بشری مد نظر سازمان را مطرح کنند.

 نکته خنده‌دار اقدام شکست‌خورده منافقین درجایی خودنمایی می‌کند که اعضای سازمان وقتی با درهای بسته پارلمان انگلیس مواجه می‌شوند، در روزهای اخیر به صورت پیاپی و در زمان‌های مختلف، پیام ضبط شده مریم رجوی را در تلویزیون منافقین پخش می‌کنند که نمود بارز جایگاه مزدور مئابانه سازمان برای کشورهای غربی و پایان تاریخ مصرف اقدامات به اصطلاح حقوق بشری این سازمان برای مجالس اروپایی است. 

نوید رهایی

یکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 1394،  افشاگری،  نوید نیوز،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  حقوق بشر،  حامیان اروپایی رجوی،  حامیان فرقه رجوی، 
برچسب ها: پارلمان انگلیس، دهن کجی پارلمان انگلیس به منافقین، حقوق بشر، مریم رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی