نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 26 آذر 1394
از توجیه جواد خراسان و دیگر گماشتگان رجوی نیز کاری ساخته نیست، قرنطینه و جداسازی افراد تازه از لیبرتی به آلبانی رسیده نیز نمی تواند جلودار افشاگری آنها از آنچه در اشرف و لیبرتی گذشته است باشد. حتی تهدید و تطمیع افرادی که اعلام جدایی کرده و حاضر نیستند زیر سایه شوم رجوی بمانند نیز نمی تواند جلوی فروپاشی فرقه را بگیرد، چه رسد به اینکه رجوی دستور موبایل ممنوع بدهد و یا اعلام کند افراد حق استفاده از اینترنت را ندارند.
بعد از کوچ اجباری فرقه رجوی از اشرف به لیبرتی و ادامه روند سرگردانی، آلبانی اولین کشوری بود که به سفارش آمریکا و توصیه اکید اسرائیل پذیرفت تا چند صد نفر از اعضای فرقه بدنام و نشان رجوی را بپذیرد. البته برای تروریست پذیری مشروط امتیازهایی هم گرفت.

از دوره گری و چادرنشینی فرقه رجوی از عراق تا آلبانی سالها می گذرد، هنوز بحران تعیین و تکلیف نیروها ادامه دارد و گریبانگیر رجوی است. کنترل و نگهداری افراد برایش سخت است. رجوی در حقیقت نمی داند چه خاکی بر سر کند و چه راهی را در پیش گیرد، سکان فرقه ای منقول، ازهم پاشیده، به راکت و موشک بسته شده را در دست گرفته، ناخدایی ترسو و در سوراخ خزیده كه از راه دور به مریم قجر دستور و فرمان می دهد.

در این میان ناراضیان، مخالفان و مسئله داران فرقه، طناب دار و ابزار عذاب رجوی شده اند، مخصوصاً صدای فراریان جداشده را نمی شود خاموش کرد، آنها لحظه ای از افشاگری دست برنمی دارند، نه امکان نظارت و کنترل لیبرتی میسر است و نه قدرت جمع و جور کردن اخراجی های ساکن در پایگاه تروریستی تیرانا را دارد، واقعاً بدجوری در باتلاق گیر کرده و حاضر نیست با انتقاد از خود، پذیرای اعتراض و خواسته دیگران باشد.

از کمپ ترانزیت موقت لیبرتی خبرهای بسیار رسیده، تا حدودی در جریان هستیم، البته زندگی در کمپ کوچک و میناتوری لیبرتی سخت و دشوار است، اما کمپ شبه پناهندگی تیرانا مسایل و مشكلات خاص خود دارد و حائز اهمیت است.

افرادی که به تیرانا رفته اند با توجه به فضای باز و موقعیت ویژه کمپ پناهندگی لیبرتی، بیشتر در معرض جدایی از فرقه و پشت پا زدن به رجوی اند، پس بایستی حداکثر نظارت، خفقان و سرکوب را علیه آنها بکار برد.

از توجیه جواد خراسان و دیگر گماشتگان رجوی نیز کاری ساخته نیست، قرنطینه و جداسازی افراد تازه از لیبرتی به آلبانی رسیده نیز نمی تواند جلودار افشاگری آنها از آنچه در اشرف و لیبرتی گذشته است باشد. حتی تهدید و تطمیع افرادی که اعلام جدایی کرده و حاضر نیستند زیر سایه شوم رجوی بمانند نیز نمی تواند جلوی فروپاشی فرقه را بگیرد، چه رسد به اینکه رجوی دستور موبایل ممنوع بدهد و یا اعلام کند افراد حق استفاده از اینترنت را ندارند. ابزارهای تهدیدی چون کارشکنی در امور پناهندگی افراد در آلبانی، حقوق قطع و وصل مستمری ماهیانه ای که از طرف کمیساریای عالی پناهندگان به افراد داده می شود، تأثیری در ادامه روند جدایی و فرار ناراضیان فرقه رجوی نیست.

رجوی فکر کرده می تواند بار دیگر مثل و مانند اشرف را در خاک اروپا برپا و مونتاژ کند، خواب و خیالی بیش نیست. تکرار نشست های شستشوی مغزی، عملیات جاری، غسل هفتگی شگرد بازدارنده ای برای ایجاد سد و موانع پیش روی افراد گرفتارفرقه است و فایده ای ندارند.

مصیبت رجوی وقتی به اوج خود می رسد که ته مانده افراد لیبرتی هم به اروپا برسند، آن وقت بدنه فرقه هم چون غربال سوراخ سوراخ شده و اشک رجوی در می آید. اشرف با آن همه مساحت و مسافت نماند و از دست رفت، حالا نوبت معرکه گیری در آلبانی و گوشه اروپاست. چه بهتر رجوی به زندگی کوچ نشینی روی آورد و مثل کولی های خانه به دوش فرقه را از ییلاق به قشلاق ببرد و دوره گردی و چادرنشینی پیشه نماید و یا به تقلید از سرنشین آن کشتی که وقتی دچار طوفان شد، خدمه در اقدامی عاقلانه شروع به تخلیه بار و بونه و ریختن آنها در آب دریا کردند تا جلوی غرق شدن زودهنگام کشتی و مرگ محتوم خود را بگیرند. حالا رجوی مجبور است خروجی های فرقه از لیبرتی تا آلبانی و آمریکا را باز کند، اجازه دهد آنهایی که در انتظار فرار و جدایی هستند از ارابه مرگ پیاده شوند و سراغ زندگی و سرنوشت خود بروند، چند نفری که باقی می مانند هم راه چاره ای نو در پیش می گیرند و از باتلاق مرگی که رجوی برایشان تدارک دیده می گریزند، در غیر اینصورت باید منظر حوادث تلخ و ناگواری بود که چون اژدها دهان باز کرده و خوب و بد را به کام خود می کشاند.
فریب خوردگان فرقه رجوی بایستی از سرنوشت شوم اشرف اول، درس عبرت بگیرند، از این بیشتر به سراب اشرف های وعده داده شده دل نبندند كه آب در هاون كوفتن است.

نوید رهایی
26 آذر 94
طبقه بندی: آرشیو 1394،  تحلیل روز،  نوید نیوز،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی، 
برچسب ها: فرقه سیار رجوی با ویژگیهای خاص، لیبرتی، آلبانی، تیرانا، تروریست،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی