نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

انتقال یافتگان اشرف و لیبرتی انتظار دارند به محض ورود به آلبانی از آزادی نسبی و متعارف برخوردار شوند، به راحتی بتوانند با خانواده اشان در ایران ارتباط برقرار نمایند. از حقوق یک پناهنده و پناهجو برخوردار شوند، ولی گویا چنین نیست و نخواهد شد، چون کمپ پناهندگی تیرانا باز هم به قلعه فرقه تروریستی رجوی تبدیل شده است. آیا کسی باور می کرد که رجوی به این آسانی کمپ پناهندگی باربو را به قلعه فرقه تروریستی خود تبدیل کند؟
کمپ پناهندگی تیرانا یا قلعه فرقه رجوی

عصر وارونه نمایی، تغییر و تحول معیار و ارزش هاست، باطل را حق و حق را باطل جاوه می دهند، میوه چینان فرصت طلب برای کسب قدرت و مكنت به هر کار و عمل ناروایی دست می زنند، فساد سیاسی اجتماعی در حال پیشروی است، در این آشفته بازار سیاسی سوءِ استفاده گران از آب گل آلود ماهی می گیرند و بی محابا از محاکمه هر جرم و جنایتی مرتکب می شوند.

رجوی در عراق خود را صاحبخانه می نامد، بعد از سه دهه فعالیت تروریستی فرقه داری، برده داری، عراق ستیزی، تحت هیچ شرایطی حاضر نیست خاک این کشور را ترک کند. پایگاه تروریستی اشرف را شهر اشرف می خواهند، شهری که اردوگاه، پایگاه، قلعه، زندان، شكنجه گاه و... نیز نام گرفت. در گذشته خانواده ها به آن زندان رنجباران نیز می گفتند. بعد از تخلیه و ترک آن ساکنان اشرف به کمپ لیبرتی منتقل شدند. تاكنون نزدیک به هزار نفر از اعضای فرقه رجوی به کمپ پناهندگی تیرانا واقع در کشور آلبانی منتقل شده اند، وقتی می گوییم کمپ پناهندگی دیگر انتظار نداریم که در آنجا باز مقررات فرقه ای اجرا شود، پناهنده سیاسی- اجتماعی با عضو فرقه رجوی متفاوت است.

طبق اخبار رسیده معلوم شد که سایه شوم رجوی باز بر سر افراد و اعضای انتقال یافته به آلبانی سنگینی می کند، آنها مجبورند به مقررات خشک فرقه پایبند باشند. عملیات جاری، غسل هفتگی، گزارش نویسی، جاسوسی از همدیگر را به نحو چشمگیری ادامه دهند. یعنی اینکه به دستور رهبر فرقه دار، پناهندگان کمپ تیرانا مجبور و موظفند در چارچوب فرقه رجوی بسر برند با تکروی، جدایی برخورد شدید صورت می گیرد. برای اخراجی های عراق به آلبانی فقط محیط و مکان اسارت تغییر کرده، وگرنه آش همان آش و كاسه همان كاسه است. در دستگاه رجوی، جدایی ممنوع و پناهندگی معنی و مفهومی ندارد.

انتقال یافتگان اشرف و لیبرتی انتظار دارند به محض ورود به آلبانی از آزادی نسبی و متعارف برخوردار شوند، به راحتی بتوانند با خانواده اشان در ایران ارتباط برقرار نمایند. از حقوق یک پناهنده و پناهجو برخوردار شوند، ولی گویا چنین نیست و نخواهد شد، چون کمپ پناهندگی تیرانا باز هم به قلعه فرقه تروریستی رجوی تبدیل شده است.

رجوی با خریدن و تطمیع مسئولان آلبانی، فضا و موقعیت را به نفع خود تغییر داده است. حاصل نقض حقوق اسرای فرقه، ادامه برده داری و به انحراف کشیدن نسل فنا و آواره ای است که فریادرسی ندارند. انگار آنها محکومند که تا آخر عمر نوع بردگی و بندگی رجوی را به گردن داشته باشند.

در چنین شرایطی تنها راه فرار و گریز از فرقه رجوی همانا مبارزه و مقاومت با آن است. اسرای فرقه باید بهای آزادی و رهایی خود را بپردازند، محرومیت ها و محدودیت های روز افزون را به جان بخرند و خود را برای وضعیت سخت آماده کنند. در غیراینصورت تیرانا همان اشرف و لیبرتی خواهد بود، اعضاءِ نیز مجبور و موظفند عملیات جاری غسل هفتگی را ادامه دهند و با دست خود درخت اضداد خلق را آبیاری نمایند، هیزم بیار معرکه رجوی شوند که سزاوار و شایسته یک پناهنده سیاسی نیست.

30 آذر 1394

در همین رابطه

کمپ «باربو» پایگاه اروپایی فرقه تروریستی رجوی


قبل از كوچ رانده شدگان لیبرتی یا اخراجی های فرقه تروریستی رجوی از عراق، کمپ باربو اردوگاه پناهندگان بود، ولی به محض حضور دار و دسته رجوی مقررات و ویژگی های اردوگاه پناهندگی جای خود را به فرهنگ سکت و بسته متعلق به فرقه رجوی دادند.

دولت آلبانی اعلام کرد: «آنها در کمپ «باربو» با قوانین زندگی اجتماعی در آلبانی و اروپا آشنا می شوند. دولت برنامه های آموزشی متنوعی را برای آنان در نظر گرفته است.این آموزش ها در کنار زندگی روزمره آنان قرار دارد. به آنان حتی زبان آلبانی نیز آموزش داده می شود. این مراحل ممکن است مدت ها طول بکشد. چرا که دولت باید مطمئن گردد بازگشت این افراد به جامعه و زندگی در شهر خطر آفرین نخواهد بود. این مراحل برای تک تک افراد به اجرا در می آید. این افراد با طی مراحل آموزشی و بازسازی باید اثبات کنند که از گذشته و اهداف آرمانی و جنگجویانه خود فاصله گرفته و توانایی جذب به جامعه را یافته اند. دولت و سازمان ملل توافق کرده اند که پس از عبور موفقیت آمیز افراد از مراحل بازسازی می توانند بعنوان یک شهروند معمولی در آلبانی یا سایر کشورهای اروپایی به زندگی آزاد اجتماعی بپردازند.»

رجوی با برنامه بازسازی فکری و مثبت اندیشی افراد مخالف است، زیرا اعضای مسخ شده، تابع مقررات و فرهنگ خاص فرقه اند، از خود اجازه و اختیاری ندارند تا در کلاس ها و دوره های آموزشی شرکت کنند. مهار روح، روان و جسم اعضای فرقه در دست رجوی است، اوست که باید فرمان دهد چه کاری بکنند و چگونه اطاعت كوركورانه را ادامه دهند. زندگی اجتماعی خلاف مقررات و خواست سران فرقه است. بنابراین کمپ پناهندگی باربو واقع در شهر تیرانای آلبانی با اشرف و لیبرتی تفاوتی ندارد، تمام برنامه ها و دستورالعمل هایی که در پایگاههای تروریستی فرقه رجوی در عراق انجام می گرفت، بدون کم و کاست اکنون در آلبانی در جریان هستند. هرگاه سران و فرماندهان با مسئله و مشکلی بروبرو می شوند، با تطمیع مسئولان آلبانیایی آن را حل می کنند. از همه مهمتر آمریکا به عنوان حامی و پشتیبان فرقه رجوی ایفای نقش می کند. باز هم کنترل نیروها با شدت هرچه بیشتر صورت می گیرد. افراد حق ارتباط با دیگر اعضاءِ یا خارج از اردوگاه را ندارند، استفاده از موبایل، اینترنت و رسانه های خبری ممنوع است. چون تشکیلات به افراد حکم می کنند که با هیچ احدی ارتباط نداشته باشند.

جای امیدواری است كه در کنار خفقان و سرکوب رجوی، افراد جداشده به فعالیت افشاگرانه ادامه می دهند. خانواده ها نیز همچون گذشته برای ملاقات با فرزندانشان تلاش می کنند.
وقتی رجوی با انتقال ساکنان لیبرتی به آلبانی موافقت کرد، شاید به این مسئله فکر می کرد که با رفتن به آلبانی برای همیشه از دید خانواده ها خارج و خلاص می شود دیگر مسئله و مشكل آنها را پیش رو ندارد، ولی برخلاف انتظار رجوی خانواده ها در جستجوی فرزندان خود سایه به سایه رجوی به پیش می روند.

جابجایی فرقه از اشرف به آلبانی و بعد مونتاژ بدون تغییر آن در کمپ باربو واقع در آلبانی بدین منظور صورت گرفت که اگر رجوی به افراد اجازه و اختیار می داد، آنها را بحال خودشان رها می نمود، مقررات و حقوق پناهندگی آنها جایگزین مقررات فرقه اش می کرد، یقیناً تاکنون کسی در کنارش نمانده بود، همه می رفتند و جدا می شدند، عاقبت خط و سیر جدایی هم معلوم است، اکثر آنها امروز در ایران بودند، همچون صدها تن جدا شده به كار و زندگی مشغول بودن، ولی فرقه مافیایی رجوی دست بردار نیست، آزادی را از افراد گرفته و پیوسته حقوقشان را نقض می کند، چه در عراق باشند و یا در آلبانی و آمریکا به سر ببرند. زیر سایه چتر شوم رجوی آسمان تیره و تار و یک رنگ است.

اعضای تحت سیطره تشکیلات رجوی بنا به اذعان کادرهای تشکیلاتی جداشده از مجاهدین سالهاست که بدون هیچگونه ارتباط با دنیای خارج از تشکیلات و اعضای خانواده هایشان بسر می برند و رهبری فرقه ستیزه جوی مجاهدین حتی امکان ارتباط نهادها و مجامع حقوق بشری از جمله کمیته بین المللی صلیب سرخ را با اعضای تحت سیطره در تشکیلات سلب کرده است.

رهبری فرقه رجوی با بهره گیری از برنامه مجاب سازی کادربندی شده ذهن نیروها و اعضای تشکیلاتی سعی دارد “استقلال و آزادی فردی” کادرهای تشکیلاتی را از بین ببرد و از اینکه آنها با دنیای خارج از تشکیلات و اعضای خانواده هایشان در تماس باشند سخت در هراس و وحشت است.

آیا کسی باور می کرد که رجوی به این آسانی کمپ پناهندگی باربو را به قلعه فرقه تروریستی خود تبدیل کند؟ باید رفت و از نزدیک دید و مشاهده نمود، آن وقت بر مكر و فریب و شیادی رجوی لعن و نفرین فرستاد.

نوید رهایی
29 آذر 94طبقه بندی: آرشیو 1394،  آلبانی، تیرانا،  نوید نیوز،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  آشنایی با فرقه رجوی،  لیبرت نیوز،  لیبرتی، آلبانی،  پرونده، 
برچسب ها: کمپ پناهندگی باربو در آلبانی یا قلعه فرقه رجوی، لیبرتی، آلبانی، رجوی، فرقه، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی