نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 3 دی 1394
فرقه فتنه انگیز رجوی با ورود عواملش به صحنه اعتراضات انتخاباتی سال ۸۸، تجمع ‌ها را به اقدامات رادیکال عملیاتی، از آتش زدن اموال عمومی تا ضرب و جرح مردم عادی تا غارت فروشگاه‌های مردم وادار کرد.
رفتار شناسی فرقه رجوی نشان می دهد که در پس معادلات فرقه گرایانه پیچیده قرار گرفته است، آنها همواره برای پرکردن ساختار انسانی اشان دست به هر اقدامی زده اند و به هیچ اصولی حتی قوانین داخلی خود پایبند نیستند.

عوامل این فرقه در راستای نفوذ و تاثیرگذاری بر افرادی که با آنها مواجه اند اقدامات مختلفی را صورت می دهند که یکی از مدلهایی که می توان به آن اشاره نمود، مدل «تخفیف وارونه» است.

شرح مختصر مدل تخفیف وارونه:

آیا هیچگاه به صف مردم در مقابل مغازه هایی که حراج کرده اند توجه کرده اید؟ آنها صف بسته اند که کالائی را ارزانتر از گذشته بخرند، تجار و فروشندگان بخوبی نسبت به این عادت و علاقه مردم به خرید جنس ارزانتر آگاه هستند و از آن حداکثر استفاده را می برند. آنها متخصصین «تخفیف وارونه» هستند؛ به این معنی که چند روز قبل از حراج قیمت بعضی از اجناس خود را بالا برده، دید و انتظار مشتری نسبت به آن اجناس را عوض می کنند و بعد قیمت آنها را تحت عنوان حراج به قیمت معمول و حتی بالاتر از آن، پائین می آورند و علیرغم اینکه از فروش آن اجناس سود بیشتری می برند، اما در ظاهر حراج کرده و گاه مدعی ضرر هم هستند. شما نیز به خیال اینکه دارید آن کالا را بمراتب ارزانتر از قیمت واقعیش می خرید صف می کشید که هر چه زودتر آنرا ابتیاع فرمائید.

گفتنی است که تمام فرقه ها، بدون استثنأ این شیوه را در مراحل اولیه عضوگیری بکار می گیرند. آنها همچنین به هنگام جمع آوری کمک مالی از این شیوه بیشترین استفاده را می برند. در فرقه رجوی، بعد از امور توضیحی اولیه، از افرادی که جذب می شوند، معمولا ابتد یک خواسته بزرگ مثل تمام وقت شدن در گروه، رها کردن خانواده و زندگی در خانه های جمعی و یا رفتن به مناطقی که گروه هوادار کمتری داشتند را درخواست می­کردند و بعد از رد این خواسته از طرف هوادار مربوطه، از او میخواستند که فرضا چند روز در هفته در خیابانها به فروش نشریه مجاهد کمک کند و یا از هواداران مسن تر و ثروتمندتر پرداخت کمک مالی بزرگی را طلب میکردند و بعد از او کمک کمتری را خواستار می شدند و یا از آنها می خواستند که خانه خود را بطور کامل در اختیار سازمان بگذارند و باز بعنوان تخفیف از او میخواستند که افرادی از سازمان را در خانه خود جای دهند و یا اجازه دهند که سازمان از بخشی از خانه آنها جهت انبار سلاح و یا نشریات سازمان استفاده نمایند.

یکی از اعضای جداشده فرقه رجوی در این خصوص اذعان می کند: استفاده دیگر این شیوه در داخل خود سازمان و برای اعضاء بود، به این ترتیب که فرضا برای ما که در اروپا و یا آمریکا کار می کردیم، همواره صحبت از درد و مصائب و سخت کوشی اعضا در ایران و بعدها در عراق بود و گاهاً فیلمها و یا اسلایدهائی هم نشان می دادند، که در مقایسه با آنها ما خود را در وضع به مراتب بهتری دیده و نسبت به چیزی شاکی نبوده و حتی نسبت به اشتباهات و برخوردهای بد مسئولین معترض نباشیم. علاوه بر این هدف دیگر این بود که در مقایسه با آنان ما فدا و از خود گذشتگی خود را کم دیده و همواره نسبت به سازمان احساس دین کنیم. نکته جالب این است که بعدا من فهمیدم که مشابه همین شیوه در مورد افراد مستقر در عراق بکار گرفته می شده است. به آنها هم گفته می­شد: در حالیکه شما در عراق در میان خانواده خود (منظور خانواده سازمانی است) هستید و در فضای گرم سازمان زندگی می کنید، برادران و خواهران شما در اروپا باید روزانه ده تا پانزده ساعت در هوای سرد در خیابانها ایستاده و جلوی بورژواها و هر کس و ناکسی، خود را خوار و ذلیل کنند که بتوانند مخارج سازمان را تامین کنند که ما محتاج کمک بیگانه نباشیم.

یکی دیگر از روش‌ های فرقه رجوی برای جلب افراد به دام انداختن آنها از طریق روابط ضد اخلاقی عنوان شده بود بطوری که پس از انتخاب قربانی یکی از زنان‌ عضو این گروهک تروریستی به عنوان طعمه با قربانی رابطه غیراخلاقی برقرار کرده و سپس با اخذ اسناد از جمله عکس و تهیه فیلم از این رابطه مدارکی علیه فرد قربانی تهیه کرده و از این طریق وی را مجبور به همکاری با گروهک تروریستی خود می‌کنند.

سازمان (فرقه رجوی) ‌چند سال پیش همسر “علی احسانی” از اعضای بلندپایه تشکیلات به نام آیوا مونچاتی را برای تعمیق ارتباط در قالب یک طعمه به سراغ اشکوری فرستاد و اشکوری از طریق آن طعمه به تور افتاد.
این فرد در پایان نامه افشاگرانه خود از نوع رابطه اشکوری با گروهک تروریستی منافقین اسناد و تصاویری از اشکوری را منتشر کرده و تهدید می ‌کند در صورت تکذیب مطالب وی توسط گروهک تروریستی منافقین و یوسفی اشکوری تصاویری بی پرواتر و اسناد مهمتری را منتشر خواهد کرد.

همچنین فرقه فتنه انگیز رجوی با ورود عواملش به صحنه اعتراضات انتخاباتی سال ۸۸، تجمع ‌ها را به اقدامات رادیکال عملیاتی، از آتش زدن اموال عمومی تا ضرب و جرح مردم عادی تا غارت فروشگاه‌های مردم وادار کرد.
فرقه تروریستی رجوی با توجه به موقعییت، زمان، مكان، توان، سازگاری با محیط اهداف ضد بشری خود را به پیش میبرد.
پرونده سیاه
.................
نوید رهایی
03 دی 1394طبقه بندی: آرشیو 1394،  افشاگری،  نوید نیوز،  آشنایی با فرقه رجوی،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  پرونده، 
برچسب ها: شیوه های نفوذ در فرقه رجوی، نوید رهایی، فتنه، فرقه رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی