نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 29 آذر 1394
اسماعیل جان رفتن به کشور آلبانی برای تو فرصت خوبی است تا با خودت به این مسئله فکر کنی که واقعا  رجوی در این سالیان برای شما چه ارمغانی داشته؟ جز اینکه دخترانت مریم و زهرا را آواره کشورها کرد و زهرا در غربت مریض شد و فوت کرد ، تو و همسرت را مجبور به طلاق گرفتن از هم کردند، برادرت را به کشتن داد و خانواده ات را سالها در غم دوری شما قرار داد ...

 به برادر عزیزم اسماعیل اسدی

 به برادر عزیزم اسماعیل اسدی

اسماعیل جان سلام، از زبان همه اعضای خانواده این نامه را برایت می نویسم وقتی شنیدیم که تو هم به کشور آلبانی منتقل شدی بسیارخوشحال شدم اما همان لحظه بخاطر برادرمان ابراهیم اشک در چشمانمان جاری شد، ای کاش او هم الان زنده بود و با تو به خارج از عراق می رفت.

اسماعیل جان  بعد از اینکه ابراهیم در کمپ اشرف کشته شد دل توی دل ما نبود و نگران تو بودیم  که نکند رجوی از خدا بی خبر تو را هم مثل ابراهیم به کشتن دهد و مرتب دعا می کردیم که حداقل اسماعیل جان سالم بدر ببرد .

برادر خوبم خبر دارم که رجوی تو و همسرت پوران را مجبور به طلاق گرفتن از همدیگر کرده راستی خبری از او نداریم. واقعا چی کردند با زندگی شما نمی دانم از تنها دختر بازمانده ات که  الان در کشور آلمان است خبر داری یا نه؟ ولی باورکن که او در کشور غریب سختی زیادی کشیده تنها خواهرش را از دست داد پدر و مادرش هم که در کنارش نبودند در چند باری که با ما تماس گرفته هربار گریه و برای دیدن شما بی تابی می کرد.
اسماعیل جان رفتن به کشور آلبانی برای تو فرصت خوبی است تا با خودت به این مسئله فکر کنی که واقعا  رجوی در این سالیان برای شما چه ارمغانی داشته؟ جز اینکه دخترانت مریم و زهرا را آواره کشورها کرد و زهرا در غربت مریض شد و فوت کرد ، تو و همسرت را مجبور به طلاق گرفتن از هم کردند، برادرت را به کشتن داد و خانواده ات را سالها در غم دوری شما قرار داد، من چندان سواد سیاسی ندارم اما این را می دانم که هیچکس از رجوی به خوبی یاد نمی کند و تا ابد مورد لعن و نفرین نه تنها خانواده های نفراتش بوده بلکه کل مردم ایران از او به بدی یاد می کنند ما که بعنوان خانواده ات هیچوقت رجوی را بخاطر این همه ظلم و ستمی که در حق شما و ما کرد نخواهیم  بخشید.
اما اسماعیل برادر عزیزم الان که تو حداقل صحیح و سالم به خارج و مکانی امن منتقل شدی خوشحالیم. امیدوارم هرچه زودتر همسرت پوران معدن نژاد را هم به خارج از عراق منتقل کنند تا خیال ما از بابت امنیت جانی او هم راحت شود.سعی کن وقتی پوران هم به تو ملحق شد عاقلانه تصمیم بگیرید چرا که بهترین فرصت است تا خودتان را برای همیشه از شر رجوی خلاص کنید و به دخترتان بپیوندید رجوی که ما را از دیدن شما محروم کرد شما سعی کنید زندگی جدیدی را برای خود شروع کنید ما خوشبختی و در کنار هم بودن  شما را می خواهیم .
برادرم اسماعیل بعد از کشته شدن ابراهیم می دانم که بنا به دستور فرماندهانتان با ما تماس گرفتی ولی این بار سعی کن آزادنه با ما تماس بگیر که خیلی دلتنگ شما هستیم این را بدان که ما برای همیشه شما را دوست داریم بیش ازاین ما را منتطر نگذارید از دخترت هم سراغی بگیر و سعی کن بیش از این او را منتظر نگذارید بروید در کنارش زندگی کنید تا بعد از سالیان بودن در آغوش گرم پدر و مادر را احساس کند.

به امید موفقیت برادرت عباس اسدی

منبع: انجمن نجات مرکز خوزستان
یکشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۴طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 1394،  استان ها،  نوید نیوز،  نامه خانواده ها ،  نامه به اسرای فرقه، 
برچسب ها: عباس اسدی، پوران معدن نژاد، اسماعیل اسدی، انجمن نجات مرکز خوزستان،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی