نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

هشدار به خانواده های مجاهدین در اسارت رجوی

آنها با انگشت گذاشتن روی عواطف خانواده ها و شوق دیدار عزیران سعی دارند با فعال کردن مزدوران اطلاعاتی خود و بکارگیری شیوه خبررسانی به خانواده ها در مورد عزیزانشان در آلبانی و یا گرفتن عکس در صدد فریب خانوادها هستند.

هشدار به خانواده های مجاهدین در اسارت رجوی
 
همانطورکه می دانید فرقه رجوی در دوران صدام درقبال گرفتن پول و امکانات استقراری وتجهیزات وسلاح از صدام به او اطلاعات مربوط به فعالیت نظامی ایران و زیرساخت های اقتصادی وشبکه های مواصلاتی درخاک ایران بعلاوه اثرات ناشی از حملات هوایی و موشکی عراق بر اهداف و همچنین اثرات اجتماعی این حملات را می داد. اینکار بدستور سازمان توسط بنده با آقای عباس داوری در مرکز مخابرات (وزارت اطلاعات) عراق بطور یک برنامه ثابت دو هفتگی و بعضا هفتگی بسته به شرایط و تحولات جنگی و … تحویل میشد.
 
فعالیت های اطلاعاتی رجوی باشیوه های مختلف صورت می گرفت از جمله گرفتن اسیر و نصب دستگاهای مخابراتی به منظور شنود مکالمات ارتش ایران، تماسهای تلفنی و تخلیه ادارات و حتی تماسهای راندم به منازل مردم در مناطق مختلف شهرهای هدف با وانمود کردن به اینکه از ارگانهای دولتی هستند و خواهان اطلاعات مربوطه به نتایج موشکباران و حمله هوایی عراق هستند… صورت میگرفت.
 
بعداز سرنگونی صدام؛ رجوی که امکانات مالی خود را از دست داده بود باتغییر ارباب درجهت وخدمت آمریکا درآمد وعمده فعالیت های اطلاعاتی خود را معطوف به فعالیت های هسته ای ایران کرد.
 
اما دررابطه باخانواده ها براستی رجوی بدنبال بدست آوردن چه اطلاعاتی است و هدف او از نفوذ به داخل خانواده ها چیست؟
 
سالهای قبل رجوی سعی کرده بود با به کارگیری پیچیده ترین شیوهای مغزشویی و کنترل روح و روان اعضای تحت اسارت خود ؛تمامی عواطف خانوادگی را درآنها بکشد وبقول خودش عشق به مریم را جایگزین هرگونه عاطفه ای در آنها بنماید.
 
به این سخنان رجوی درنشست های موصوم به انقلاب بمنظور بمباران مقوله خانواده در اذهان و قلب و ضمیر مجاهدان در اسارتش، بعد از مواجهه با خانواده ها در اشرف برخلاف خواست رجوی به بردوش کشیدن استراتژی قیام مسلحانه در ایران، همگی سیاستهای تروریستی و همدستی با قاتل مردم ایران و شخص رجوی در طلاق و ازدواجهایش و نابودی خانواده های مجاهدین و بی خانه و خانمان نمودن فرزندان مجاهدین با پراکندنشان در اقصا نقاط جهان، لعن و نفرین میکردند؛ به دقت توجه کنید:
 
“ما دو راه بیشتر برای ادامه مبارزه در پیش رو نداریم، یا انهدام و اضمحلال خانواده و یاسرنگونی رژیم.
 
برادران، با خانواده و زن و فرزند و پدر و مادر نمی توانیم تهران برویم و خلق را نجات دهیم باید در قلب شما مریم(اسم مستعار خودش) جایگزین خانواده گردد!”
 
از آن روز خانواده عنصر با عرض معذرت کثیف سرمایه داری وکانون فساد نام گرفت ومی بایست اعضای فرقه آن را ازقلب خارج می کردند! و علم مبارزه با خانواده را خودش مستقیم و بدون رو در بایستی در کتابی که بنام “خانواده مجاهدین یا مزدوران ارتجاع؟” را در زیر مشاهده میکنید و مملو است از شیادیها و دروغ های شاخ دار بر دوش میگیرد که عمق مسئله را میرساند.

  در صفحه ۵ این کتاب مسعود رجوی چنین میخوانید:

فریب و دجالگری را مشاهده میکنید، رجوی آنقدر به هذیان گویی روی آورده که در صفحه فوق مجوز صوری برای دیدار جهت ایز گم کردن صادر میکند، و بعد دستورات خودش را “بنام تصمیماتی که شما مجاهدین گرفته اید را ” خودش تائید میکند. اما در صفحه ۹ همین را نیز پس میگیرد و منکر خانواده میشود.
 
در صفحه ۹ اما:

دروغهای رجوی و اینکه حتی به شاه هم گفته اند ما خانواده نداریم را در نشریه شماره ۱۴۲ مجاهد بخوانید تا بهتر این دجال را بشناسید.

خانواده مجاهد از نبرد قهرمانانه تا مزدوران وزارت اطلاعات،
 
الان که بدلیل فعالیت های خانواده ها درب اشرف گل گرفته شد و بدنبال آن راه آلبانی باز گردید رجوی که از تاثیرات عاطفی خانواده ها براعضا آگاهی دارد سعی دارد که در این روند اختلال ایجاد کند.
 
آنها با انگشت گذاشتن روی عواطف خانواده ها و شوق دیدار عزیران سعی دارند با فعال کردن مزدوران اطلاعاتی خود و بکارگیری شیوه خبررسانی به خانواده ها در مورد عزیزانشان در آلبانی و یا گرفتن عکس در صدد فریب خانوادها هستند.
 
آنها ضمن تماس با خانوادها، شماره تلفن و ایمل می گیرند تا ارتباط آنها را با عزیزانشان درلیبرتی وصل نمایند و دو هدف را دنبال می کنند.
 
اول برقراری ارتباط خانوادها با فرقه
 
دوم ایجاد مشکل امنیتی برای آنها.
 
درسال ۹۳ فرقه رجوی با یکی از خانواده ها که فرزندشان درجریان درگیری با ارتش عراق درسال ۹۰ معلول گشته بود تماس برقرارکرده و از آنها خواستند ۵۰ میلیون برای درمان فرزندشان به یک حساب درفرانسه واریز کنند برادر وی درایران تحت تاثیرمسایل عاطفی و درمان برادرش درنظر داشت زمین کشاورزی را فروحته و برایش واریز کند.
 
درآخرین لحظه به ذهنش میرسد، فرقه ای که میلیونها دلار صرف جشن های مریم در پاریس می کند از هزینه کردن ۵۰ میلیون تومان معادل ۱۵ هزار دلار برای عضوش که خودشان او را به این روز نشاندن عاجزند؟!
 
همین حرف را درتماس بعدی به برادرشان گفتند . به او تاکید کردند که از فرقه خارج شو ما ۲۰۰ میلیون برایت اختصاص میدهیم.
 
پاسخ گشتاپوی همراه مجاهد به خانواده این مجاهد:
 
نفراطلاعاتی رجوی که کنار برادرشان هنگام تماس جهت کنترل گفتگو نشسته بود گوشی را گرفته و گفته است:
 
تو با ما (مجاهدین) همکاری کردی، تمامی تماسها و تلفنهایت با ما ضبط شده، ما همین را به وزرات اطلاعات ایران خبرمی دهیم بیچاره ات بکنند.
 
هوشیاری به خانواده های مجاهدین در داخل و خارج کشور:
 
این روزها که فرقه رجوی از ذوق و اشتیاق خانواده ها برای کسب خبر از عزیزانشان اطلاع دارد عناصر اطلاعاتی خود را برای تماس باخانوادها بکارگرفته است لذا:
 
۱) به محض ارتباط عناصر مشکوک و نا آشنا سریعاً ما را مطلع نمائید.
 
۲) هیچ اطلاعات و خبری به او ندهید درصورت اصرار به او بگویید شماره اش را بدهد شما تماس می گیرید بلافاصله اطلاع دهید.
 
۳) حتی در صورتیکه وابستگان شما تماس گرفتند در برخورد اول اعتماد نکنید و پولی به حساب آنها واریز نکنید.

داوود باقروند ارشد
.......................................
منبع: سایت ایران اینترلینک
01 دی 1394طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 1394،  افشاگری،  نوید نیوز،  اشرف نیوز،  آشنایی با فرقه رجوی،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  جداشدگان از فرقه رجوی،  خانواده اسرای فرقه رجوی،  لیبرت نیوز،  پرونده،  خیانت ،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: خانواده های مجاهدین در اسارت رجوی، فرقه رجوی، نفوذ، اطلاعات، مجاهد،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی