نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
مرگ تدریجی فرقه تروریستی رجوی در آلبانی

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 29 آذر 1394
اسماعیل جان رفتن به کشور آلبانی برای تو فرصت خوبی است تا با خودت به این مسئله فکر کنی که واقعا  رجوی در این سالیان برای شما چه ارمغانی داشته؟ جز اینکه دخترانت مریم و زهرا را آواره کشورها کرد و زهرا در غربت مریض شد و فوت کرد ، تو و همسرت را مجبور به طلاق گرفتن از هم کردند، برادرت را به کشتن داد و خانواده ات را سالها در غم دوری شما قرار داد ...

 به برادر عزیزم اسماعیل اسدی

 به برادر عزیزم اسماعیل اسدی

اسماعیل جان سلام، از زبان همه اعضای خانواده این نامه را برایت می نویسم وقتی شنیدیم که تو هم به کشور آلبانی منتقل شدی بسیارخوشحال شدم اما همان لحظه بخاطر برادرمان ابراهیم اشک در چشمانمان جاری شد، ای کاش او هم الان زنده بود و با تو به خارج از عراق می رفت.

اسماعیل جان  بعد از اینکه ابراهیم در کمپ اشرف کشته شد دل توی دل ما نبود و نگران تو بودیم  که نکند رجوی از خدا بی خبر تو را هم مثل ابراهیم به کشتن دهد و مرتب دعا می کردیم که حداقل اسماعیل جان سالم بدر ببرد .

برادر خوبم خبر دارم که رجوی تو و همسرت پوران را مجبور به طلاق گرفتن از همدیگر کرده راستی خبری از او نداریم. واقعا چی کردند با زندگی شما نمی دانم از تنها دختر بازمانده ات که  الان در کشور آلمان است خبر داری یا نه؟ ولی باورکن که او در کشور غریب سختی زیادی کشیده تنها خواهرش را از دست داد پدر و مادرش هم که در کنارش نبودند در چند باری که با ما تماس گرفته هربار گریه و برای دیدن شما بی تابی می کرد.
اسماعیل جان رفتن به کشور آلبانی برای تو فرصت خوبی است تا با خودت به این مسئله فکر کنی که واقعا  رجوی در این سالیان برای شما چه ارمغانی داشته؟ جز اینکه دخترانت مریم و زهرا را آواره کشورها کرد و زهرا در غربت مریض شد و فوت کرد ، تو و همسرت را مجبور به طلاق گرفتن از هم کردند، برادرت را به کشتن داد و خانواده ات را سالها در غم دوری شما قرار داد، من چندان سواد سیاسی ندارم اما این را می دانم که هیچکس از رجوی به خوبی یاد نمی کند و تا ابد مورد لعن و نفرین نه تنها خانواده های نفراتش بوده بلکه کل مردم ایران از او به بدی یاد می کنند ما که بعنوان خانواده ات هیچوقت رجوی را بخاطر این همه ظلم و ستمی که در حق شما و ما کرد نخواهیم  بخشید.
اما اسماعیل برادر عزیزم الان که تو حداقل صحیح و سالم به خارج و مکانی امن منتقل شدی خوشحالیم. امیدوارم هرچه زودتر همسرت پوران معدن نژاد را هم به خارج از عراق منتقل کنند تا خیال ما از بابت امنیت جانی او هم راحت شود.سعی کن وقتی پوران هم به تو ملحق شد عاقلانه تصمیم بگیرید چرا که بهترین فرصت است تا خودتان را برای همیشه از شر رجوی خلاص کنید و به دخترتان بپیوندید رجوی که ما را از دیدن شما محروم کرد شما سعی کنید زندگی جدیدی را برای خود شروع کنید ما خوشبختی و در کنار هم بودن  شما را می خواهیم .
برادرم اسماعیل بعد از کشته شدن ابراهیم می دانم که بنا به دستور فرماندهانتان با ما تماس گرفتی ولی این بار سعی کن آزادنه با ما تماس بگیر که خیلی دلتنگ شما هستیم این را بدان که ما برای همیشه شما را دوست داریم بیش ازاین ما را منتطر نگذارید از دخترت هم سراغی بگیر و سعی کن بیش از این او را منتظر نگذارید بروید در کنارش زندگی کنید تا بعد از سالیان بودن در آغوش گرم پدر و مادر را احساس کند.

به امید موفقیت برادرت عباس اسدی

منبع: انجمن نجات مرکز خوزستان
یکشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۴طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 1394،  استان ها،  نوید نیوز،  نامه خانواده ها ،  نامه به اسرای فرقه، 
برچسب ها: عباس اسدی، پوران معدن نژاد، اسماعیل اسدی، انجمن نجات مرکز خوزستان،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

نوید رهایی روی موبایل

تصویر روز

مرصاد

 فرقه جنگ طلب مجاهدین

كردكشی

نوید رهایی


در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و تلگرام به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

لرستان
قربانیان ترور

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

شهید علی صیاد شیرازی

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

خودسوزی

جاسوسی

جاسوسی فرقه رجوی در فضای مجازی

سی خرداد 1360

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

آقای علی مرادی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

آقای ابراهیم خدابنده

 خانواده

خانم ثریا عبداللهی

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی